Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot China 7200
Lot China
Startprijs 225 EUR
18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm. 7201
18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm.
Startprijs 375 EUR
Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese pot, H 26,5 x Ø 25,5 cm. 7202
17e - 18e Eeuwse Chinese pot, H 26,5 x Ø 25,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Chinees boeddha figuur, H 25,5 cm. 7203
Chinees boeddha figuur, H 25,5 cm.
Startprijs 500 EUR
Twee Chinese dekselpotten 7205
Twee Chinese dekselpotten
Startprijs 250 EUR
Chinese vaas, H 20 cm. 7206
Chinese vaas, H 20 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 23,5 cm. 7208
Chinese vaas, H 23,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Lot Chinees capucine porselein 7210
Lot Chinees capucine porselein

Resultaat:

100 EUR

Chinese censer Ø 18,3 cm. 7211
Chinese censer Ø 18,3 cm.
Startprijs 200 EUR
2x Chinese penseelhouder (jade) 7212
2x Chinese penseelhouder (jade)
Startprijs 1.500 EUR
Grote Chinese pot Ø 24 cm. 7214
Grote Chinese pot Ø 24 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 -22 cm. 7219
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 -22 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinees bord Ø 19,3 cm. 7222
Chinees bord Ø 19,3 cm.
Startprijs 800 EUR
Chinees celadon bord Ø 18,5 cm. 7224
Chinees celadon bord Ø 18,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose wandvaas, H 23,2 cm. 7226
Chinese Familie Rose wandvaas, H 23,2 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke Chinese gemberpot Ø 19 cm. 7229
Antieke Chinese gemberpot Ø 19 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Grote antieke Chinese pot Ø 41 cm. 7230
Grote antieke Chinese pot Ø 41 cm.

Resultaat:

450 EUR

Antieke Chinese wierookbrander Ø 17 cm. 7231
Antieke Chinese wierookbrander Ø 17 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinese bruine schotel Ø 18,2 cm. 7232
Chinese bruine schotel Ø 18,2 cm.
Startprijs 400 EUR
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm. 7233
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm.
Startprijs 80 EUR
Chinese trekpot Ø 9 cm. 7235
Chinese trekpot Ø 9 cm.
Startprijs 300 EUR
Grote Chinese drakenschotel Ø 42,5 cm. 7236
Grote Chinese drakenschotel Ø 42,5 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese wandvaas, 21 cm. 7237
Chinese wandvaas, 21 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Oude Chinese celadon vaas, H 38 cm. 7238
Oude Chinese celadon vaas, H 38 cm.

Resultaat:

250 EUR

Twee antieke Chinese vazen, H 28 - 34 cm. 7239
Twee antieke Chinese vazen, H 28 - 34 cm.
Startprijs 100 EUR
Oude Chinese snuffbottle 7242
Oude Chinese snuffbottle
Startprijs 100 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 11 - 12,5 cm. 7243
Twee 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 11 - 12,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
19e Eeuwse Chinese vaas, H 25 cm. 7244
19e Eeuwse Chinese vaas, H 25 cm.

Resultaat:

250 EUR

Drie Chinese borden Ø 20 - 22,5 cm. 7246
Drie Chinese borden Ø 20 - 22,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 30 cm. 7247
Chinese vaas, H 30 cm.

Resultaat:

325 EUR

Chinese Familie Rose kan met zilver 7248
Chinese Familie Rose kan met zilver
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 26 cm. 7250
Chinese vaas, H 26 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese vazen, H 22 - 25 cm. 7251
Drie 18e eeuwse Chinese vazen, H 22 - 25 cm.

Resultaat:

300 EUR

Antiek Chinees boeddha figuur, H 22 cm. 7253
Antiek Chinees boeddha figuur, H 22 cm.
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Oud/antiek Chinees bronzen beeld 7255
Oud/antiek Chinees bronzen beeld

Resultaat:

100 EUR

Lot Chinees porselein (3x) 7256
Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 180 EUR
Twee oude Chinese munten Ø 4 cm. 7257
Twee oude Chinese munten Ø 4 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese celadon vaas, H 22,5 cm. 7258
Chinese celadon vaas, H 22,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese brushpot Ø 20 cm. 7259
Chinese brushpot Ø 20 cm.
Startprijs 120 EUR
Chinees porseleinen fluitje 7260
Chinees porseleinen fluitje
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese waterschaal Ø 18,5 cm. 7261
Chinese waterschaal Ø 18,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Stel Chinese vazen, H 45 cm. 7262
Stel Chinese vazen, H 45 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot Ø 10,5 cm. 7263
Chinese dekselpot Ø 10,5 cm.

Resultaat:

700 EUR

Chinese Familie Rose pot 7264
Chinese Familie Rose pot
Startprijs 500 EUR
Twee Chinese tegels 7265
Twee Chinese tegels
Startprijs 275 EUR
Chinese Sang de Boeuf vaas, H 36 cm. 7266
Chinese Sang de Boeuf vaas, H 36 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Twee Chinese cups Ø 8,5 cm. 7267
Twee Chinese cups Ø 8,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Chinese vaas, H 29,5 cm. 7268
Chinese vaas, H 29,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 15,3 cm. 7269
Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 15,3 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Drie 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 28 cm. 7270
Drie 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 28 cm.

Resultaat:

130 EUR

Chinese Familie Rose lampenvoet, H 47 cm. 7272
Chinese Familie Rose lampenvoet, H 47 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke Chinese tafel Huanghuali 7276
Antieke Chinese tafel Huanghuali

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox 7278
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox 7279
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
17e-  18e Eeuws Chinees tempelfiguur 7281
17e- 18e Eeuws Chinees tempelfiguur

Resultaat:

80 EUR

Nepalese olielamp, H 43 cm. 7283
Nepalese olielamp, H 43 cm.
Startprijs 400 EUR
Nepalese Thangka, 97 x 70 cm. 7284
Nepalese Thangka, 97 x 70 cm.
Startprijs 400 EUR
Nepalese Thangka, 61 x 43 cm. 7285
Nepalese Thangka, 61 x 43 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinees tablet van messing Ø 74 cm. 7287
Chinees tablet van messing Ø 74 cm.
Startprijs 350 EUR
Twee delen Chinees brons 7288
Twee delen Chinees brons
Startprijs 80 EUR
Japanse Ando cloisonné vaas, H 19 cm. 7290
Japanse Ando cloisonné vaas, H 19 cm.
Startprijs 140 EUR
Houtsnede + zijde schilderij, China/Japan 7291
Houtsnede + zijde schilderij, China/Japan
Startprijs 60 EUR
12x Antiek Chinees schilderij op rijstpapier 7293
12x Antiek Chinees schilderij op rijstpapier
Startprijs 50 EUR
Chinese sculptuur 7294
Chinese sculptuur
Startprijs 70 EUR
Chinese of Japanse dekseldoos 7297
Chinese of Japanse dekseldoos
Startprijs 150 EUR
Twee delen Japans cloisonné 7299
Twee delen Japans cloisonné
Startprijs 120 EUR
Twee Chinese Horseshoe stoelen 7300
Twee Chinese Horseshoe stoelen
Startprijs 400 EUR
Chinese vaas, H 26,5 cm. 7301
Chinese vaas, H 26,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Chinese wierookbrander Ø 14,5 cm. 7303
Chinese wierookbrander Ø 14,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Chinese celadon bloempot Ø 21,5 cm. 7304
Chinese celadon bloempot Ø 21,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 23,5 cm. 7305
Chinese vaas, H 23,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese censers 7306
Twee Chinese censers

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas, H 12 cm. 7308
Antieke Chinese vaas, H 12 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas, H 19,5 cm. 7309
Chinese knobbelvaas, H 19,5 cm.

Resultaat:

650 EUR

Chinese bolvaas, H 12,5 cm. 7310
Chinese bolvaas, H 12,5 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke Chinese vaas, H 11 cm. 7311
Antieke Chinese vaas, H 11 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 30 cm. 7313
Chinese vaas, H 30 cm.

Resultaat:

40 EUR

Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm. 7314
Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Twee kleine Chinese of Japanse cloisonné vazen, H 13 cm. 7315
Twee kleine Chinese of Japanse cloisonné vazen, H 13 cm.
Startprijs 250 EUR
Twee Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm. 7316
Twee Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Chinese wierookbrander Ø 16 cm. 7317
Chinese wierookbrander Ø 16 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zeven antieke Chinese kopjes 7319
Zeven antieke Chinese kopjes

Resultaat:

250 EUR

Twee Chinese censers 7320
Twee Chinese censers
Startprijs 250 EUR
Verkocht
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm. 7323
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm.

Resultaat:

120 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm. 7324
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 60 EUR
Chinese Familie Rose vaas , H 23 cm. 7325
Chinese Familie Rose vaas , H 23 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese bronzen vis met drakenkop 7326
Chinese bronzen vis met drakenkop
Startprijs 750 EUR
Antieke Japans Satsuma servies 7327
Antieke Japans Satsuma servies
Startprijs 300 EUR
Chinese penselenpot 7328
Chinese penselenpot
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Chinese kom Ø 11 cm. 7329
Chinese kom Ø 11 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 26 - 27 cm. 7331
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 26 - 27 cm.

Resultaat:

250 EUR

Chinese vaas, H 46 cm. 7333
Chinese vaas, H 46 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 28 cm. 7334
Chinese vaas, H 28 cm.

Resultaat:

500 EUR

Chinese Familie Rose vaas, H 28,5 cm. 7336
Chinese Familie Rose vaas, H 28,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese Familie Verte bolvaas Ø 14 cm. 7338
Chinese Familie Verte bolvaas Ø 14 cm.
Startprijs 80 EUR
Oude Chinese Yixing trekpot 7339
Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR