Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese waterschaal 7162
Chinese waterschaal

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Acht 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - 12 cm. 7149
Acht 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - 12 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Vijf delen antiek Chinees porselein 7110
Vijf delen antiek Chinees porselein

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 23,5 cm. 7088
Chinese kom Ø 23,5 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Drie Chinese borden Ø 22 -Ø 24 cm. 7087
Drie Chinese borden Ø 22 -Ø 24 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (6x) 7076
Lot Chinees porselein (6x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Kakiemon schotel Ø 15,2 cm. 7018
Antieke Japanse Kakiemon schotel Ø 15,2 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7017
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e  eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm. 7002
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (8x) 7743
Lot Chinees porselein (8x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Japanse of Chinese dekselpot 7742
Antieke Japanse of Chinese dekselpot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 14 cm. 7730
Chinese kom Ø 14 cm.

Resultaat:

300 EUR

Drie delen Chinees porselein 7653
Drie delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Grote Chinese Familie Rose vaas, H 41 cm. 7642
Grote Chinese Familie Rose vaas, H 41 cm.

Resultaat:

60 EUR

Twee Chinese vazen, H 27 - 37 cm. 7631
Twee Chinese vazen, H 27 - 37 cm.
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 29 cm. 7505
Chinese vaas, H 29 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese schenkkan, H 11,5 cm. 7469
18e Eeuwse Chinese schenkkan, H 11,5 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 11 cm. 7461
18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 11 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7455
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lot Capucijner porselein (4x) 7454
Lot Capucijner porselein (4x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese brushpot, H 12 x Ø 10,5 cm. 7668
Chinese brushpot, H 12 x Ø 10,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari sierschotel Ø 45 cm. 7443
Grote Japanse Imari sierschotel Ø 45 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari theepot met zilveren comfoor 7432
18e Eeuwse Chinese Imari theepot met zilveren comfoor

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari vazen, H 30 cm. 7426
Twee Japanse Imari vazen, H 30 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese hocker 7302
Chinese hocker

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (9x) 7245
Lot Chinees porselein (9x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee Chinese kop + schotels 7209
Twee Chinese kop + schotels

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen 7185
Twee Chinese vazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese drakenschotel Ø 24 cm. 7146
Chinese drakenschotel Ø 24 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord Ø 22,3 cm. 7136
Chinees drakenbord Ø 22,3 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 7,5 cm. 7094
Chinese pijpvaas, H 7,5 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,4 cm. 7082
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,4 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm. 7061
Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x) 7042
Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 23,2 cm. 7021
Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 16,4 cm. 7768
Chinese kom Ø 16,4 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein ( 7x) 7755
Lot Chinees porselein ( 7x)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden, Ø 4 - 7  cm. 7749
Drie 18e eeuwse Chinese borden, Ø 4 - 7 cm.

Resultaat:

100 EUR

Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm. 7748
Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Drie Chinese dekselvazen, 17 - 30 cm. 7741
Drie Chinese dekselvazen, 17 - 30 cm.

Resultaat:

70 EUR

Twee Chinese borden Ø 24 cm. 7724
Twee Chinese borden Ø 24 cm.
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein 7722
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Chinese schotel Ø 30 cm. 7716
Oude Chinese schotel Ø 30 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Drie Chinese jade kommen 7714
Drie Chinese jade kommen

Resultaat:

100 EUR

Twee antieke Chinese borden Ø 16,3 cm. 7687
Twee antieke Chinese borden Ø 16,3 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese gemberpot 7682
18e Eeuwse Chinese gemberpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm. 7679
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese geurverdrijver, Ø 9,2 cm. 7674
Chinese geurverdrijver, Ø 9,2 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 27 cm. 7625
Chinese vaas, H 27 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 43,5 cm. 7622
Grote Chinese vaas, H 43,5 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 24,5 cm. 7619
Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese wandvaas, H 19,8 cm. 7618
Chinese wandvaas, H 19,8 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 35,5 cm. 7607
Chinese maanvaas, H 35,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Chinees bord Ø 22,7 cm. 7601
Chinees bord Ø 22,7 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese kom Ø 15 cm. 7600
Chinese kom Ø 15 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Chinese tinnen kruik 7599
Antieke Chinese tinnen kruik

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese censer Ø 14 cm. 7594
Chinese censer Ø 14 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese cup, H 6,7 x Ø 8 cm. 7593
Chinese cup, H 6,7 x Ø 8 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese kom + vaas 7590
Chinese kom + vaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese kom met draken Ø 15,7 cm. 7586
Chinese kom met draken Ø 15,7 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese bolvaas, H 14 x Ø 15,5 cm. 7574
Chinese bolvaas, H 14 x Ø 15,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose schotel Ø 11,6 cm. 7569
18e Eeuwse Chinese Familie Rose schotel Ø 11,6 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 26 cm. 7568
Chinese vaas, H 26 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot Chinese porselein, 1880 7560
Lot Chinese porselein, 1880

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7555
Chinese vaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 11,3 cm. 7553
18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 11,3 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
16e Eeuwse Chinese schotel Ø 40 cm. 7552
16e Eeuwse Chinese schotel Ø 40 cm.

Resultaat:

300 EUR

Chinese dekselpot Ø 37 cm. 7549
Chinese dekselpot Ø 37 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Twee Chinese Yixing theepotten 7542
Twee Chinese Yixing theepotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote Chinese tegel, 20 x 20 x 3  cm. 7541
Grote Chinese tegel, 20 x 20 x 3 cm.

Resultaat:

130 EUR

Chinese Familie Noir kom Ø 15,8 cm. 7538
Chinese Familie Noir kom Ø 15,8 cm.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Twee Chinese vazen, H 25 cm. 7533
Twee Chinese vazen, H 25 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese maan/pelgrim vaas, H 28 cm. 7506
Chinese maan/pelgrim vaas, H 28 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Chinese hocker 7495
Antieke Chinese hocker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Swatow schotel Ø 23,2 cm. 7487
Antieke Chinese Swatow schotel Ø 23,2 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen 7482
Twee Chinese kommen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 22 cm. 7460
Chinese vaas, H 22 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Vier antieke Japanse borden Ø 21 -22 cm. 7451
Vier antieke Japanse borden Ø 21 -22 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese wandvaas, H 17,5 cm. 7421
Chinese wandvaas, H 17,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 26 cm. 7407
Chinese vaas, H 26 cm.

Resultaat:

200 EUR

Twee Chinese kommen met reliëf Ø 15,5 cm. 7395
Twee Chinese kommen met reliëf Ø 15,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese kom Ø 19,8 cm. 7383
Chinese kom Ø 19,8 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese gemberpotten Ø 16 cm. 7382
Twee antieke Chinese gemberpotten Ø 16 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee antieke Imari kop + schotels 7381
Twee antieke Imari kop + schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier Imari kopjes 7380
Vier Imari kopjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee 18e Eeuwse Chinese Imari kop en schotels 7379
Twee 18e Eeuwse Chinese Imari kop en schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese chocoladebeker 7376
Chinese chocoladebeker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Wucai vaas, H 26 cm. 7367
Antieke Chinese Wucai vaas, H 26 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot Chinese Kanton vazen (8x) 7351
Lot Chinese Kanton vazen (8x)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese brushpot Ø 20,3 cm. 7349
Chinese brushpot Ø 20,3 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose tegel in lijst 7347
Chinese Familie Rose tegel in lijst

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm. 7346
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier Chinese schotels Ø 12 cm. 7337
Vier Chinese schotels Ø 12 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees celadon 7335
Twee delen Chinees celadon

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese schotel Ø 29,6 cm. 7332
17e Eeuwse Chinese schotel Ø 29,6 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Drie Chinese diepe schotels 7322
Drie Chinese diepe schotels

Resultaat:

90 EUR