Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot 18e eeuwse Chinese schalen (8x) 7750
Lot 18e eeuwse Chinese schalen (8x)
Startprijs 80 EUR
Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm. 7765
Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm.
Startprijs 80 EUR
Chinese Familie Rose pot Ø 18,5 cm. 7350
Chinese Familie Rose pot Ø 18,5 cm.
Startprijs 90 EUR
Grote Chinese kom Ø 28,5 cm. 7550
Grote Chinese kom Ø 28,5 cm.
Startprijs 90 EUR
Drie delen Chinees porselein 7588
Drie delen Chinees porselein
Startprijs 90 EUR
Lot Chinees porselein (3x) 7596
Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 90 EUR
Drie antieke Japanse borden Ø 18 - 18,5 cm. 7715
Drie antieke Japanse borden Ø 18 - 18,5 cm.
Startprijs 90 EUR
Vier oude + antieke bronzen schalen 7770
Vier oude + antieke bronzen schalen
Startprijs 90 EUR
Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm. 7041
Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Vijf Chinese Familie Rose kopjes 7050
Vijf Chinese Familie Rose kopjes
Startprijs 100 EUR
Vijf Chinese borden Ø 20 - 21 cm. 7071
Vijf Chinese borden Ø 20 - 21 cm.
Startprijs 100 EUR
Twee Chinese Familie Rose kommen Ø 12,8 cm. 7120
Twee Chinese Familie Rose kommen Ø 12,8 cm.
Startprijs 100 EUR
6x Chinees porselein 7144
6x Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
Lot antieke Chinese schotels (5x) 7176
Lot antieke Chinese schotels (5x)
Startprijs 100 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 -22 cm. 7219
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 -22 cm.
Startprijs 100 EUR
Antieke Chinese wierookbrander Ø 17 cm. 7231
Antieke Chinese wierookbrander Ø 17 cm.
Startprijs 100 EUR
Twee antieke Chinese vazen, H 28 - 34 cm. 7239
Twee antieke Chinese vazen, H 28 - 34 cm.
Startprijs 100 EUR
Oude Chinese snuffbottle 7242
Oude Chinese snuffbottle
Startprijs 100 EUR
Drie Chinese borden Ø 20 - 22,5 cm. 7246
Drie Chinese borden Ø 20 - 22,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Vijf Chinese/Kantonese vazen, H 30 - 45 cm. 7359
Vijf Chinese/Kantonese vazen, H 30 - 45 cm.
Startprijs 100 EUR
Vier delen Chinees porselein 7378
Vier delen Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
Chinese schenkpot, H 28 cm. 7388
Chinese schenkpot, H 28 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinese bronzen vaas, H 29 cm. 7399
Chinese bronzen vaas, H 29 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinese kom op voet Ø 12,5 cm. 7410
Chinese kom op voet Ø 12,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Japanse bronzen vaas, H 26 cm. 7419
Japanse bronzen vaas, H 26 cm.
Startprijs 100 EUR
Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm. 7448
Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm.
Startprijs 100 EUR
Vier 17e - 18e  eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm. 7459
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm.
Startprijs 100 EUR
Antieke Chinese lampenvoet, H 34 cm. 7473
Antieke Chinese lampenvoet, H 34 cm.
Startprijs 100 EUR
Twee Japanse Kutani vazen, H 29,5 cm. 7486
Twee Japanse Kutani vazen, H 29,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Antieke  Chinese kom Ø 17,5 cm. 7489
Antieke Chinese kom Ø 17,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Antieke Chinese zalf/pillen doos 7557
Antieke Chinese zalf/pillen doos
Startprijs 100 EUR
Chinees Familie Rose figuur, H 21,3 cm. 7562
Chinees Familie Rose figuur, H 21,3 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinees figuur, 1900 7571
Chinees figuur, 1900
Startprijs 100 EUR
Vier 19e Eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 3 - 7 cm. 7580
Vier 19e Eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 3 - 7 cm.
Startprijs 100 EUR
Antieke Chinese spiegel, 1900 7585
Antieke Chinese spiegel, 1900
Startprijs 100 EUR
Chinees bord Ø 22,7 cm. 7601
Chinees bord Ø 22,7 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinese lampenvoet, H 35 cm. 7604
Chinese lampenvoet, H 35 cm.
Startprijs 100 EUR
Drie delen antiek Japans brons, 1900 7636
Drie delen antiek Japans brons, 1900
Startprijs 100 EUR
Chinese koperen schaal Ø 39,5 cm. 7645
Chinese koperen schaal Ø 39,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Antieke Japanse Satsuma karper, 1900 7665
Antieke Japanse Satsuma karper, 1900
Startprijs 100 EUR
Chinese Familie Rose vaas, H 30 cm. 7667
Chinese Familie Rose vaas, H 30 cm.
Startprijs 100 EUR
Lot Chinees porselein (2x) 7701
Lot Chinees porselein (2x)
Startprijs 100 EUR
Chinese trekpot + drakenvaas 7739
Chinese trekpot + drakenvaas
Startprijs 100 EUR
Vijf delen Chinees porseleinen 7746
Vijf delen Chinees porseleinen
Startprijs 100 EUR
2x 18e eeuws Chinees Imari 7098
2x 18e eeuws Chinees Imari
Startprijs 120 EUR
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 24 cm. 7147
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 24 cm.
Startprijs 120 EUR
17e - 18e Eeuwse Chinese schotel Ø 10,7 cm. 7166
17e - 18e Eeuwse Chinese schotel Ø 10,7 cm.
Startprijs 120 EUR
Chinese brushpot Ø 20 cm. 7259
Chinese brushpot Ø 20 cm.
Startprijs 120 EUR