Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee delen Japans cloisonné 7299
Twee delen Japans cloisonné
Startprijs 120 EUR
Twee Chinese vazen, H 27 - 37 cm. 7631
Twee Chinese vazen, H 27 - 37 cm.
Startprijs 120 EUR
2x China + 1x theestoof 7641
2x China + 1x theestoof
Startprijs 120 EUR
Chinees bronzen figuur, H 38 cm. 7689
Chinees bronzen figuur, H 38 cm.
Startprijs 120 EUR
Twee antieke Japanse cloisonné vazen, H 23 cm. 7524
Twee antieke Japanse cloisonné vazen, H 23 cm.
Startprijs 125 EUR
Twee antieke Japanse wierookbranders 7638
Twee antieke Japanse wierookbranders
Startprijs 130 EUR
Japanse Ando cloisonné vaas, H 19 cm. 7290
Japanse Ando cloisonné vaas, H 19 cm.
Startprijs 140 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm. 7471
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 140 EUR
Japanse cloisonné vaas, H 36,5 cm. 7637
Japanse cloisonné vaas, H 36,5 cm.
Startprijs 140 EUR
Chinese Yixing trekpot 7139
Chinese Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR
Oude Chinese Yixing trekpot 7153
Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm. 7167
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinese Kanton lampenvoet, H 37 cm. 7171
Chinese Kanton lampenvoet, H 37 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinees porseleinen fluitje 7260
Chinees porseleinen fluitje
Startprijs 150 EUR
Chinese of Japanse dekseldoos 7297
Chinese of Japanse dekseldoos
Startprijs 150 EUR
Oude Chinese Yixing trekpot 7339
Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR
Chinese vaas, H 22 cm. 7393
Chinese vaas, H 22 cm.
Startprijs 150 EUR
Vier antieke Chinese borden Ø 21,5 cm. 7400
Vier antieke Chinese borden Ø 21,5 cm.
Startprijs 150 EUR
18e Eeuwse Chinese mosterdpot Ø 6,5 cm. 7467
18e Eeuwse Chinese mosterdpot Ø 6,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinees bord Ø 22,5 cm. 7491
Chinees bord Ø 22,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinees drakenbord Ø 22,7 cm. 7509
Chinees drakenbord Ø 22,7 cm.
Startprijs 150 EUR
Twee antieke Chinese tinnen schenkkannen, 1900 7535
Twee antieke Chinese tinnen schenkkannen, 1900
Startprijs 150 EUR
Chinese dekselpot Ø 37 cm. 7549
Chinese dekselpot Ø 37 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinese theekom + onderzetter 7567
Chinese theekom + onderzetter
Startprijs 150 EUR
Chinees beeld van half edelsteen, H 24 cm. 7578
Chinees beeld van half edelsteen, H 24 cm.
Startprijs 150 EUR
Twee Chinese cups 7591
Twee Chinese cups
Startprijs 150 EUR
Oude Chinese lampenvoet, H 35 cm. 7597
Oude Chinese lampenvoet, H 35 cm.
Startprijs 150 EUR
Antieke Japanse wierookbrander Ø 21 cm. 7633
Antieke Japanse wierookbrander Ø 21 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinese vaas, H 22,3 cm. 7658
Chinese vaas, H 22,3 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinese rijstwijn kan, H 13 cm. 7719
Chinese rijstwijn kan, H 13 cm.
Startprijs 150 EUR
Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm. 7748
Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm.
Startprijs 150 EUR
Antiek Oosters figuur, H 21 cm. 7767
Antiek Oosters figuur, H 21 cm.
Startprijs 150 EUR
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm. 7183
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm.
Startprijs 160 EUR
Twee Chinese borden Ø 24 cm. 7724
Twee Chinese borden Ø 24 cm.
Startprijs 160 EUR
Twee Chinese borden Ø 23 cm. 7731
Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 160 EUR
Twee Chinese borden Ø 23 cm. 7734
Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 160 EUR
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7740
Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 160 EUR
Drie Japanse Imari dekselvazen, H 31 cm. 7760
Drie Japanse Imari dekselvazen, H 31 cm.
Startprijs 160 EUR
Lot oude Chinese munten (8x) 7497
Lot oude Chinese munten (8x)
Startprijs 170 EUR
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13 cm. 7109
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13 cm.
Startprijs 180 EUR
Lot Chinees porselein (3x) 7256
Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 180 EUR
17e - 18e Eeuwse Chinese nap Ø 6,4 cm. 7358
17e - 18e Eeuwse Chinese nap Ø 6,4 cm.
Startprijs 180 EUR
18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm. 7413
18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.
Startprijs 180 EUR
18e eeuwse Chinese kwispedoor Ø 13,2 cm. 7027
18e eeuwse Chinese kwispedoor Ø 13,2 cm.
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse Chinese Familie Rose vaaslamp, H 41 cm. 7063
18e Eeuwse Chinese Familie Rose vaaslamp, H 41 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese schaal  + wierookbrander 7108
Chinese schaal + wierookbrander
Startprijs 200 EUR
Chinese celadon vaas, H 18,5 cm. 7116
Chinese celadon vaas, H 18,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese cup 7137
Chinese cup
Startprijs 200 EUR