Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Tibetaanse jade cup met zilverwerk 7102
Antieke Tibetaanse jade cup met zilverwerk

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 25 cm. 7533
Twee Chinese vazen, H 25 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 28 cm. 7334
Chinese vaas, H 28 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 23,5 cm. 7305
Chinese vaas, H 23,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeldzame 18e eeuwse Chinese scheerbekken Ø 30,5 cm. 7207
Zeldzame 18e eeuwse Chinese scheerbekken Ø 30,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuws Chinees porselein 7130
2x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee 17e eeuwse Chinese borden Ø 13,7 cm. 7085
Twee 17e eeuwse Chinese borden Ø 13,7 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm. 7004
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm. 7763
Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese waterbak 7507
Chinese waterbak

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Chinese theepot 7726
Antieke Chinese theepot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese beker, H 19 cm. 7240
Chinese beker, H 19 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote antieke Chinese pot Ø 41 cm. 7230
Grote antieke Chinese pot Ø 41 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm. 7194
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7011
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese waterschaal Ø 18,5 cm. 7261
Chinese waterschaal Ø 18,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e  eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm. 7002
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee Chinese cups Ø 7,2 cm. 7392
Twee Chinese cups Ø 7,2 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm. 7003
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose theepot 7097
18e Eeuwse Chinese Familie Rose theepot

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 16 cm. 7057
Chinese schotel Ø 16 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 7,5 cm. 7094
Chinese pijpvaas, H 7,5 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuwse Chinese borden (11x) 7662
Lot 18e eeuwse Chinese borden (11x)

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese kop en schotels 7022
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 26 cm. 7733
Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 26 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Acht 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - 12 cm. 7149
Acht 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - 12 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 15 cm. 7723
Chinese kom Ø 15 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese brushpot, H 12 x Ø 10,5 cm. 7668
Chinese brushpot, H 12 x Ø 10,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee Chinese cups Ø 8,5 cm. 7267
Twee Chinese cups Ø 8,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese pot, H 26,5 x Ø 25,5 cm. 7202
17e - 18e Eeuwse Chinese pot, H 26,5 x Ø 25,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antiek Chinees snijstuk van jade 7157
Antiek Chinees snijstuk van jade

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas Ø 30  cm. 7155
Chinese vaas Ø 30 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 33 cm. 7060
Chinese Familie Rose vaas, H 33 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas , H 13,5 cm. 7019
Chinese vaas , H 13,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee Chinese dekselvazen, H 34 cm. 7712
Twee Chinese dekselvazen, H 34 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 21,3 - 21,5 cm. 7016
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 21,3 - 21,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 29 cm. 7505
Chinese vaas, H 29 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 34 cm. 7494
Chinese vaas, H 34 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese drakenschotel Ø 24 cm. 7146
Chinese drakenschotel Ø 24 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antiek Japans Satsuma servies 7753
Antiek Japans Satsuma servies

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 15,3 cm. 7269
Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 15,3 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese waterschaal 7162
Chinese waterschaal

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse capucijner kop + schotels 7084
Twee 18e eeuwse capucijner kop + schotels

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 7307
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Drie Chinese borden Ø 22 -Ø 24 cm. 7087
Drie Chinese borden Ø 22 -Ø 24 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 16,4 cm. 7768
Chinese kom Ø 16,4 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel, 37 x 29,5 cm. 7204
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel, 37 x 29,5 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese vazen 7010
Vier 18e eeuwse Chinese vazen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinees snijstuk van jade 7710
Chinees snijstuk van jade

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee Chinese celadon vazen, H 12 - 26 cm. 7647
Twee Chinese celadon vazen, H 12 - 26 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese censer Ø 14 cm. 7594
Chinese censer Ø 14 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 36,5 cm. 7499
Chinese vaas, H 36,5 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese brushpot Ø 20,3 cm. 7349
Chinese brushpot Ø 20,3 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Sang de Boeuf pijpvaas, H 38 cm. 7189
Sang de Boeuf pijpvaas, H 38 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese geurverdrijver, Ø 9,2 cm. 7674
Chinese geurverdrijver, Ø 9,2 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 22 cm. 7364
Twee 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 22 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antiek drie-delig Chinees Wucai kaststel, H 21,5 - 26,5 cm. 7023
Antiek drie-delig Chinees Wucai kaststel, H 21,5 - 26,5 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Chinese pot Ø 22 cm. 7015
Antieke Chinese pot Ø 22 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22,4 cm. 7343
Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22,4 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm. 7679
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7534
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 12 cm. 7026
18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 12 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Boeddhistisch bronzen figuur, H 41 cm. 7416
Boeddhistisch bronzen figuur, H 41 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 30 cm. 7247
Chinese vaas, H 30 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese papierrol-houder 7186
Chinese papierrol-houder

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kop en schotels 7732
Twee 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7455
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 26 cm. 7101
Chinese maanvaas, H 26 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 22,5 cm. 7493
Chinese celadon vaas, H 22,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 11 cm. 7329
Chinese kom Ø 11 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 27 cm. 7699
Chinese pijpvaas, H 27 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, H 20 cm. 7678
Chinese dekselvaas, H 20 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 26 cm. 7568
Chinese vaas, H 26 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
16e Eeuwse Chinese schotel Ø 40 cm. 7552
16e Eeuwse Chinese schotel Ø 40 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 22 cm. 7458
Chinese celadon vaas, H 22 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee Imari rolvazen, H 46,5 cm. 7430
Twee Imari rolvazen, H 46,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot Ø 21 cm. 7372
Chinese gemberpot Ø 21 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Wucai vaas, H 26 cm. 7367
Antieke Chinese Wucai vaas, H 26 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese schaal Ø 25,7 cm. 7312
Chinese schaal Ø 25,7 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee Chinese censers 7306
Twee Chinese censers

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander Ø 14,5 cm. 7303
Chinese wierookbrander Ø 14,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 19 cm. 7133
Chinees bord Ø 19 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm. 7126
Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander 7111
Chinese wierookbrander

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese kom Ø 31,6 cm. 7032
18e Eeuwse Chinese kom Ø 31,6 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (4x) 7661
Lot antiek Chinees porselein (4x)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinees kaststel, H 12 - 16 cm. 7342
Chinees kaststel, H 12 - 16 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese vazen, H 22 - 25 cm. 7251
Drie 18e eeuwse Chinese vazen, H 22 - 25 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 16,2 cm. 7143
Chinese kom Ø 16,2 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese bolvaas, H 14 x Ø 15,5 cm. 7574
Chinese bolvaas, H 14 x Ø 15,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 7554
Chinese boeddha

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5-Delig Chinees Familie Rose kaststel, H 8 - 9 cm. 7406
5-Delig Chinees Familie Rose kaststel, H 8 - 9 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm. 7330
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese miniatuur vazen 7009
Vijf 18e eeuwse Chinese miniatuur vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 23 - 27 cm. 7621
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 23 - 27 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot Chinese Kanton vazen (8x) 7351
Lot Chinese Kanton vazen (8x)

Resultaat:

300 EUR