Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Man met wijnglas 1080
Ongesigneerd, Man met wijnglas
Startprijs 200 EUR
G. Craeyvanger, Figuren met paard in stal 1089
G. Craeyvanger, Figuren met paard in stal
Startprijs 200 EUR
G. Cox, Herder met schapen 1117
G. Cox, Herder met schapen
Startprijs 200 EUR
W. Hoving, Abstracte compositie 1129
W. Hoving, Abstracte compositie
Startprijs 200 EUR
E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar 1146
E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar
Startprijs 200 EUR
Monogram, Vissersvolk bij netten 1150
Monogram, Vissersvolk bij netten
Startprijs 200 EUR
F. v.d. Berg, Huiswaarts 1159
F. v.d. Berg, Huiswaarts
Startprijs 200 EUR
H. van Leeuwen van Oudewater, Negroïde muzikant 1163
H. van Leeuwen van Oudewater, Negroïde muzikant
Startprijs 200 EUR
Joh. Larij, Vaas met narcissen 1164
Joh. Larij, Vaas met narcissen
Startprijs 200 EUR
Jacobus Doeser, Herder met schapen 1171
Jacobus Doeser, Herder met schapen
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Havengezicht met brug, Parijs 1199
Ongesigneerd, Havengezicht met brug, Parijs
Startprijs 200 EUR
J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel 1200
J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel
Startprijs 200 EUR
H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis 1206
H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis
Startprijs 200 EUR
Frans Molenaar, Bonies ontwerp 1216
Frans Molenaar, Bonies ontwerp
Startprijs 200 EUR
V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht met vrachtschepen 1230
V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht met vrachtschepen
Startprijs 200 EUR
Ch. Dubois, Landschap met reiziger op zandpad. 1294
Ch. Dubois, Landschap met reiziger op zandpad.
Startprijs 200 EUR
Beschilderde bol door Jeroen Bosch, Ø 60 cm. 1195
Beschilderde bol door Jeroen Bosch, Ø 60 cm.
Startprijs 220 EUR
Ongesigneerd, Jongen aan het bellen blazen 1046
Ongesigneerd, Jongen aan het bellen blazen
Startprijs 225 EUR
Anton Vrede, Voorstelling met konijnen, toekan etc. 1128
Anton Vrede, Voorstelling met konijnen, toekan etc.
Startprijs 225 EUR
Onduidelijke monogram, Wintergezicht 1231
Onduidelijke monogram, Wintergezicht
Startprijs 225 EUR
Thomas Heesakkers, Stilleven 1269
Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 225 EUR
Bart de Graaf, Abstracte figuratieve voorstelling 1114
Bart de Graaf, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 240 EUR
Arrah Lee Gaul, Portret jonge Amerikaan 1041
Arrah Lee Gaul, Portret jonge Amerikaan
Startprijs 250 EUR
Jan Schaeffer, Hollands landschap 1055
Jan Schaeffer, Hollands landschap
Startprijs 250 EUR