Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

V. Lens, Twee portretten (echtpaar ) 1096
V. Lens, Twee portretten (echtpaar )
Startprijs 150 EUR
J.C.V. Wassenaar, Statdsgezicht Amsterdam 1097
J.C.V. Wassenaar, Statdsgezicht Amsterdam
Startprijs 150 EUR
Andy Warhol, Butterfly 1098
Andy Warhol, Butterfly
Startprijs 1.250 EUR
L. Lefebere, Dorpsgezicht met vrouwen die was ophangen 1099
L. Lefebere, Dorpsgezicht met vrouwen die was ophangen
Startprijs 80 EUR
P. Brouwer, Expressionistische regatta 1100
P. Brouwer, Expressionistische regatta
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling 1101
Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling

Resultaat:

150 EUR

Theo Wolvecamp, Abstracte figuratieve voorstelling 1102
Theo Wolvecamp, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 150 EUR
Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling 1103
Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Startprijs 150 EUR
Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling 1104
Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Startprijs 150 EUR
Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen 1105
Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1106
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

250 EUR

Anton Heyboer, Abstract 1107
Anton Heyboer, Abstract
Startprijs 250 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Boerderij bij beek 1108
Onduidelijk gesigneerd, Boerderij bij beek
Startprijs 80 EUR
2x Cameron, 2x Aquarel 1109
2x Cameron, 2x Aquarel
Startprijs 160 EUR
Clara de Jong, Landschap met dorpsgezicht 1110
Clara de Jong, Landschap met dorpsgezicht
Startprijs 250 EUR
Clara de Jong, Chique dame met tas 1111
Clara de Jong, Chique dame met tas
Startprijs 150 EUR
Ger Meinema, Landschap 'Dal' 1113
Ger Meinema, Landschap 'Dal'
Startprijs 80 EUR
Bart de Graaf, Abstracte figuratieve voorstelling 1114
Bart de Graaf, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 240 EUR
Conrad Kiesel, Achter-glas portret 1115
Conrad Kiesel, Achter-glas portret
Startprijs 150 EUR
Monogram RR, 't Kolkje te Amsterdam 1116
Monogram RR, 't Kolkje te Amsterdam
Startprijs 100 EUR
G. Cox, Herder met schapen 1117
G. Cox, Herder met schapen
Startprijs 200 EUR
Mel Westerburg, de Markt Amsterdam 1118
Mel Westerburg, de Markt Amsterdam
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Anton Verhoeven, Stilleven met aardewerk en vis 1119
Anton Verhoeven, Stilleven met aardewerk en vis

Resultaat:

500 EUR

Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer 1120
Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer
Startprijs 300 EUR
Verkocht
G. Burger, Damesportret 1121
G. Burger, Damesportret

Resultaat:

130 EUR

S. Zanten, Abstracte voorstelling 1122
S. Zanten, Abstracte voorstelling
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Riviergezicht met boerderij, boten en figuren 1124
Ongesigneerd, Riviergezicht met boerderij, boten en figuren
Startprijs 50 EUR
J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten 1125
J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Oude Casablanca affiche (Warner Brothers) 1126
Oude Casablanca affiche (Warner Brothers)

Resultaat:

80 EUR

Gregor Espen Hagen, Indiaan 1127
Gregor Espen Hagen, Indiaan
Startprijs 600 EUR
Anton Vrede, Voorstelling met konijnen, toekan etc. 1128
Anton Vrede, Voorstelling met konijnen, toekan etc.
Startprijs 225 EUR
W. Hoving, Abstracte compositie 1129
W. Hoving, Abstracte compositie
Startprijs 200 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met kruisbessen 1130
C. Cornelisz, Stilleven met kruisbessen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met wilde aardbeien 1131
C. Cornelisz, Stilleven met wilde aardbeien

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met brood en tin 1132
C. Cornelisz, Stilleven met brood en tin

Resultaat:

90 EUR

Evert Rabbers, Twee paarden bij hek 1133
Evert Rabbers, Twee paarden bij hek
Startprijs 100 EUR
Verkocht
H.C. Bogman, Bosgezicht 1134
H.C. Bogman, Bosgezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J. v.d. Stok, Hollandse ijspret 1135
J. v.d. Stok, Hollandse ijspret

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Panoramisch landschap met kreeft, haas en vogel 1136
Ongesigneerd, Panoramisch landschap met kreeft, haas en vogel

Resultaat:

200 EUR

C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen 1137
C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen
Startprijs 500 EUR
Verkocht
J.F. Hoppenbrouwers, Wandelaar langs rivier 1138
J.F. Hoppenbrouwers, Wandelaar langs rivier

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands grachtengezicht 1139
Ongesigneerd, Hollands grachtengezicht

Resultaat:

70 EUR

E. Kahrner, Italiaanse vrouw met mandoline 1140
E. Kahrner, Italiaanse vrouw met mandoline
Startprijs 160 EUR
E. Kahrner, Italiaanse vrouw met tamboerijn 1141
E. Kahrner, Italiaanse vrouw met tamboerijn
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Vergulde Soester spiegel (Adreas Gursky) 1142
Vergulde Soester spiegel (Adreas Gursky)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
F. Diekmann, Surrealistische figuren voorstelling 1143
F. Diekmann, Surrealistische figuren voorstelling

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Monogram '69, Surrealistische voorstelling 1144
Monogram '69, Surrealistische voorstelling

Resultaat:

200 EUR

2x Flip Hamers, Vrouwelijke naaktportretten 1145
2x Flip Hamers, Vrouwelijke naaktportretten
Startprijs 150 EUR
E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar 1146
E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar
Startprijs 200 EUR
G. Grassere, Figuren bij woonwagenkamp 1147
G. Grassere, Figuren bij woonwagenkamp
Startprijs 250 EUR
Hugo Berten, Vaas met rozen 1148
Hugo Berten, Vaas met rozen
Startprijs 180 EUR
David Bles, Studie 1149
David Bles, Studie
Startprijs 300 EUR
Monogram, Vissersvolk bij netten 1150
Monogram, Vissersvolk bij netten
Startprijs 200 EUR
A. Potgieter, Berggezicht 1151
A. Potgieter, Berggezicht
Startprijs 130 EUR
A. Potgieter, Impressionistisch landschap 1152
A. Potgieter, Impressionistisch landschap
Startprijs 130 EUR
A. Potgieter, Plasgezicht 1153
A. Potgieter, Plasgezicht
Startprijs 130 EUR
Verkocht
L.W.R. Wenckebach, Bosgezicht 1154
L.W.R. Wenckebach, Bosgezicht

Resultaat:

200 EUR

Onduid. gesig., Portret jonge vrouw 1155
Onduid. gesig., Portret jonge vrouw
Startprijs 180 EUR
K. Walter, Romantisch landschap met schapen bij avondlicht 1156
K. Walter, Romantisch landschap met schapen bij avondlicht
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Landschap in Haagse School-stijl 1157
Ongesigneerd, Landschap in Haagse School-stijl

Resultaat:

200 EUR

Onduidelijk/E. Boruli?, Twee dorpsgezichten aan water 1158
Onduidelijk/E. Boruli?, Twee dorpsgezichten aan water
Startprijs 150 EUR
F. v.d. Berg, Huiswaarts 1159
F. v.d. Berg, Huiswaarts
Startprijs 200 EUR
Ton Schulten, Twents coulissen landschap 1160
Ton Schulten, Twents coulissen landschap
Startprijs 150 EUR
Verkocht
André van Helden, Portret man 1161
André van Helden, Portret man

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Fritz Diekmann, Surrealistisch landschap 1162
Fritz Diekmann, Surrealistisch landschap

Resultaat:

275 EUR

H. van Leeuwen van Oudewater, Negroïde muzikant 1163
H. van Leeuwen van Oudewater, Negroïde muzikant
Startprijs 200 EUR
Joh. Larij, Vaas met narcissen 1164
Joh. Larij, Vaas met narcissen
Startprijs 200 EUR
ULCO, Surrealistisch landschap met reigers 1165
ULCO, Surrealistisch landschap met reigers
Startprijs 300 EUR
Verkocht
K. Droste, Bloemstilleven 1166
K. Droste, Bloemstilleven

Resultaat:

150 EUR

A.J. Berry, Katwijkse bomschuiten met vissersvolk 1167
A.J. Berry, Katwijkse bomschuiten met vissersvolk
Startprijs 100 EUR
Anton Karssen, Koeien bij drenkplaats 1168
Anton Karssen, Koeien bij drenkplaats
Startprijs 550 EUR
E.M. Lukasiak, Knotwilg in landschap 1169
E.M. Lukasiak, Knotwilg in landschap
Startprijs 280 EUR
Anton Müller, Landarbeiders met hooiwagen 1170
Anton Müller, Landarbeiders met hooiwagen
Startprijs 260 EUR
Jacobus Doeser, Herder met schapen 1171
Jacobus Doeser, Herder met schapen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Houtman, Winters landschap 1172
Houtman, Winters landschap

Resultaat:

50 EUR

Leo Kurpershoek, Plasgezicht met zeilboot 1173
Leo Kurpershoek, Plasgezicht met zeilboot
Startprijs 100 EUR
Yaseneva Sveta, Lady in blue 1174
Yaseneva Sveta, Lady in blue
Startprijs 400 EUR
Joseph Schakewits, Strandgezicht met vissers 1175
Joseph Schakewits, Strandgezicht met vissers
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Modern portret Kurt Cobain 1176
Ongesigneerd, Modern portret Kurt Cobain
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne 1177
Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Twee boeren bij balie 1178
Onduid. gesig., Twee boeren bij balie

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Ongesigneerd, Zomer + Wintergezicht 1179
2x Ongesigneerd, Zomer + Wintergezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
H.G. de Korte, Vrachtboot op de IJssel 1180
H.G. de Korte, Vrachtboot op de IJssel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
A.R. Mauve, Weidend paard 1181
A.R. Mauve, Weidend paard

Resultaat:

90 EUR

Mijdema, Koeien langs de waterkant 1182
Mijdema, Koeien langs de waterkant
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst 1183
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw 1184
Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw
Startprijs 120 EUR
Keith Haring, Party Mouse 1185
Keith Haring, Party Mouse
Startprijs 320 EUR
Anton Heyboer, Spetterkip 1186
Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 180 EUR
J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser 1187
J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser
Startprijs 250 EUR
Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling 1188
Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling
Startprijs 80 EUR
Agnes v.d. Brandeler, Schaal met fruit 1189
Agnes v.d. Brandeler, Schaal met fruit
Startprijs 80 EUR
Kees Smits, Abstract landschap 1190
Kees Smits, Abstract landschap
Startprijs 80 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Persoon in landschap 1191
Onduidelijk gesigneerd, Persoon in landschap
Startprijs 80 EUR
Anna Huitema, Gevels 1192
Anna Huitema, Gevels
Startprijs 50 EUR
Nico Lootsma, Bosgezicht 1193
Nico Lootsma, Bosgezicht
Startprijs 80 EUR