Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twentse boerderij met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
P. Verschuur. Hollandse School. Paarden in stal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Twee boeren bij balie. Gouache op papier. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Italiaans neo renaissance triptychon ikoon naar oud voorbeeld. Echter 21e eeuw. Gelithografeerd. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, peer, aalbessen en granaatappel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Flech Sics 1956. Jachthond Heidi. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
H.C. Bogman. 1861 - 1921. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Twee retouches. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.
Oud verguld ikoon op hardhouten paneel. 20e Eeuw. Heilige Antonius + vergulding. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Dorpsgezicht aan het water. Frans landschap bij Chartres. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In goede staat.
Oude Warner Brothers 'Casablanca' affiche met Ingrid Bergman & Humphrey Bogart. 20e Eeuw. Afmeting: H 88 x B 67 cm. In redelijke staat.