Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren collier en hanger met edelstenen 728
Zilveren collier en hanger met edelstenen

Resultaat:

60 EUR

Lot ringen (36 st.), Goud op zilver 727
Lot ringen (36 st.), Goud op zilver
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Zilveren ring met gekleurde zirconia. 726
Zilveren ring met gekleurde zirconia.

Resultaat:

45 EUR

Zilveren armband grof 724
Zilveren armband grof
Startprijs 250 EUR
Gouden choker met oud diamant 723
Gouden choker met oud diamant
Startprijs 1.250 EUR
Lava camee broche 722
Lava camee broche
Startprijs 100 EUR
Gouden camee hanger 721
Gouden camee hanger
Startprijs 90 EUR
Gouden camee broche 720
Gouden camee broche
Startprijs 200 EUR
Collier van been & goudsteen 719
Collier van been & goudsteen
Startprijs 80 EUR
Geelgouden hanger broche met camee. 718
Geelgouden hanger broche met camee.
Startprijs 280 EUR
Gouden camee 717
Gouden camee
Startprijs 200 EUR
Zilveren armband met robijn en smaragd 716
Zilveren armband met robijn en smaragd
Startprijs 150 EUR
Zilver vergulde choker met robijn 714
Zilver vergulde choker met robijn
Startprijs 50 EUR
Ring met zirconia's, 9 krt 713
Ring met zirconia's, 9 krt
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Gouden ring met hart amethist en spinel 712
Gouden ring met hart amethist en spinel

Resultaat:

350 EUR

Gouden broche met amethist 711
Gouden broche met amethist
Startprijs 200 EUR
Gouden ring met citrien en diamant 710
Gouden ring met citrien en diamant
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Gouden hanger met amethist 709
Gouden hanger met amethist

Resultaat:

200 EUR

Gouden ring met diamant 706
Gouden ring met diamant
Startprijs 250 EUR
Twee gouden broches 705
Twee gouden broches
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Gouden hart hanger 704
Gouden hart hanger

Resultaat:

110 EUR

Gouden koningscollier 703
Gouden koningscollier
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Gouden ring/broche/hanger 701
Gouden ring/broche/hanger

Resultaat:

1.000 EUR

Gouden ring met citroenkleurige diamant 700
Gouden ring met citroenkleurige diamant
Startprijs 1.200 EUR