Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring met diamanten. 699
Gouden ring met diamanten.
Startprijs 900 EUR
Witgouden hanger met diamant 698
Witgouden hanger met diamant
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Gouden ring granaat 697
Gouden ring granaat

Resultaat:

190 EUR

Witgouden ring met diamant 696
Witgouden ring met diamant
Startprijs 100 EUR
Witgouden armband met diamant 695
Witgouden armband met diamant
Startprijs 1.000 EUR
Witgouden hanger met parel 693
Witgouden hanger met parel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Witgouden oorstekers 692
Witgouden oorstekers

Resultaat:

130 EUR

Gouden oorstekers blauw saffier en diamant 691
Gouden oorstekers blauw saffier en diamant
Startprijs 500 EUR
Gouden broche met onyx en parels 690
Gouden broche met onyx en parels
Startprijs 90 EUR
Gouden hanger met turkoois 689
Gouden hanger met turkoois
Startprijs 110 EUR
Gouden hanger met zirconia 688
Gouden hanger met zirconia
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Gouden ring met turkoois 685
Gouden ring met turkoois

Resultaat:

150 EUR

Gouden hanger met onyx en diamant 684
Gouden hanger met onyx en diamant
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Collier met zwarte en gele parels 682
Collier met zwarte en gele parels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Collier van zwarte zoetwaterparels 680
Collier van zwarte zoetwaterparels

Resultaat:

70 EUR

Gouden ring met parel 679
Gouden ring met parel
Startprijs 160 EUR
Zilveren plaatarmband 678
Zilveren plaatarmband
Startprijs 50 EUR
Zilveren armband 677
Zilveren armband
Startprijs 40 EUR
18e Eeuws zilveren herenhorloge 674
18e Eeuws zilveren herenhorloge
Startprijs 320 EUR
Verkocht
Spoorweg horloge, 1920 673
Spoorweg horloge, 1920

Resultaat:

80 EUR

Gouden horloge met leren band 669
Gouden horloge met leren band
Startprijs 90 EUR
Zilveren heren horloge 668
Zilveren heren horloge
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Movado zakhorloge 665
Movado zakhorloge

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lot barnsteen 663
Lot barnsteen

Resultaat:

100 EUR