Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Indisch bronzen orkest 5026
Indisch bronzen orkest
Startprijs 300 EUR
Vroeg 18e eeuwse terracotta Madonna 5034
Vroeg 18e eeuwse terracotta Madonna
Startprijs 300 EUR
Frans bronzen figuur, Meisje 5074
Frans bronzen figuur, Meisje
Startprijs 300 EUR
Twee Chinese houten figuren 5092
Twee Chinese houten figuren
Startprijs 300 EUR
Antiek bronzen figuur, Vrouw met tamboerijn 5022
Antiek bronzen figuur, Vrouw met tamboerijn
Startprijs 350 EUR
Antieke bloempot in fontein-vorm 5024
Antieke bloempot in fontein-vorm
Startprijs 350 EUR
Antieke Franse plaquette van brons 5078
Antieke Franse plaquette van brons
Startprijs 350 EUR
Beeld van clown, M. le Verrier 5090
Beeld van clown, M. le Verrier
Startprijs 350 EUR
19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur 5113
19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur
Startprijs 350 EUR
Oud bronzen luipaard 5010
Oud bronzen luipaard
Startprijs 400 EUR
Bronzen beeld, Edelman 5028
Bronzen beeld, Edelman
Startprijs 450 EUR
Japans bronzen beeld, H 31 cm. 5052
Japans bronzen beeld, H 31 cm.
Startprijs 450 EUR
Antieke Jugendstil buste, H 42 cm. 5062
Antieke Jugendstil buste, H 42 cm.
Startprijs 450 EUR
Antiek bronzen Jugendstil figuur, H 25,5 cm. 5042
Antiek bronzen Jugendstil figuur, H 25,5 cm.
Startprijs 500 EUR
Glazen sculptuur, Naakte dame 5003
Glazen sculptuur, Naakte dame
Startprijs 600 EUR
Oud bronzen figuur, Ram 5073
Oud bronzen figuur, Ram
Startprijs 650 EUR
18e Eeuws Madonna beeld, H 53 cm. 5009
18e Eeuws Madonna beeld, H 53 cm.
Startprijs 800 EUR
Groot Balinees houtgestoken beeld, H 154 cm. 5016
Groot Balinees houtgestoken beeld, H 154 cm.
Startprijs 900 EUR
Groot Balinees houtgestoken beeld, H 151 cm. 5017
Groot Balinees houtgestoken beeld, H 151 cm.
Startprijs 900 EUR
Moderne bronzen vogel op marmeren basement 5079
Moderne bronzen vogel op marmeren basement
Startprijs 900 EUR
Oude bronzen buste 5080
Oude bronzen buste
Startprijs 900 EUR
Bronzen panter (naar R. Bugatti) 5007
Bronzen panter (naar R. Bugatti)
Startprijs 1.200 EUR
Modern bronzen figuur, Paard 5076
Modern bronzen figuur, Paard
Startprijs 1.200 EUR
Bronzen figuur, Dame met jarretels 5105
Bronzen figuur, Dame met jarretels
Startprijs 1.250 EUR