Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Puttense bloempotten, 1880
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Puttense Fayence bloempotten met handbeschilderd Imari-decor. Circa 1880. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 58,5 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + draak/feniks decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 58,5 cm. In matige staat.

Grote Chinese kom Ø 26,5 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met mangaan-kleurig vissen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14 cm.
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose onsterfelijken kom + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24 cm.
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen republiek vaas met Familie Rose figuren decor + tekst. Met metalen bovenrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In redelijke staat.

Vleescouvert met zilver
Resultaat: 45 EUR

Voorsnijcouvert met zilveren heften. BWG. Grote vleesvork en mes voorzien van een zilveren geontourneerd heft. 27-31cm. In goede staat

Zilveren vaas & glas
Resultaat: 45 EUR

Kristallen glas met zilveren voet en een zilveren vaas, 835/000. Klein borrelglaasje met strak geslepen patroon, geplaatst op een rond zilveren voetje, ø5x8cm, en een vaas op een rond gecontourneerde ...

Zilveren ring bloemen
Resultaat: 45 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met gekleurde zirconia's. Ring met 2 bloemelementen, versierd met champagne en kleurloze zirconia's. 37x15mm. ø 56. ca 13,9 gram. Nieuw.

Zilveren ring met gekleurde zirconia.
Resultaat: 45 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met gekleurde zirconia's. Ring met een ruitvormige kop bezet met een champagne kleurige zirconia, aan alle kanten voorzien van 5 zirconia's, in de band gezet. Breedte rin...

Garonne horloge
Resultaat: 45 EUR

Double Garonne horloge met saffier glas en datumaanduiding. ø 28 mm. lengte 19 cm. Quartz

Lot miniatuur doofpotten
Resultaat: 45 EUR

Lot oude/antieke miniatuur doofpotten. Gemaakt van messing en koper. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Antieke parapluhouder
Resultaat: 45 EUR

Antieke messing parapluhouder met jachthond decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Drie antieke Heilige figuren
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke Heilige figuren van gips. Gepolychromeerd. Circa 1900. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.

Antieke zandstenen vijzel met gemaal
Resultaat: 45 EUR

Antieke zandstenen vijzel met gemaal. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 24 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1920
Resultaat: 45 EUR

Antieke eikenhouten tafelklok met halve zuilen. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag. Ongemerkt. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte kom Ø 20,5 cm.
Resultaat: 45 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom diverse figuren decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10,2 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

6x Antiek porselein (divers)
Resultaat: 45 EUR

Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...

Zilveren tandenstokerhouder/Naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Antieke zilveren naaldenkokerhouder/naaldenkoker, Rond model. Amsterdam jl.:L:1770. Enkele deukjes en wil niet open. 8 cm. ca 15 gram.

Lot zilveren lepels, 7x
Resultaat: 40 EUR

Lot met zeven zilveren lepels, 2 roomlepels, één met een bak in schelpvorm en een gekrulde steel met griffioen en één roomlepel met ronde bak en een steel met een randje met bandwerk, drie suikerschep...

Christofle plated+Chinese lepels
Resultaat: 40 EUR

Theekan en melkkan en lepels, thee- en melkkan, plated gemerkt Christofle, bolmodel met houten grepen, 22x13x12cm.en 15x9x8cm, en een set met 7 lange lepels met een getorste steel en een gecontourneer...

Zilveren armband
Resultaat: 40 EUR

Zilveren pennenarmband, 835/000, 5 rijen gemaakt uit gematteerde cirkelvormige schakels. Breedte 17 mm. Voorzien van een bakslot en 2 veiligheidsachtjes. Lengte 19 cm. ca 35,3 gram. In goede staat.

Lot zilveren broches
Resultaat: 40 EUR

Lot met 5 zilveren broches, twee broches gemaakt uit zilverdraad met mooie bloemen, 8 cm. één in de vorm van een papegaai, 5,9cm, een gestanste takbroche 4,6 cm. en een broche gemaakt uit zilverdraad ...

Zilveren collier en hanger zirconia
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmet collier met daaraan een grote zilveren hanger, rechthoekig gecontourneerd bezet met een grote rechthoekig geslepen zirconia en daaromheen e...

Zilveren olifant
Resultaat: 40 EUR

Zilveren olifant, 925/000, met groot oog. 53x18x27mm. ca 21,5 gram. In goede staat

Certina herenhorloge
Resultaat: 40 EUR

Certina herenhorloge, edelstaal, met een zilverkleurige wijzerplaat met cijfers en een datumaanduiding. Met saffier glas, Het horloge is voorzien van een stalenband. Werkend. ø 37 mm. 22 cm. Gebruiksp...

Barnsteen hanger met wesp
Resultaat: 40 EUR

Barnstenen/ copal hanger met wesp. 25x39mm. ca 11,6 gram. In goede staat.

Drie antieke gravures/sepia
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke gravures/sepia/ (1) Sepia, 19e eeuw, figuren in park. (2) + (3) Twee gravures. Adr. + W. van der Werff pinxit. P.A. Gunst sculp + J. Audran sculp. Hamilton Comte D. Aran.+ Henriëtte Anne ...

A. Michel, Gezicht op Montmartre Parijs
Resultaat: 40 EUR

A. Michel. Franse School. Circa 1940. Gezicht op Montmartre met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Mensink, Twents landschap met koe
Resultaat: 40 EUR

Mensink. 20e Eeuw. Denekamp. Twents landschap met koe. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse kopergeslagen spiegel. Neo barok. Floraal. Circa 1900. Afmeting: 64 x 32 x 7 cm. In goede staat.

Lot antiek koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; blakers, strijkijzer + houder, dekseldoos et cetera. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

Antieke Engelse penning 1797
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse bronzen penning. Britannia 1797. Georgius III. Originele patina. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.

Twee miniatuur schilderijen, Dames portret
Resultaat: 40 EUR

Twee miniatuur schilderijen. 19e + 20e Eeuw. Dames bustes. Beide compleet geschilderd. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.

6x Oude dekseldozen
Resultaat: 40 EUR

Zes diverse oude dekseldozen. Hout, been, leder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Lot antieke poppen (7x)
Resultaat: 40 EUR

Zeven oude/antieke poppen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

2x Zaanlander klokken
Resultaat: 40 EUR

Twee Zaanlander wandklokken. Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie nachtkastje, 1870
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.

Oude eiken tafel, 1910
Resultaat: 40 EUR

Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (6x)
Resultaat: 40 EUR

Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.

Oud Rörstrand deelservies
Resultaat: 40 EUR

Oud Rörstrand Sweden deelservies. Bestaande uit: twee ontbijtborden, soepkom en vier kopjes + schotels. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

Frans Fayence figuur
Resultaat: 40 EUR

18e - 19e Eeuws Frans polychrome Fayence figuur op pakezel. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 22 x 22 x 17 cm. In matig/redelijke staat.

Lot Engels Wedgwood
Resultaat: 40 EUR

Lot Engels Wedgwood. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; Lamp, kop + schotels, schalen et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en opgewerkte draken. Twee beschadigingen drakenkop. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Resultaat: 40 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met zwart glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 40 EUR

Grote Chinees porseleinen republiek-stijl vaas met ganzen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese vaas met reliëf decor, H 39 cm.
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, reliëf decor en olifanten koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 12,2 cm.
Resultaat: 40 EUR

Kleine Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen kom met perzik/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese schotel Ø 30 cm.
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinees porseleinen schotel met gelithografeerd decor Mao Tse Tung. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Plated theeset
Resultaat: 35 EUR

Engelse, drie-delige plated theeset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 35 EUR

Zilveren naaldenkoker, 833/000, zeskantig model versierd met graveerwerk. 1,0x1,0x10 cm. ca 15 gram. In goede staat.

Lot sieraden
Resultaat: 35 EUR

Houten doos gevuld met diverse sieraden, o.a. zilveren rinkelbanden, diverse kralen colliers en zilveren hanger en ring.

Lot sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden met oorbellen en ring, 925/000, ring met 2 rijen met lichtblauwe/lila stenen, ø 59, een paar tricolour oorringen met grote zirconia hanger, 33 mm., een paar oorhangers met lichtb...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden met manchetknopen, verschillende zilveren kettingen met hangers, een gesp, 1911, gitten en zwarte kralen. zilver ca 98 gram. In goede staat

Doos met antiek diversen
Resultaat: 35 EUR

Lot diversen. Oud en antiek. Bestaande uit: porselein, tin, keramiek et cetera. Onder andere; China, Japan. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.

Bureau + tafellamp
Resultaat: 35 EUR

Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.

Mahoniehouten pianokruk
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten pianokruk met leeuwenpoten. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.

Chinese rode vaas, H 16 cm.
Resultaat: 35 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Balboekje met ketting/haak (plated)
Resultaat: 30 EUR

Plated balboekje, jugendstil, voorzien van een floraal decor aan de voorzijde, met potlood. Bevestigd aan een ketting met haak. 5x3,5cm. lengte 20 cm. In goede staat.

Boheemse flacon met zilver
Resultaat: 30 EUR

Odeurflacon met zilveren dop, 833/000. Flacon uit Boheems glas met floraal decor, voorzien van een zilveren kraag en dop met graveerwerk. Gaatje in dop bij scharnier. 11 cm. Verder in goede staat.

Monogram J.M., Stilleven
Resultaat: 30 EUR

Monogram J.M. Stilleven met Keulse pot en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.

J.H. Janning (pastoor), Winters landschap met boerderij
Resultaat: 30 EUR

J.H. Janning. Pastoor. Janning stichting. 1914 - 1980. Winters landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

R. Hulshof, Vaas met bloemen
Resultaat: 30 EUR

R. Hulshof. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Landschap met brug
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Landschap met figuur bij brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Drie Italiaanse lampenvoeten
Resultaat: 30 EUR

Drie Italiaanse albasten lampenvoeten. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 - 45 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte kom, Ø 11 cm.
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte kom met herten in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 11 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese vaas, H 24 cm.
Resultaat: 30 EUR

Antieke Japanse/Chinees porseleinen vaas. Floraal/paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas met groen glazuur, H 8 x Ø 9,5 cm.
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Dekselschaal + sieradenkist
Resultaat: 25 EUR

Chinese, met leder beklede sieradenkist, roodlak met goud decor. En een persglazen dekselschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 19 cm. / 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Lot houten speelgoed
Resultaat: 20 EUR

Groot lot houten speelgoed. Divers. Plus twee spelen. 20e Eeuw. Onder andere: G.D.R. Deels beschilderd. Afmeting: 5- 40 cm. In goede staat.