Twee antieke Puttense Fayence bloempotten met handbeschilderd Imari-decor. Circa 1880. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + draak/feniks decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 58,5 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen kom met mangaan-kleurig vissen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose onsterfelijken kom + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek vaas met Familie Rose figuren decor + tekst. Met metalen bovenrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In redelijke staat.
Voorsnijcouvert met zilveren heften. BWG. Grote vleesvork en mes voorzien van een zilveren geontourneerd heft. 27-31cm. In goede staat
Kristallen glas met zilveren voet en een zilveren vaas, 835/000. Klein borrelglaasje met strak geslepen patroon, geplaatst op een rond zilveren voetje, ø5x8cm, en een vaas op een rond gecontourneerde ...
Grote zilveren ring, 925/000, met gekleurde zirconia's. Ring met 2 bloemelementen, versierd met champagne en kleurloze zirconia's. 37x15mm. ø 56. ca 13,9 gram. Nieuw.
Grote zilveren ring, 925/000, met gekleurde zirconia's. Ring met een ruitvormige kop bezet met een champagne kleurige zirconia, aan alle kanten voorzien van 5 zirconia's, in de band gezet. Breedte rin...
Double Garonne horloge met saffier glas en datumaanduiding. ø 28 mm. lengte 19 cm. Quartz
Lot oude/antieke miniatuur doofpotten. Gemaakt van messing en koper. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Antieke messing parapluhouder met jachthond decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Drie antieke Heilige figuren van gips. Gepolychromeerd. Circa 1900. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.
Antieke zandstenen vijzel met gemaal. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 24 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten tafelklok met halve zuilen. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag. Ongemerkt. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom diverse figuren decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10,2 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...
Antieke zilveren naaldenkokerhouder/naaldenkoker, Rond model. Amsterdam jl.:L:1770. Enkele deukjes en wil niet open. 8 cm. ca 15 gram.
Lot met zeven zilveren lepels, 2 roomlepels, één met een bak in schelpvorm en een gekrulde steel met griffioen en één roomlepel met ronde bak en een steel met een randje met bandwerk, drie suikerschep...
Theekan en melkkan en lepels, thee- en melkkan, plated gemerkt Christofle, bolmodel met houten grepen, 22x13x12cm.en 15x9x8cm, en een set met 7 lange lepels met een getorste steel en een gecontourneer...
Zilveren pennenarmband, 835/000, 5 rijen gemaakt uit gematteerde cirkelvormige schakels. Breedte 17 mm. Voorzien van een bakslot en 2 veiligheidsachtjes. Lengte 19 cm. ca 35,3 gram. In goede staat.
Lot met 5 zilveren broches, twee broches gemaakt uit zilverdraad met mooie bloemen, 8 cm. één in de vorm van een papegaai, 5,9cm, een gestanste takbroche 4,6 cm. en een broche gemaakt uit zilverdraad ...
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmet collier met daaraan een grote zilveren hanger, rechthoekig gecontourneerd bezet met een grote rechthoekig geslepen zirconia en daaromheen e...
Zilveren olifant, 925/000, met groot oog. 53x18x27mm. ca 21,5 gram. In goede staat
Certina herenhorloge, edelstaal, met een zilverkleurige wijzerplaat met cijfers en een datumaanduiding. Met saffier glas, Het horloge is voorzien van een stalenband. Werkend. ø 37 mm. 22 cm. Gebruiksp...
Barnstenen/ copal hanger met wesp. 25x39mm. ca 11,6 gram. In goede staat.
Drie antieke gravures/sepia/ (1) Sepia, 19e eeuw, figuren in park. (2) + (3) Twee gravures. Adr. + W. van der Werff pinxit. P.A. Gunst sculp + J. Audran sculp. Hamilton Comte D. Aran.+ Henriëtte Anne ...
A. Michel. Franse School. Circa 1940. Gezicht op Montmartre met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Mensink. 20e Eeuw. Denekamp. Twents landschap met koe. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen spiegel. Neo barok. Floraal. Circa 1900. Afmeting: 64 x 32 x 7 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; blakers, strijkijzer + houder, dekseldoos et cetera. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bronzen penning. Britannia 1797. Georgius III. Originele patina. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. 19e + 20e Eeuw. Dames bustes. Beide compleet geschilderd. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Zes diverse oude dekseldozen. Hout, been, leder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Zeven oude/antieke poppen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Zaanlander wandklokken. Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.
Oud Rörstrand Sweden deelservies. Bestaande uit: twee ontbijtborden, soepkom en vier kopjes + schotels. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Frans polychrome Fayence figuur op pakezel. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 22 x 22 x 17 cm. In matig/redelijke staat.
Lot Engels Wedgwood. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; Lamp, kop + schotels, schalen et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en opgewerkte draken. Twee beschadigingen drakenkop. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met zwart glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republiek-stijl vaas met ganzen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, reliëf decor en olifanten koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met perzik/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen schotel met gelithografeerd decor Mao Tse Tung. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Engelse, drie-delige plated theeset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.
Zilveren naaldenkoker, 833/000, zeskantig model versierd met graveerwerk. 1,0x1,0x10 cm. ca 15 gram. In goede staat.
Houten doos gevuld met diverse sieraden, o.a. zilveren rinkelbanden, diverse kralen colliers en zilveren hanger en ring.
Lot zilveren sieraden met oorbellen en ring, 925/000, ring met 2 rijen met lichtblauwe/lila stenen, ø 59, een paar tricolour oorringen met grote zirconia hanger, 33 mm., een paar oorhangers met lichtb...
Lot zilveren sieraden met manchetknopen, verschillende zilveren kettingen met hangers, een gesp, 1911, gitten en zwarte kralen. zilver ca 98 gram. In goede staat
Lot diversen. Oud en antiek. Bestaande uit: porselein, tin, keramiek et cetera. Onder andere; China, Japan. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.
Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten pianokruk met leeuwenpoten. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Plated balboekje, jugendstil, voorzien van een floraal decor aan de voorzijde, met potlood. Bevestigd aan een ketting met haak. 5x3,5cm. lengte 20 cm. In goede staat.
Odeurflacon met zilveren dop, 833/000. Flacon uit Boheems glas met floraal decor, voorzien van een zilveren kraag en dop met graveerwerk. Gaatje in dop bij scharnier. 11 cm. Verder in goede staat.
Monogram J.M. Stilleven met Keulse pot en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.
J.H. Janning. Pastoor. Janning stichting. 1914 - 1980. Winters landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
R. Hulshof. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Landschap met figuur bij brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Drie Italiaanse albasten lampenvoeten. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 - 45 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte kom met herten in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 11 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinees porseleinen vaas. Floraal/paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinese, met leder beklede sieradenkist, roodlak met goud decor. En een persglazen dekselschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 19 cm. / 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Groot lot houten speelgoed. Divers. Plus twee spelen. 20e Eeuw. Onder andere: G.D.R. Deels beschilderd. Afmeting: 5- 40 cm. In goede staat.