Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude Chinese schotel Ø 30 cm. 7716
Oude Chinese schotel Ø 30 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Plated theeset 119
Plated theeset

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren naaldenkoker 141
Zilveren naaldenkoker

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot sieraden 800
Lot sieraden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot sieraden 845
Lot sieraden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 865
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Doos met antiek diversen 2229
Doos met antiek diversen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bureau + tafellamp 2260
Bureau + tafellamp

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Mahoniehouten pianokruk 4185
Mahoniehouten pianokruk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Chinese rode vaas, H 16 cm. 7654
Chinese rode vaas, H 16 cm.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Balboekje met ketting/haak (plated) 200
Balboekje met ketting/haak (plated)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Boheemse flacon met zilver 288
Boheemse flacon met zilver

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Monogram J.M., Stilleven 1255
Monogram J.M., Stilleven

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
J.H. Janning (pastoor), Winters landschap met boerderij 1267
J.H. Janning (pastoor), Winters landschap met boerderij

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
R. Hulshof, Vaas met bloemen 1287
R. Hulshof, Vaas met bloemen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Landschap met brug 1332
Onduid.gesign., Landschap met brug

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Drie Italiaanse lampenvoeten 2261
Drie Italiaanse lampenvoeten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3632
Friese staartklok

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte kom, Ø 11 cm. 7683
Chinese Familie Verte kom, Ø 11 cm.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Japanse/Chinese vaas, H 24 cm. 7688
Antieke Japanse/Chinese vaas, H 24 cm.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinese vaas met groen glazuur, H 8 x Ø 9,5 cm. 7702
Chinese vaas met groen glazuur, H 8 x Ø 9,5 cm.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Dekselschaal + sieradenkist 2271
Dekselschaal + sieradenkist

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot houten speelgoed 3017
Lot houten speelgoed

Resultaat:

20 EUR