Zilveren naaldenkoker, 833/000, zeskantig model versierd met graveerwerk. 1,0x1,0x10 cm. ca 15 gram. In goede staat.
Bijbel, het nieuwe testament, met lederen kaft en dubbele zilveren sloten, 833/000. Bijbel met gecontourneerde sloten met gezaagd decor en versierd met graveerwerk. MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, jl.:X:...
Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rozet in bloemvorm in het witgoud bezet met 13 roosgeselepen diamanten. ø kop 13 mm. ø 60. de band van de ring is voorzien van fraaie bewerking. ca ...
Lot met drie sieraden met granaat. Een double choker met bloemvormige elementen en 3 hangers, bezet met granaat, een armband met vierkante schakels met 9 granaten, mist 2 stenen en een ring met rozet ...
Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met Sang de boeuf glazuur. Pijpvaas + gemberpot. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met een band voorzien van schakeldecor. Met een vierkante kop bezet met een rond gefacetteerde saffier en daaromheen een rand met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,...
18e Eeuws Duits Meissen porseleinen servies met bloemen decor. Bestaande uit: 3 kannen, 11 kopjes + 16 schotels en theebus. Alle kopjes goed, theebus chip aan deksel, 13 schotels goed, 3 schotels chip...
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
Groot lot met zilveren bestek met diverse theelepels, een theeduim, 2 suikerlepels, 3 suikerscheppen met kolenbak, een schuiver, met gravure, een botermesje en een petit-four schep met zilveren heft. ...
Chinees porseleinen bord met okergeel glazuur + draak/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Groot lot oud papier- en muntgeld. Divers. Wereld, Nederland. Tevens twee Juliana-albums. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Lot divers zilver voorzien van 2 miniaturen, steltloper en hoepelt kind, een asbak met figuren en floraal decor, ring en ketting met hanger met roos, zilvereren ring met camee, 2 zilveren ringetjes, e...
Negen delen divers antiek koperwerk, o.a.: Theestoof, ketels, emmers stormlamp et cetera. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Vier antieke speculaasplanken van hout. 19e Eeuw. Eén plank dubbelzijdig. Afmeting: 20 - 54 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Sokkel rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 131 x 73 x 56 cm.
Grote Chinese vaas met ramskoppen en bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.
Reismes in schede, Antiek mes met zilveren greep, 833/000, versierd met krullen en figuren. Bekroond met een hond. En voorzien van een leren bewerkte schede. 31 cm. In goede staat
Witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een vierkante kop bezet met 9 princes geslepen diamanten. De zijkanten van de ring zijn voorzien van een schakelpatroon waarvan het midden geelgoud is. G...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner kop en schotels. Floraal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Grote dikke Chinees porseleinen tegel met figuur in landschap decor. Afmeting: 20 x 20 x 3 cm. In goede staat.
Hanger, 375/000, met edelstenen. Hanger in de vorm van een rammelaar bezet met 3 ovaal cabouchon geslepen edelstenen, onyx, chrysopaas en agaat. Grootte hanger 26x20mm. ca 3,0 gram. Als nieuw
Grote Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,1 cm. In goede staat.