Negen delen divers antiek koperwerk, o.a.: Theestoof, ketels, emmers stormlamp et cetera. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Antiek Duits Nymphenburg porseleinen figuur. Cavalerist te paard. Degen, teugels en sporen missen. Circa 1920. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.
Theo Wolvecamp, '82. 1925 - 1992. Abstracte compositie op krantenpapier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Grote zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een met rib bewerkte rand met getorste bewerking en grepen met acanthusbladeren. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 39x21x6cm. ca 360 gram. In goede...
Drie Duitse porseleinen figuren. Bestaande uit: Dame + heer, gemerkt bijenkorf, man vingers beschadigd. En een cupido bij piedestal, Sitzendorf, circa 1900. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Vier antieke speculaasplanken van hout. 19e Eeuw. Eén plank dubbelzijdig. Afmeting: 20 - 54 cm. In goede staat.
Keltum zilver plated beste, 100, model Holland glad, met 9 dessertmessen, -vorken, -lepels, theelepels en taartvorkjes. 7 Tafelmessen, 6 -vorken en 6 -lepels. En 8 delen serveerbestek. het geheel is g...
Twee antieke Franse figuren van porselein. Man en vrouw. Met blindmerk. Circa 1830. Dame gelijmd + chip hoed. Afmeting: H 21 cm. In matig/goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Plasgezicht met waterlelies en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Zilveren inktstel, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met geribde randen geplaatst op 4 bolpoten. Voorzien van een greep met 2 pennenhouders. Op het inktstel zitten 2 kristallen inktpotjes met ...
19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Grote majolica stolp met onderschotel. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 30 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Bloesembomen bij hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Chinoiserie/floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen blanc de Chine figuur. Krijger te paard. Bakfout in staart. Afmeting: H 29,6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Fayence polychrome (Schertz) grappige likeurhouder met bronzen kraan. Gemerkt C.K. Restauratie pootje achter + bovenrand kraag. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Kristallen Piece de milieu met zilveren voet. Een geslepen vaas met omgeslagen rand met daaronder een kristallen schaal met slijpwerk en een gecontourneerde rand, mist een stuk. Het geheel is geplaats...
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.
Rond zilveren schaaltje, 833/000, met 8 plooien op ronde voet. MT.: S.I.Vet & zonen, Amsterdam, jl.:Y: 1933. ca 58 gram. ø 14cm. Wat bekrast, verder in goede staat9
Zes delen Japans Imari porselein. Divers. 19e Eeuw. Enkele chips + haarlijn. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans brons verguld wandornament. Genummerd P.D. 146. Circa 1850. Zeemonster. Afmeting: 19 x 16 x 6 cm. In goede staat.
17e Eeuws gegraveerd Hollands wafelijzer met tekst + floraal decor. Smeedijzer. Afmeting: 80 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Antiek glas-in-lood venster met voorstelling naar Rembrandt. Circa 1900. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.