Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hanger met edelsteen 864
Hanger met edelsteen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot zilver (divers) 191
Lot zilver (divers)

Resultaat:

50 EUR

Grote oude bronzen boeddha 7498
Grote oude bronzen boeddha
Startprijs 6.500 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 29 cm. 7505
Chinese vaas, H 29 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Reismes met schede 198
Reismes met schede

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Parelarmband met gouden slot 871
Parelarmband met gouden slot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7534
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Grote Chinese tegel, 20 x 20 x 3  cm. 7541
Grote Chinese tegel, 20 x 20 x 3 cm.

Resultaat:

130 EUR

Grote Chinese kom Ø 21,1 cm. 7548
Grote Chinese kom Ø 21,1 cm.
Startprijs 900 EUR
Verkocht
M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen 1011
M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen

Resultaat:

650 EUR

Henk Dekker, Hollands havengezicht 1018
Henk Dekker, Hollands havengezicht
Startprijs 350 EUR
Verkocht
F. Diekmann, Surrealistische figuren voorstelling 1025
F. Diekmann, Surrealistische figuren voorstelling

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7555
Chinese vaas

Resultaat:

200 EUR

Zilveren schaal 234
Zilveren schaal
Startprijs 250 EUR
Plated cassette, keltum 241
Plated cassette, keltum
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1061
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, Joseph Rosentall 3503
Engelse staande klok, Joseph Rosentall

Resultaat:

3.250 EUR

Pieter de Regt, Plasgezicht met waterlelies en boerderij 1068
Pieter de Regt, Plasgezicht met waterlelies en boerderij
Startprijs 150 EUR
Zilveren inktstel 248
Zilveren inktstel
Startprijs 180 EUR
Grote Chinese wierookbrander (jade?) 7584
Grote Chinese wierookbrander (jade?)
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Antieke Gustav Becker staande klok, 1890 3510
Antieke Gustav Becker staande klok, 1890

Resultaat:

360 EUR

Twee Chinese cups 7591
Twee Chinese cups
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lot glaswerk (6x) 5521
Lot glaswerk (6x)

Resultaat:

40 EUR

A. Potgieter, Bloesembomen 1075
A. Potgieter, Bloesembomen
Startprijs 130 EUR