Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse figuren van porselein. Man en vrouw. Met blindmerk. Circa 1830. Dame gelijmd + chip hoed. Afmeting: H 21 cm. In matig/goede staat.
Chinees porseleinen kom met perzik/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Naar Charles Leickert. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op triplex. Afmeting: H 14,5 x B 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten orgelgebogen kabinet met vier lades + origineel beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Geelgouden broche, 585/000, met similie. Broche met 3 rozetten bezet met similiestenen. Grootte 10x29mm. ca 2,2 gram. In goede staat
19e Eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen bureau in barok-stijl. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 105 x 105 x 50 cm.
19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 70 x 80 x 130 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 218 x 133 x 66 cm. In goede gerestaureerde staat.
Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten gestoken wandtafel. Circa 1860. Afmeting: 71 x 126 x 40 cm. In goede staat.
Grote majolica stolp met onderschotel. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 30 cm. In goede staat.
Bogdan Vojska. 1958. Portret in mozaïek-vormgeving. Slovenië 2001. Olieverf op linnen. Afmeting: H 141 x B 141 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, met diamant. Hanger in de vorm van een vrouwfiguur met ring in de hand en voorzien van 3 diamantjes, 2 bij de borsten en 1 in de schaamstreek. 58x13mm. ca 14,4 gram. In goe...
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Chinoiserie/floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Antieke geelgouden ring, 585/000, met zilver en diamanten met een oud slijpsel. Ring met een bewerkte rand en een ovaal gecontourneerde kop met zilver en bezet met 3 roosgeslepen diamanten in het midd...
19e Eeuwse Fayence polychrome (Schertz) grappige likeurhouder met bronzen kraan. Gemerkt C.K. Restauratie pootje achter + bovenrand kraag. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Geelgouden slagring, 585/000, met diamant. Ring met een omgekrulde slag, bezet met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35 ct. Breedte aan de kop 9 mm. ø 57, ca 2,7 gram. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met 6 ovale schakels elk voorzien van een ronde rhodochrosiet. Breedte 20 mm. lengte 18 cm. ca 46 gram. In goede staat
Collier van labradorietkralen met zilver, BWG. Collier van rijen gefacetteerde labradorietkralen, 4mm, versierd met elementen. Samenkomend in een driehoekig eindstuk met cantille bewerking en voorzie...
Twee grote antieke eikenhout gestoken wandplaquettes met wildvoorstelling. Decor met gevogelte/haas/geit. Circa 1880. Frankrijk of Duitsland. Afmeting: 73 x 51 cm. In goede staat.