Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen dekselpotten met vogel/vlinder/tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke Franse commode van beukenhout, met spiegelopstand. Circa 1900. Afmeting: 100 x 57 x 186 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Plasgezicht met waterlelies en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Bloesembomen bij hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten sokkel tafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Kersen eettafel met taps toelopende poten. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 88 x 78 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Delfts polychrome fayence kaststel. 19e Eeuw. vooorstellend Stadhouder Willem V en Wilhelmina van Pruisen Met spreuk; 'hieronder rust ik veylig'. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 3...
Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.
Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen celadon tempelhond met blauw verlopen glazuur. Chip poot. Afmeting: 36 x 38 x 12 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje
Clara de Jong. 1928 - 2005. Chique dame met tas. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met floraal decor. Eén minimale chip binnenrand. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Mel Westerburg. (Marius Elisa Leonardt). 1922 - 2004. De Markt Amsterdam met figuren. 1948. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 76 cm. In goede staat.
J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Antiek Afghaans Perzisch handgeknoopt wandkleed met franjes. Afmeting: 135 x 171 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor. Met bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zilveren montuur. Onder bodem gerestaureerd. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen beeld. Zonder sokkel. Krijger. Deel van arm mist. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.