Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Japans Satsuma servies
Startprijs 300 EUR

Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Witgouden hanger met parel
Startprijs 40 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met parel. Hanger met krulvorm voorzien van een parel, ø 4 mm. Grootte 16x7,5mm, inclusief oog. ca 0,5 gram. Nieuw

4-Laden commode, 1800
Resultaat: 200 EUR

Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en origineel ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 112 x 50 x 100 cm. In goede originele staat.

2x Belinda Tahapary, Abstract
Startprijs 60 EUR

Twee zijde-schilderijen. Modern. Belinda Tahapary. Rotterdam. Abstracte composities. Aquarel op zijde. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

Drie antieke gravures/sepia
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke gravures/sepia/ (1) Sepia, 19e eeuw, figuren in park. (2) + (3) Twee gravures. Adr. + W. van der Werff pinxit. P.A. Gunst sculp + J. Audran sculp. Hamilton Comte D. Aran.+ Henriëtte Anne ...

Engelse bureaustoel
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame Engelse Windsor bureau/armleunstoel van eikenhout. Draaibaar, met wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 84 x 65 x 60 cm. In goede staat.

Orgelgebogen commode
Resultaat: 200 EUR

Hollands 19e eeuws orgelgebogen eiken commode met twee deuren, dus zonder lades. Met klauwpoten. Afmeting: 80 x 104 x 58 cm. In goede staat.

Engels linnen-kabinet, 1820
Resultaat: 550 EUR

Vroeg 19e eeuws Engels mahoniehouten linnen-kabinet. Circa 1820. Afmeting: 203 x 121 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.

A. Woudstra, Standgezicht
Startprijs 150 EUR

A. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren en strandhut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 150 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten + vier kommen. 19e Eeuw. Afmeting: 11, 5 - 12,5 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 160 EUR

Lot Chinees Familie Rose porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit vier schotels, kopje (floraal). Eén schotel gelijmd. Eén kopje beschadigd. Afmeting: 6 - 14 cm. / 6,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.

J. Kayser, Zomers landschap
Resultaat: 50 EUR

J. Kayser. Duitse School. Zomers landschap met knotwilg langs sloot. Circa 1940. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

K.T. de Vries, Winterse boslaan met dorp
Startprijs 50 EUR

K.T. de Vries. 1928. Winterse boslaan met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm.
Resultaat: 800 EUR

17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke Hindeloopen kinder-kruiwagen
Resultaat: 200 EUR

Antieke handbeschilderde Hindeloopen kinderkruiwagen. Circa 1900. Afmeting: 38 x 90 x 42 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse onyx coupes, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee grote antieke Franse onyx coupes met compositie metaal + kristal. Circa 1900. Restauratie onyx. Afmeting: 46 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Drie antieke bajonetten
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke bajonetten. 19e - 20e Eeuw. Diverse nummers ingeponst. Afmeting: L 37 - 70 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 116 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer met graveringen + signatuur. Met damastloop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek pistool, L 35 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeldzaam antiek pistool met knikloop en gravering. Circa 1800. Stukje hout van kolf mist. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse stereoscoop
Resultaat: 80 EUR

Antieke Amerikaanse stereoscoop met diverse afbeeldingen. Circa 1920. Underwood & Underwood, New York, patent 1901. Afmeting: 32 x 13 x 20 cm. In zeer goede staat.

Antieke eethoek
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe eethoek met vier stoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 115 x 83 cm/90 x 50 x 45 cm. In goede staat.

Twee barok-stijl stoelen
Startprijs 150 EUR

Twee barok-stijl stoelen met bekleding van zijde. Stijlmeubels, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 65 x 70 cm. In goede staat.

Hollandse vitrinekast
Startprijs 600 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 216 x 150 x 40 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kussenkast
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Hollandse kussenkast met ranken + palissander robbelijsten. Uitneembaar, met lades en schappen. Ongerestaureerd. Afmeting: 190 x 190 x 76 cm. In goede staat.