Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer met graveringen + signatuur. Met damastloop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek pistool met knikloop en gravering. Circa 1800. Stukje hout van kolf mist. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker. Vrouw op ezel. Wijzer wekker mist. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote Franse antieke palisanderhouten Charles Dix wandklok met florale intarsia en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 38 x 15 cm. In zeer ...
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ronde hanger met een geschulpte rand, een gegraveerde bewerking en in het midden bezet met een ronde bloedkoraal. Onderaan de hanger zitten 3 kwastjes met ...
Grote antieke ikoon met heilige voorstellingen in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 44,5 x B 34,5 cm. In goede staat.
Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Lezende elegante dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 39 x B 22 cm. In goede staat.
Twee portretten. Hollandse School. 19e Eeuw. Gesigneerd V. Lens. Echtpaar. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.
J.C. v. Wassenaar. Circa 1930. Stadsgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met zirconia. Strakke ring met een grote vierkant gefacetteerde zirconia, 13,5x13,5mm. ø 52. breedte 19 mm. ca 13,3 gram. Nieuw
Fraaie zilveren armband, 925/000, met ramskoppen. Griekse armband met gepunnikte schakels en in het midden voorzien van scharnierende zilveren elementen met ramskoppen en een achtvormig element met fl...
Chinees porseleinen waterschaal met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 12 x 9,5 cm. In goede staat.
Twee scheepsklokken. Tweede helft 20e eeuw. Vernikkeld metaal. Eén secondenwijzer mist. Afmeting: Ø 19 - 26 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse regulateurs. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Twee Zaanlander wandklokken. Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Stalen Tissot horloge, rond model met datumaanduiding. ø kast 34mm. Het horloge is voorzien van een fixoflex band. In originele doos met papieren.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee paarden bij hek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24,5 x B 30 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen schotels. Onder andere; Kang Xi/geisha met zotje, één chip + Queng Lung, et cetera. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 10,3 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met ruiters te paard bij kasteel decor. Afmeting: H 47,7 cm. In goede staat.
Lot met zeven zilveren ringen, 925/000, diverse brede modellen voorzien van zirconia's en gekleurde stenen. ca 66 gram. ø 65-66. In goede staat
Geel gouden broche, 585/000, met parels. Klavervormige broche rijkelijk versierd met kleine zaadpareltjes, 33x33mm. ca 3,3 gram. In goede staat.
Twee Chinese jade penselenhouders met teksten. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met figuren in landschap/goud decor. Ongemerkt. Afmeting: H 23,2 cm. In goede staat.