Oud Chinees goudkleurig houtgesneden figuur. Dansende monnik. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plated Franse Jugendstil buste. Titel: Nymphe. Door E. Villanis. 1858 - 1914. Behoeft reiniging. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse gotische stucwerk wandconsoles met houten plateau en metalen wandbevestiging. Afmeting: 34 x 36 x 30 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren rozensprenkelaar, 800/000, met gedreven Djokja decor. ø 5,5x12cm. ca 86,5 gram. Iets scheef, verder in goede staat
Lot met 2 zilveren doosjes, 833/000, een rond pillendoosje, gladmodel met gravure aan de bovenzijde, 1940, en een bewerkte rand. MT.: onduidelijk. jl.: vermoedelijk R: 1826. ø 48mm. En een klein drieh...
Lot met 11 antieke zilveren knopen, 800/000, gladde modellen. ø14-17,5mm. ca 16,2 gram. Enkelen beschadigd, verder in goede staat
Chinees porseleinen chocolade-beker met Familie Verte figuren decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Verte vaas met pioenroos/vlinder decor. Met dubbele blauwe bodemringen. Chips bovenrand. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer groot modern bronzen paard op zwart marmeren basement. In de stijl van Giacometti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 27 cm. In goede staat.
Drie miniatuur dames portretten. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x B 7 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. 19e + 20e Eeuw. Dames bustes. Beide compleet geschilderd. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Grote zilveren hanger, 925/000, met parelmoer en amethist. Peervormige hanger uit parelmoer met een zilveren gekrulde versiering voorzien van peervormig geslepen amethist en hangeroog. 6x4cm, inclusie...
Tas met een zilveren beugel en ketting, 833/000. Zwart velouren tas met een gecontourneerde beugel met graveerwerk en opgesoldeerde geslepen zilveren elementen. De beugel is voorzien van een jasseronk...
Tas met zilveren beugel, 833/000, ovaal gecontourneerd model opengewerkt met wapen van Nederland en van diverse Nederlandse steden en guirlandes. vermoedelijk Groningen, jl.:J:1919. Voorzien van een k...
Collier van 13 rijen met fijne langwerpige bloedkoralen, ø2,5mm, bevestigd aan een double sluiting. Getorst collier. ca 48 cm. ø ca 14mm. ca 64,2 gram. In goede staat
Fraaie geelgouden armband, 750/000, in de stijl van Hermes, met robijn en diamant. Slavenband met scharnier en aan de bovenzijde voorzien van een druppelvormig element bezet met een ovale cabouchon ro...
Lot met 4 dubbele odeurflacons, in diverse kleuren en Boheems kristal. De grote rode geslepen heeft 2 zilveren doppen. In redelijk goede staat. 9-15 cm.
Lot antiek smeedijzer. 19e Eeuw. Onder andere; Zeis, klopper, notenkraker, vuurtang. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse kaarskandelaren van porselein met messing. Sevres. Circa 1890. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Grote Chinese lakwerk vaas met reliëf figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 26 cm. In goede staat.
Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Groot gelimiteerd Frans Daum glazen dier figuur. Pauw. Kleur: blauw/groen. Nr. 13/300. Ontwerp Guy Petit Fils. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 32 x 9 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel/goud decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Imari schaal met zilver, 833/000. Rond schaal met een rechthoekig gecontourneerde rand voorzien van een afbeelding met figuren. Aan de schaal zit een zilveren opengewerkte beugel versierd met floraal ...