Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kersen eettafel 4250
Kersen eettafel

Resultaat:

120 EUR

Wortelnoten vitrinekast 4003
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 500 EUR
Antieke Franse pendule, 1890 3653
Antieke Franse pendule, 1890
Startprijs 80 EUR
Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm. 7748
Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Drie Chinese dekselvazen, 17 - 30 cm. 7741
Drie Chinese dekselvazen, 17 - 30 cm.

Resultaat:

70 EUR

Twee Chinese borden Ø 23 cm. 7734
Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 160 EUR
Twee Chinese dekselpotten 7205
Twee Chinese dekselpotten
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 16,4 cm. 7198
Chinees Familie Rose bord Ø 16,4 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Antieke Franse tandheugelklok, 1920 3617
Antieke Franse tandheugelklok, 1920
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Chinese kom Ø 15,5 cm. 7698
Chinese kom Ø 15,5 cm.

Resultaat:

40 EUR

Chinese celadon tempelhond 7191
Chinese celadon tempelhond
Startprijs 400 EUR
Lot Japans Kutani porselein 7691
Lot Japans Kutani porselein
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Franse reiswekker 3610
Franse reiswekker

Resultaat:

110 EUR

Vierkante Chinese dekselvaas 7684
Vierkante Chinese dekselvaas
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Franse pendule, 1860 3603
Franse pendule, 1860

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese vaas Ø 30  cm. 7155
Chinese vaas Ø 30 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zeven 18e eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 - 13 cm. 7148
Zeven 18e eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 - 13 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (2x) 7141
Lot Chinees porselein (2x)

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese waterpot Ø 8 cm. 7648
18e Eeuwse Chinese waterpot Ø 8 cm.

Resultaat:

70 EUR

2x China + 1x theestoof 7641
2x China + 1x theestoof
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Chinese celadon vaas, H 16,7 cm. 7634
Chinese celadon vaas, H 16,7 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tissot horloge 671
Tissot horloge

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zeldzaam zwaard, L 116 cm. 2738
Zeldzaam zwaard, L 116 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm. 2731
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

Resultaat:

80 EUR