Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal gezaagd model met een gecontourneerde rand met parelbewerking. Geplaatst op een ovale ring met filetrand en voorzien van grepen met bloemdecor. De mand is voorzien ...
Chinees porseleinen Familie Rose (Scherz) drinkbeker. Figuur kan omhoog en omlaag. Met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren en foo-honden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.
Zilveren schaal met blauw glas, 833/000/ Bolle glazen schaal met zilveren houder uitgewerkt met bloemdecor, geplaatst op een ronde voet. Amsterdam, jl.:Y:1933. ø12x7-9cm. ca 200 gram. Kleine chip in h...
Drie delen kristal met zilver, 833/000, met een hoge mosterdpot voorzien van zilveren kraag met scharnierende dop, ø7x16cm, een kristallen peperbus geplaatst op een zilveren voet met zilveren strooido...
Groot werk van John Bevort. 1917 - 1996. Landschap met berkenbomen en fazanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Twee antieke majolica oorvazen met floraal decor. Jugendstil. Circa 1910. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Lot zilver met o.a. servetringen en bestek. 5 diverse modellen servetbanden, 4 vingerdoekringen en een druppelstop, 4 theelepels, een suikerschep, botermesje, 2 koffielepels, 2 lange lepels met rand r...
Zilveren tablet, 925/000, ovaal gecontourneerd model met omgeslagen rand. MT.: Wilhelm Binder, Schwabsich Gmund. ca. 119 gram. 20x12x0,5cm. In goede staat
Twee zilveren kandelaren, 835/000, 3 lichts, op ronde voet met gecontourneerde bewerking. De kandelaren zijn voorzien van een metalen bodemplaat. MT.: J.Grimminger, Schwabisch Gmund. 15x28x23cm. bruto...
Chinees porseleinen inkthouder met twee ratten, voorzien van blauw glazuur. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met perzikboom/goud decor. Afmeting: 12,3 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met oranje steen. Oorstekers met een bol en daaraan een hanger met een markies geslepen oranje steen. lengte 30 mm. ca 3,3 gram. Hangeroog wat sleets, verder in goede s...
Lot met negen colliers met barnsteen/copal. Met getrommelde en ronde kralen. ø8-18mm. 40-70 cm. totaal ca 313 gram. In goede staat
Drie antieke Hollandse polychrome platelen vazen met jugendstil floraal decor. Circa 1910. Twee grote vazen goed. Kleine vaas minimale chip. Afmeting: H 19 - 28,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse polychrome platelen borden. Circa 1900. Jugendstil. Gouda + letters + nummers. Floraal/vlinder decor. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In goede staat.
Grote antieke ikoon met heilige voorstellingen in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 44,5 x B 34,5 cm. In goede staat.
Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Lezende elegante dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 39 x B 22 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Met enchappement. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose figuur. Chinese godheid. Met fijn geschilderde decoraties. Mist één vinger. Afmeting; H 21,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen terrine met landschap in coulissen decor. Geen bodemmerk. Vier ogen voor hengsels. Hengsels missen. Afmeting: H 17,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker. Vrouw op ezel. Wijzer wekker mist. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote Franse antieke palisanderhouten Charles Dix wandklok met florale intarsia en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 38 x 15 cm. In zeer ...
Gesigneerde 19e eeuwse Chinese cloisonné bloempot van brons. Met floraal decor et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.