Grote antieke Franse cassolette van marmer, met brons en ramskoppen. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen tafellampen met kariatiden en kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaar met leeuwenpoten en gezichten. Circa 1860. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse palissanderhouten schrijfkist met koper-inleg en vilt binnenin. Slijtage. Afmeting: 17 x 50 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke olielampvoet van marmer. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Heilig beeld, zilver BWG, van Jozef, geplaatst op een rond zwart houten basement. Zilver ca 304 gram. ø9x33cm. Het beeld is voorzien van beschermlak. In goede staat
Geelgouden close for ever armband, 585/000, met ovale ogen gemaakt uit rond-draad. Voorzien van veeroog en veiligheid. breedte 4,5 mm. lengte 18,5 cm. ca 11,8 gram. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse neo gotische vergulde messing kaarskandelaren. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten gestoken hocker met natuurstenen blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 x Ø 28 cm. In goede staat.
Zilveren dekseldoos, BWG, voorzien van een scharnierend deksel. De doos is versierd met een Djokja patroon. 8,5x14,5x4,5cm. ca 299 gram. In goede staat.
19e Eeuws gesigneerd Frans bronzen figuur. Jager met hert. Gesigneerd Canova, Paris. Toegeschreven aan Antonio Canova. 1757 - 1822. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Collier van gesneden benenkralen, ø 10mm, en gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 10mm. 45cm. In goede staat.
Zilveren broodmand, 833/000, ovaal model met gezaagd decor met bloemen en pompoenen met rasterpatroon. Geplaatst op een ovale ring met filetrand. MT.: A.Presburg, Haarlem, jl.:N:1948 ca 525 gram. 27x2...
Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Circa 1900. 1x Jongen met meisjeshoed. 1x Vrouw met rank. Afmeting: H 38 - 40 cm. In goede staat.
Gietijzeren Art Deco-stijl tafellamp met danseres. 20e Eeuw. Oxidatie. Afmeting: 33 x 38 x 17 cm. In goede staat.
Collier uit gesneden benenkralen, ø 12 mm, met gouden bolletjes en een geelgouden bolsluiting, ø 12 mm. lengte 40 cm. In goede staat
Zilveren presenteerblaadje en 2 schaaltjes, 835/000, ovaal gecontourneerd model op vier plaatsten voorzien van biedermeier graveerwerk. IT.: D.Aubert, 's Gravenhage. 18x13x1cm, 10x9x6cm en 7x6x5cm. To...
Antieke buste van Napoleon. Buste van messing op marmeren/metalen voet. Circa 1880. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek brons. Onder andere; Historisme inktstel, circa 1880. Plus twee bronzen drakenkandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes met peterselie decor. Divers. 18e - 19e Eeuw. Paar minimale chips. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Vier zilveren pillendoosjes, een rechthoekig model met scharnierend deksel voorzien van krulbewerking, 34x22mm, een rond doosje met parelranden, voorzien van deksel met hamerslag en groen velours int...
Geelgouden hanger, 585/000, met limoges. Ronde hanger voorzien van een getorste en haaientandenrand met daarin een limoges met vrouwenportret in het blauw. Grootte 29x39mm, inclusief oog. ca 5,5 gram....
Zeer grote gesigneerde Chinesese bronzen quan yin, staande op lotusbloem. Floraal decor. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.
Zilveren tazza, 925/000, rond model geplaatst op een ronde voet met gezaagd decor. De ronde schaal is voorzien van 4 inkepingen, floraal zaagwerk en gedreven lijnen. Art Deco. MT.: Wilkens & Söhne, Br...