Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een bewerkte geelgouden band voorzien van een zilveren rozet bezet met 11 diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13,5mm. ø59. ca 5,1 gram. Stenen h...
18e Eeuwse Duitse hangspinde van vurenhout, met origineel smeedijzeren beslag + slot. Afmeting: 63 x 47 x 28 cm. In goede staat.
Wortelhouten gelakte Art Deco bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 60 cm. In zeer goede staat.
J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Mel Westerburg. (Marius Elisa Leonardt). 1922 - 2004. De Markt Amsterdam met figuren. 1948. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 76 cm. In goede staat.
Clara de Jong. 1928 - 2005. Chique dame met tas. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselkommen met floraal/goud decor. Eén kom goed, één kom haarlijn in kom + deksel. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van labradorietkralen met zilver, BWG. Collier van rijen gefacetteerde labradorietkralen, 4mm, versierd met elementen. Samenkomend in een driehoekig eindstuk met cantille bewerking en voorzie...
Zilveren armband, 835/000, met 6 ovale schakels elk voorzien van een ronde rhodochrosiet. Breedte 20 mm. lengte 18 cm. ca 46 gram. In goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/paradijsvogel/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 28,7 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden slagring, 585/000, met diamant. Ring met een omgekrulde slag, bezet met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35 ct. Breedte aan de kop 9 mm. ø 57, ca 2,7 gram. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's/floraal/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Twee keer bovenrand glazuurschade. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Elf antieke Chinese Familie Rose schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten gestoken wandtafel. Circa 1860. Afmeting: 71 x 126 x 40 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 218 x 133 x 66 cm. In goede gerestaureerde staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Bloesembomen bij hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.
Antieke geelgouden ring, 585/000, met zilver en diamanten met een oud slijpsel. Ring met een bewerkte rand en een ovaal gecontourneerde kop met zilver en bezet met 3 roosgeslepen diamanten in het midd...
Geelgouden hanger, 750/000, met diamant. Hanger in de vorm van een vrouwfiguur met ring in de hand en voorzien van 3 diamantjes, 2 bij de borsten en 1 in de schaamstreek. 58x13mm. ca 14,4 gram. In goe...
Geelgouden broche, 585/000, met similie. Broche met 3 rozetten bezet met similiestenen. Grootte 10x29mm. ca 2,2 gram. In goede staat
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Plasgezicht met waterlelies en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.