Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude eiken tafel, 1910 4240
Oude eiken tafel, 1910

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 15,5 cm. 7698
Chinese kom Ø 15,5 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
F. Diekmann, Surrealistische figuren voorstelling 1025
F. Diekmann, Surrealistische figuren voorstelling

Resultaat:

200 EUR

Lot Japans Kutani porselein 7691
Lot Japans Kutani porselein
Startprijs 60 EUR
Henk Dekker, Hollands havengezicht 1018
Henk Dekker, Hollands havengezicht
Startprijs 350 EUR
Verkocht
M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen 1011
M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen

Resultaat:

650 EUR

18e Eeuwse gestoken kist 4211
18e Eeuwse gestoken kist
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese vaas Ø 30  cm. 7155
Chinese vaas Ø 30 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zeven 18e eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 - 13 cm. 7148
Zeven 18e eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 - 13 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Tissot horloge 671
Tissot horloge

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Spiegel, H 93 x B 51 cm. 4204
Spiegel, H 93 x B 51 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (2x) 7141
Lot Chinees porselein (2x)

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Gouden Certina dames horloge 664
Gouden Certina dames horloge

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 657
Gouden ring met diamant

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Parelarmband met gouden slot 871
Parelarmband met gouden slot

Resultaat:

300 EUR

Kersenhouten dressoir 4197
Kersenhouten dressoir
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Hanger met edelsteen 864
Hanger met edelsteen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke sokkel tafel 4190
Antieke sokkel tafel

Resultaat:

90 EUR

Vierkante Chinese dekselvaas 7684
Vierkante Chinese dekselvaas
Startprijs 850 EUR
Witgouden herenring met diamant 857
Witgouden herenring met diamant
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Chinese drakenschotel Ø 39,3 cm. 7105
Chinese drakenschotel Ø 39,3 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Franse commode met spiegelopstand, 1900 4161
Antieke Franse commode met spiegelopstand, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zeldzaam zwaard, L 116 cm. 2738
Zeldzaam zwaard, L 116 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm. 2731
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

Resultaat:

80 EUR