Witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een vierkante kop bezet met 9 princes geslepen diamanten. De zijkanten van de ring zijn voorzien van een schakelpatroon waarvan het midden geelgoud is. G...
Eén houtsnede op rijstpapier met voorstelling van vier musicerende figuren. En een landschap decor op zijde. China/Japan. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met een band voorzien van schakeldecor. Met een vierkante kop bezet met een rond gefacetteerde saffier en daaromheen een rand met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,...
Ovale mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 70 x 80 x 130 cm. In goede staat.
Lot met drie sieraden met granaat. Een double choker met bloemvormige elementen en 3 hangers, bezet met granaat, een armband met vierkante schakels met 9 granaten, mist 2 stenen en een ring met rozet ...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rozet in bloemvorm in het witgoud bezet met 13 roosgeselepen diamanten. ø kop 13 mm. ø 60. de band van de ring is voorzien van fraaie bewerking. ca ...
19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen bureau in barok-stijl. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 105 x 105 x 50 cm.
Oud/antiek Chinees bronzen beeld. Zonder sokkel. Krijger. Deel van arm mist. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zilveren montuur. Onder bodem gerestaureerd. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor. Met bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Lot zilveren sieraden met een armband, een bedelarmband en -ketting, collier, 2 colliers met hangers, 2 hangers, 8 ringen, 2 paar oorstekers en 3 broches. Totaal ca 114 gram. In redelijk, goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten orgelgebogen kabinet met vier lades + origineel beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Zilveren spang met hanger, 925/000. Rond collier met daaraan een langwerpige zilveren hanger met kunststof inleg in diverse kleuren. Lengte hanger 68 mm. ca 17 gram. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.
Raymond Weil horloge model Gloria, 18 krt gold plated, rond model met een creme kleurige wijzerplaat met bewerking en voorzien van romeinse cijfers, met datumaanduiding. Voorzien van een goldplated ba...
Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met floraal decor. Eén minimale chip binnenrand. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje
Antieke Franse tandheugelklok van messing. Circa 1920. Uurwerk beweegt zicht naar beneden. Grote zichtbare balans. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Franse vergulde reiswekker van messing. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip glas. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon tempelhond met blauw verlopen glazuur. Chip poot. Afmeting: 36 x 38 x 12 cm. In goede staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.