Engelse ronde barometer van mahonie met messing. Dove Bazeley Cheltanham. Eerste helft 20e eeuw. Chips glas. Afmeting: 96 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Japans bronzen figuur met cloisonné. Olifant met kind, kruik en half edelstenen. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonniere, 833/000, met blauw glas. Ovaal gezaagd mandje, geplaatst op een ovale ring met filet en parelranden. Langs de bovenrand en het hengsel zijn voorzien van een parelrand. Het mandje...
Oosterse bronzen vaas met zilver-overlay. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. Perzië. In goede staat.
Vijf gouden penningen. 1x Amalia van Solms. 1x HKH prinses Margriet. 1x Prinses Beatrix - prins Claus von Amsbergen. 1x Prinses Irene - prins Karel Hugo. 1x Louise de Coligny, veniat regnum taum. Tota...
Grote moderne bronzen vogel op zwart marmeren basement. In de stijl van Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 43 x 50 x 28 cm. In goede staat.
Zilveren presenteerblaadje en 2 schaaltjes, 835/000, ovaal gecontourneerd model op vier plaatsten voorzien van biedermeier graveerwerk. IT.: D.Aubert, 's Gravenhage. 18x13x1cm, 10x9x6cm en 7x6x5cm. To...
Zilveren lepeldoos, 833/000, gecontourneerd rechthoekig model rijkelijk versierd met allegorische voorstellingen, geplaatst op 4 klauwpoten. De doos is voorzien van een scharnierend deksel met bewerki...
Fraai zilveren presenteerblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met afgeronde hoeken met dubbele rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:r:1876. ca 560 gram. 30x25x1,5cm. In goede staat.
Zilveren broodmand, 833/000, ovaal model met een gecontourneerde parelrand en voorzien van gezaagd spijlen- en floraal decor. Geplaatst op een ovale rand. 25x18x9cm. ca 295 gram. In goede staat.
Zilveren tabakspot, 833/000, rond model voorzien van een omgeslagen rand met ribben en een gezaagde voet. De tabakspot heeft een rond deksel met plooien en knop gemaakt uit een bloem. De rand van de p...
Struisvogelei op messing bewerkte voet. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke majolica biertap met floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Oudere restauratie. Figuur niet origineel. Afmeting: H 75 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Italiaans natuursteen. Marmer + albast. Twee vazen + één tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws diorama-schilderij gemaakt van kurk. Europees landschap met burcht, jagende figuren en rennend wild. Afmeting: H 36 x B 62 cm. In goede staat.
Antieke viool. Eerste helft 20e eeuw. Snaren missen. Afmeting: 58 cm. In redelijke staat.
Eikenhouten Beteco geluidsbox. Art Deco. Circa 1930. In uitstekende werkende staat. Afmeting: 34 x 31 x 15 cm. In goede staat.
Zwaar oud compositie materiaal figuur. Holland. Bartje (= Bartje Bartels uit Drente/'Ik bid nie veur brune bonen'). 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Slapend kind + Hond met studentenhoed. Afmeting: 12,5 - 19 cm. In goede staat.
Statenbijbel met zilver, 833/000. Bijbel met zwart lederen kaft voorzien van 2 zilveren sloten, gecontourneerd model rijkelijk versierd met graveerwerk. jl.:J:1818. 15x9x7cm. In zeer goede staat
Cassette met zilveren naaigarnituur, 835/000. Voorzien van een schaar en tordeermesje met zilveren heft en een zilveren naaldenkoker. Tevens met zilveren vingerhoed, 800/000. MT.: Lutz & Weiss - Pforz...
Fraaie zilveren theedoos, 934/000, Empire, rechthoekig bol model, geplaatst op een rechthoekige voet met filetrand. En voorzien van een scharnierend deksel met zwarte knop. MT.: J.A. de Haas, Amsterda...
Zware gietijzeren bierpul met putto. Neo renaissance. 20e Eeuw. Deksel stukjes af. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Veldschildersezel van beukenhout met schilderskist. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: circa 100 - 130 cm. In goede staat.