Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse barometer
Resultaat: 80 EUR

Engelse ronde barometer van mahonie met messing. Dove Bazeley Cheltanham. Eerste helft 20e eeuw. Chips glas. Afmeting: 96 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Japans figuur
Resultaat: 450 EUR

Groot antiek Japans bronzen figuur met cloisonné. Olifant met kind, kruik en half edelstenen. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Zilveren mand met blauw glas
Resultaat: 200 EUR

Zilveren bonbonniere, 833/000, met blauw glas. Ovaal gezaagd mandje, geplaatst op een ovale ring met filet en parelranden. Langs de bovenrand en het hengsel zijn voorzien van een parelrand. Het mandje...

Oosterse bronzen vaas, H 15 cm.
Startprijs 80 EUR

Oosterse bronzen vaas met zilver-overlay. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. Perzië. In goede staat.

Vijf gouden penningen Nederlands koningshuis
Resultaat: 550 EUR

Vijf gouden penningen. 1x Amalia van Solms. 1x HKH prinses Margriet. 1x Prinses Beatrix - prins Claus von Amsbergen. 1x Prinses Irene - prins Karel Hugo. 1x Louise de Coligny, veniat regnum taum. Tota...

Moderne bronzen vogel op marmeren basement
Startprijs 900 EUR

Grote moderne bronzen vogel op zwart marmeren basement. In de stijl van Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 43 x 50 x 28 cm. In goede staat.

Zilveren tablet & 2 schaaltjes
Resultaat: 130 EUR

Zilveren presenteerblaadje en 2 schaaltjes, 835/000, ovaal gecontourneerd model op vier plaatsten voorzien van biedermeier graveerwerk. IT.: D.Aubert, 's Gravenhage. 18x13x1cm, 10x9x6cm en 7x6x5cm. To...

Zilveren lepeldoos
Startprijs 250 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, gecontourneerd rechthoekig model rijkelijk versierd met allegorische voorstellingen, geplaatst op 4 klauwpoten. De doos is voorzien van een scharnierend deksel met bewerki...

Zilveren dienblad
Startprijs 400 EUR

Fraai zilveren presenteerblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met afgeronde hoeken met dubbele rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:r:1876. ca 560 gram. 30x25x1,5cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 380 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, ovaal model met een gecontourneerde parelrand en voorzien van gezaagd spijlen- en floraal decor. Geplaatst op een ovale rand. 25x18x9cm. ca 295 gram. In goede staat.

Zilveren tabakspot
Startprijs 350 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, rond model voorzien van een omgeslagen rand met ribben en een gezaagde voet. De tabakspot heeft een rond deksel met plooien en knop gemaakt uit een bloem. De rand van de p...

Struisvogelei op standaard
Startprijs 80 EUR

Struisvogelei op messing bewerkte voet. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Antieke majolica biertap
Startprijs 225 EUR

Antieke majolica biertap met floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Oudere restauratie. Figuur niet origineel. Afmeting: H 75 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Italiaans natuursteen
Startprijs 60 EUR

Drie delen Italiaans natuursteen. Marmer + albast. Twee vazen + één tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

Diorama-schilderij van kurk
Startprijs 50 EUR

19e Eeuws diorama-schilderij gemaakt van kurk. Europees landschap met burcht, jagende figuren en rennend wild. Afmeting: H 36 x B 62 cm. In goede staat.

Antieke viool
Resultaat: 60 EUR

Antieke viool. Eerste helft 20e eeuw. Snaren missen. Afmeting: 58 cm. In redelijke staat.

Beteco geluidsbox, 1930
Startprijs 120 EUR

Eikenhouten Beteco geluidsbox. Art Deco. Circa 1930. In uitstekende werkende staat. Afmeting: 34 x 31 x 15 cm. In goede staat.

Beeld van Bartje, H 60 cm.
Startprijs 70 EUR

Zwaar oud compositie materiaal figuur. Holland. Bartje (= Bartje Bartels uit Drente/'Ik bid nie veur brune bonen'). 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Twee delen brons
Startprijs 50 EUR

Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Slapend kind + Hond met studentenhoed. Afmeting: 12,5 - 19 cm. In goede staat.

Statenbijbel met zilverwerk
Resultaat: 150 EUR

Statenbijbel met zilver, 833/000. Bijbel met zwart lederen kaft voorzien van 2 zilveren sloten, gecontourneerd model rijkelijk versierd met graveerwerk. jl.:J:1818. 15x9x7cm. In zeer goede staat

Cassette met zilveren naaigarnituur
Resultaat: 60 EUR

Cassette met zilveren naaigarnituur, 835/000. Voorzien van een schaar en tordeermesje met zilveren heft en een zilveren naaldenkoker. Tevens met zilveren vingerhoed, 800/000. MT.: Lutz & Weiss - Pforz...

Zilveren theedoos
Startprijs 480 EUR

Fraaie zilveren theedoos, 934/000, Empire, rechthoekig bol model, geplaatst op een rechthoekige voet met filetrand. En voorzien van een scharnierend deksel met zwarte knop. MT.: J.A. de Haas, Amsterda...

Gietijzeren bierpul, H 25 cm.
Resultaat: 50 EUR

Zware gietijzeren bierpul met putto. Neo renaissance. 20e Eeuw. Deksel stukjes af. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

Veldschildersezel
Startprijs 80 EUR

Veldschildersezel van beukenhout met schilderskist. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: circa 100 - 130 cm. In goede staat.