Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.
Nicolaas Bruynesteyn. 1893 - 1950. Hollands stadsgezicht met markt en figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Zilveren lodereindoosje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, versierd met graveerwerk. Het scharnierende deksel is versierd met filigrain en opgesoldeerde bolelementen en een ster. 4,5x4x3cm. E...
Zilveren presenteerblaadje, 833/000, ovaal gecontourneerd model, op de rand voorzien van een wapengravure. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: D: 1913. ca 266 gram. 23x18x2cm. Blad is bekrast, ver...
P. Verschuur. Hollandse School. Paarden in stal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Retour de Egypt pendule. Verguld compositie metaal. Met porseleinen plaquettes en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pootje beschadigd. Afmeting: 38 cm. In re...
Klaas van Leeuwen. 1867 - 1935. Nieuwe kunstbeweging. Landschap poldergezicht met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Frans marmeren klokkenstel met messing. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 - 54 cm. In goede staat.
Zilveren suikerbak, 833/000, ovaal model geplaatst op een ovale voet en rijkelijk versierd met krullen en bladdecor. Met 2 voorstellingen van figuren in een herberg. Amsterdam, jl.: M:1947. 12x8x16cm....
Dienblad met zilveren rand, 833/00. Rechthoekig gecontourneerd dienblad met houten blad en een zilveren gezaagde rand voorzien van biedermeier decor. MT.: Fa. Eldick, Zutphen, jl.:M:1947. 37x24cm. In ...
Grote antieke Duitse Junghans tafelklok met kwartierslag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Franse lakwerk reiswekker met messing inleg. Gesigneerd Hatton a Paris. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
G. Cox. 1864 - 1931. Heidegezicht met schapen en herder. Pastel op papier. Afmeting: H 53 x B 70 cm. In goede staat.
Odeurflacon met goud, 585/000. Kristallen flacon, ovaal gevormd, voorzien van sterrenslijpsel en voorzien van een gouden dop met gegraveerde guirlandes. 4x10cm. In goede staat
Kristallen odeurflacon met geelgouden dop en kraag, 585/000. Peervormige flacon met slijpwerk op ronde voet, met gouden kraag en dop, gladmodel met graveerwerk. Voorzien van binnenstop. Iets gedeukt, ...
19e Eeuwse vergulde Soester spiegel met bewerkte foto van Andreas Gursky, handgesigneerd. Afmeting: H 61 x B 41 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse Carrara marmeren pendule met verguld brons en facet geslepen glas. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berggezicht met sneeuw en beek. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In goede staat.
Zeer grote Franse marmeren pendule. Circa 1880. Lichte randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 x 44 x 21 cm. In redelijke staat.
Kapitale geelgouden ring, 916/000, met een sterrobijn. Massieve ring met een achtkantige kop bezet met een ovale cabouchon sterrobijn, 10x8mm. Aan de weerskanten van de kop zit er een bewerking in de ...
Brede geelgouden armband, 750/000, met schakels deels voorzien van een ruitvormige bewerking. Bevestigd door middel van pennen. breedte 18 mm. Voorzien van een bakslot en een veiligheid. 19 cm. ca 28,...
Ongesigneerd. Modern portret Kurt Cobain. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Keith Haring '86. 21e Eeuw. Party Mouse. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Geelgouden ring 585/000. Ring met 4 witgouden dubbele balkjes, iets opliggend, waartussen 3x3 briljant geslepen diamanten zitten, totaal 9x0.03 crt. SI, ingestoken in de band. ø 55 ca. 4,3 gram. Nieuw
19e Eeuwse staande klok. Notenhout. Fries model met Schwarzwalder uurwerk. Huwelijk. Afmeting: H 255 cm. In redelijke staat.
Geelgouden hanger en oorstekers, 916/000, met diamant. Hanger in de vorm van een druiventros bezet met 8 diamanten, waarvan één singlecut geslepen en 7 met een briljant slijpsel. totaal ca 0,32 ct. Vo...
Anton Pieck. 1895 - 1987. Handgesigneerde ets. Gevelhuizen Amersfoort. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 11,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag en volle zuilen. Circa 1820. Afmeting: 91 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met zilver, 835/000, bezet met diamanten. Broche in de vorm van een maan met zilveren zetkast, bezet met 17 diamanten met een oud (briljant) slijpsel. Voorzien van een dubb...
Jan Knikker. 1889 - 1957. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Verlopend collier, in 2 rijen, van bloedkoralen, bevestigd aan een geelgouden slot, 585/000, gefacetteerd model met graveerwerk. Grootte kralen 4-8mm. lengte 65 cm. ca 85 gram. In goede staat
Zeer grote, antieke, ovale goudkleurige spiegel met kroon en facet geslepen spiegel. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 135 x B 142 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Meisjesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Collier van kleine hematiet kraaltjes en een geelgouden sluiting, 585/000. Choker met 11 snoeren kleine hematietkraaltjes, ø 1,8 mm, bevestigd aan een geelgouden V-vormige sluiting bezet met 11 brilja...
Kleine Chinees porseleinen bolvaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart van Nederland (Schertz-prent). Van roemruchte gebeurtenissen in verleden en heden. Door Ton van Tast, 1930. Vouwen. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In redelijk/goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring bolmodel met in het midden een ruitvormige zetkast bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,18 ct. Breedte kop 7 mm. ø 57, ca 2,9 gram. In goede staat
Antiek Oosters bronzen boeddha figuur met vergulding, bloedkoraal en jade?. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 94 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Stilleven met eend, druiven en tinnen klepkan. Behoeft restauratie. Afmeting: H 52 x B 65 cm. In redelijke staat.
Geelgouden ring, 750/000, met turkoois en parel. Rozetring met in het midden een rozet bezet met 13 kleine pareltjes, deels afgesleten, en daaromheen een rand met 12 ronde turkooisstenen. Grootte kop ...
R. Hulshof. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/zangvogel decor + tekst. Merkteken. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Groen craquelé glazuur + 1x blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 12 - 26 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met diamant en robijnen. Ring met een brede gouden kop in het midden bezet met een witgouden zetkast bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,25 ct. Aan weerskanten zit ...
Grote Chinees porseleinen brushpot met fijn geschilderde vogels in landschap decor + tekst. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Hoogglans Chinees of Japans lakwerk kabinet. Met landschap/figuren en goud decor. Mooie kwaliteit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 66 x 34 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met draken. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 15 x Ø 18 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twentse boerderij met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Seiko horloge, rechthoekig bicolour model, met datumaanduiding. breedte 26 mm. lengte 19cm, is in te korten. Werkend en in doos. In goede staat
Antieke Duitse eikenhouten keukentafel. Circa 1910. Afmeting: 76 x 99 x 125 cm. In goede staat.
Otto Dicke. 1918 - 1984. Hollands poldergezicht. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.
Gesigneerd oud Chinees rol schilderij op zijde. Gouache. Haan in landschap eet spin. Afmeting: H 100 x B 29 cm. In goede staat.
Kleurrijke Chinees porseleinen vaas met oren. Fijn gedecoreerd met floraal/vissen/kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Collier van groene parels, gemaakt uit organisch materiaal, ø 14mm, bevestigd aan een witmetalen magneetsluiting. 46 cm. In zeer goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een opengewerkte bewerkte florale kop bezet met een klein turkoois kraaltje, ø 2,5mm. breedte kop 11 mm. ø 53. ca 3,7 gram. In goede staat
Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuw, naar Frans Hals. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 55 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist van eikenhout met panelen + origineel beslag. Afmeting: 69 x 116 x 59 cm. In goede staat.
Antieke schrijfpult/leraarpult (lessenaar) van eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 123 x 129 x 69 cm. In zeer goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse neo renaissance dekseldoos met narren op deksel + hoorn des overvloeds. Circa 1880. Afmeting: 20 x 22 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met dikke onderrand. Grijs/groen glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse cassolette van marmer, met brons en ramskoppen. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen tafellampen met kariatiden en kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...
18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.
Johan Heesen. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop + gravering nr. 157. Breuk in kolf. Afmeting: L 122 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Franse metalen met messing brandweerhelmen + lederen binnenhelm. Afmeting: 27 x 17 x 18 cm. In goede staat.
Vier militaria helmen. WO II en later. Onder andere; 3x USA met binnenhelm en 1x Frankrijk. Afmeting: 28 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaar met leeuwenpoten en gezichten. Circa 1860. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse palissanderhouten schrijfkist met koper-inleg en vilt binnenin. Slijtage. Afmeting: 17 x 50 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.
Antieke olielampvoet van marmer. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Gesigneerde antieke gietijzeren figurengroep. Kozakken ruiters. Russisch, Kyrillisch. Met bodemmerk. Afmeting: 28 x 22 x 19 cm. In goede staat.
Antieke buste van Napoleon. Buste van messing op marmeren/metalen voet. Circa 1880. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Zeer grote gesigneerde Chinesese bronzen quan yin, staande op lotusbloem. Floraal decor. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.
Hollandse historisme vergulde gipsen Madonna. Circa 1900. Verso schrift eigendom en alleen reproductierecht G. Hack-Rutten Maastricht. Kindje Jezus iets beschadigd. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goed...
Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.
Lot oude glazen presse papier. Onder andere; Murano, Mille Fiori, Sweden, Marcolin. Enkele exemplaren zijn gesigneerd. Circa 20 stuks. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Twee antieke mondgeblazen glazen karaffen met graveerwerk. Minimale chips. Afmeting: H 23 - 27 cm. In goede staat.
Murano-stijl moderne glazen pelikaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotels uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Floraal/goud decor. Afmeting: 8 x Ø 13 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Grote vaas gemerkt 't Fortium'. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 14 - 24 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Rechts middenrand gelijmd. Afmeting: Ø 33,7 cm. In redelijke staat.
Dertien antieke polychrome Fayence tegels. Floraal decor. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.