Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Japans servies
Resultaat: 150 EUR

Antiek Japans eierschaal porseleinen draken servies met portretten in bodems. Kopjes + vergulding + wierookbrander. Circa 1930. Eén kopje gelijmd. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 25 cm.

Twee Japanse Imari vazen, H 30 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel/goud decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Imari schaal met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Imari schaal met zilver, 833/000. Rond schaal met een rechthoekig gecontourneerde rand voorzien van een afbeelding met figuren. Aan de schaal zit een zilveren opengewerkte beugel versierd met floraal ...

Japanse Imari wandelstokken-houder, H 62 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen wandelstokken-houder met floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 62 cm. In redelijke staat.

Twee Imari dekselvazen, H 34 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee 19e eeuwse fijn gedecoreerde Imari porseleinen dekselvazen met landschap/floraal/goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Twee Imari rolvazen, H 46,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen rolvazen met floraal/goud decor. Eén onderrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 46,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese draken vaas, H 22 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met rode draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari theepot met zilveren comfoor
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Chinees Imari theepot met zilver bewerking, geplaatst op een zilveren comfoor, rond model met gecontourneerde rand met graveerwerk, geplaatst op een hardstenen basement. MT.: J.M. van Kempen...

Drie delen Japans Imari porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie delen antiek Japans Imari porselein. Floraal/goud decor. Twee vazen + één schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 37 cm. In goede staat.

Vijf Japanse Imari borden Ø 20 - 21 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen Imari borden. Divers. Floraal. Afmeting: Ø 20 - 21 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari vazen, H 25 cm.
Resultaat: 120 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen. Floraal/goud en ribbel decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari vazen Ø 28, 5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met zangvogels/tuin decor. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Antieke Imari lampenvoet, H 59 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke Imari porseleinen lampenvoet met reliëf van floraal/vlinder/vogel en goud decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Japanse Satsuma schotel Ø 21,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse gedetailleerd beschilderde Japanse Satsuma/ kutani schotel met haan/kip/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Lot Japans Imari porselein (5x)
Resultaat: 60 EUR

Vijf Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Twee vazen lichte randschade. Afmeting: 17 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans Imari porselein (8x)
Resultaat: 60 EUR

Acht 19e eeuwse Japans Imari porseleinen pijpvazen. Floraal decor. Twee met bovenrandschade/chips. Rest goed. Afmeting: 8 - 16 cm.

Lot Japans Imari porselein (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes delen Japans Imari porselein. Divers. 19e Eeuw. Enkele chips + haarlijn. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Imari porselein (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Twee bolvazen, één chip. Twee ruit-vormige schalen, goed. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari sierschotel Ø 45 cm.
Resultaat: 140 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.

Groot 18e - 19e eeuws Japans paravent (kamerscherm)
Startprijs 1.000 EUR

Zeer groot 18e - 19e eeuws Japans paravent (kamerscherm). Handbeschilderde gouache met vogels/waterlandschap en goud decor. Afmeting: 167 x 378 x 2 cm. In goede staat.

Groot 18e - 19e eeuwse Japans paravent (kamerscherm)
Resultaat: 1.000 EUR

Zeer groot 18e - 19e eeuws Japans paravent (kamerscherm). Handbeschilderde gouache met vogels/waterlandschap en goud decor. Afmeting: 167 x 378 x 2 cm. In goede staat.

Lot China/Japan
Resultaat: 60 EUR

Drie delen China/Japan. 1. Trekpot van natuursteen. 2. Cloisonné trekpot met floraal decor. 3. Chinees potje met floraal decor. Afmeting: 6,5 - 13 cm.

Drie Japanse Imari vazen, H 19 - 25 cm.
Startprijs 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraag vazen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Chinees Imari bord Ø 21,3 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met figuren in tuin/2x koekoek decor. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma trekpot
Resultaat: 275 EUR

Kleine fijn gedecoreerde antieke Japanse Satsuma trekpot met figuren/draak en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Vier antieke Japanse borden Ø 21 -22 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere lithografie. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Verte lampenvoet, H 58 cm.
Startprijs 800 EUR

Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met landschap/figuren/coulissen + goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 275 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen capucijner Familie Rose kop en schotels. Floraal. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Lot Capucijner porselein (4x)
Resultaat: 130 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese capucijner kopjes + één schotel. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje goed. Eén schotel goed. Tuin decor. Afmeting: 4,5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Twee delen Chinees porselein met Sang de boeuf glazuur. Pijpvaas + gemberpot. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Chinese celadon censer Ø 13,6 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen celadon censer op drie poten met craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 13,6 cm. In goede staat.

Antieke Chinese trekpot Ø 6 cm.
Startprijs 70 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering. Floraal + vlinder. Afmeting: 4,5 x 9 x Ø 6 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinese celadon porseleinen vaas met lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm.
Startprijs 100 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 22 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met rode versieringen + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 11 cm.
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met tuin/vogel decor. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 11,6 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Twee grote Chinese kommen Ø 16 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese censer
Resultaat: 60 EUR

Kleine antieke Chinese censer van brons. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas, H 20 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein (4x)
Resultaat: 170 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Floraal decor. 1. Theekan, handvat gelijmd. 2. Vier verdeel schalen. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese mosterdpot Ø 6,5 cm.
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose mosterdpot met floraal decor. Haarlijn vrucht deksel + haarlijn handvat. Afmeting: H 10,5 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

5x China (divers)
Startprijs 250 EUR

Vijf delen China. Divers. 1x Bronzen stempel. 2x Muntgeld. 2x Opiumgewichten. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schenkkan, H 11,5 cm.
Resultaat: 190 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met origineel deksel. Chine de commande. Geisha bij Europese stad decor. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

4x Capucijner kopjes
Resultaat: 160 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen capucijner kopjes met floraal/landschap decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 6,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

17e -18e Eeuws Chinees bord + zilveren hengsel Ø 27,5 cm.
Startprijs 80 EUR

17e - 18e Eeuws chinees porseleinen Kang Xi bord met zilveren hengsel. Beschadigd/gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In matige staat.

Antieke Chinese lampenvoet, H 34 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Floraal/draken decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte dekselvaas, H 42 cm.
Startprijs 400 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas in balustervorm. Familie Verte/figuren en paarden in tuin decor. Afmeting: H 42 cm. Haarlijnen + chips. Restauratie. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 13 - 15 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén met landschap decor, randschade. Eén met peterselie decor, gelijmd. Afmeting: H 13 - 15 cm. In matige staat.

Chinese wierookbrander
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander van messing met foo-honden koppen, floraal en (kraan)vogel decor. Afmeting: 22,8 x 31 x 26 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 16 - 17 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden met tuin decor. Eén bord chips + minimale haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 31 cm.
Startprijs 700 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor + craquelé glazuur. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese plaquette Ø 28 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinese ronde plaquette van porselein, met tekst en signatuur. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese vazen
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Gerestaureerd. Landschap/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 15 - 23 cm. In matige staat.

18e Eeuwse Japanse dekselvaas, H 47 cm.
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Japanse dekselvaas met floraal/vlinder/goud decor. Roofvogel op deksel los erbij. Deksel randschade. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kommen
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Kraanvogel/golven decor. Beiden kommen haarlijn. Afmeting: Ø 12 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese brushpot, H 17,2 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met jagers in landschap en waterval decor. Afmeting: H 17,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. 1x Theebus met floraal decor. 1x Gemberpot met blauw glazuur. En twee 19e eeuwse kannen met floraal/kostbaarheden decor, chips. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede st...

Chinese celadon vaas, H 25 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met groen craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Twee Japanse Kutani vazen, H 29,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen vazen met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Swatow schotel Ø 23,2 cm.
Resultaat: 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel. Cargo vondst. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese beelden
Resultaat: 170 EUR

Twee antieke Chinese figuren. Geglazuurd aardewerk. Chinese mannen. 19e Eeuw. Afmeting: H 14 - 20 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom Ø 17,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen kom met floraal/kalebas en karaktertekens decor. Met bodemmerk. Twee restauraties rand. Afmeting: 7,8 x Ø 17,5 cm. In redelijk/goede staat.

Japans Satsuma servies
Startprijs 50 EUR

Antiek Japans Satsuma porseleinen theeservies. Eierschaal porselein met figuren/goud decor. Eén kopje haarlijn, tevens minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen bord met okergeel glazuur + draak/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 38,5 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk + collectiezegels. Craquelé glazuur. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 34 cm.
Resultaat: 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren/godheid/perzik/goud decor. Met bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese hocker
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese hardhouten gesneden hocker met marmeren blad, klauwpoten en floraal decor. Afmeting: 46 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Chinese scepter van jade
Resultaat: 750 EUR

Grote Chinese scepter van jade met tekst/vleermuis decor. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Lot oude Chinese munten (8x)
Startprijs 170 EUR

Acht oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: circa Ø 3 - 4 cm. In goede staat.

Grote oude bronzen boeddha
Startprijs 6.500 EUR

Zeer grote oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Sokkel rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 131 x 73 x 56 cm.

Chinese vaas, H 36,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met foo-honden decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 50 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...

Chinese/Kantonese lampenvoet, H 36 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet met Familie Rose krijger decor. Met bodemmerk. Vaas ingekort. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Verte lampenvoet, H 45 cm.
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met messing. Figuren in tuin decor. Eén chip vaas. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,6 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren bij pagode decor. Geen bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas op messing voet, H 35 cm.
Resultaat: 3.750 EUR

Grote vierkante Chinees porseleinen vaas met messing voet, groen glazuur en olifantenkoppen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinese vaas met ramskoppen en bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese maan/pelgrim vaas, H 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese waterbak
Resultaat: 450 EUR

Chinese celadon porseleinen waterbak met groen craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Drie Japanse Satsuma vazen
Startprijs 80 EUR

Drie fijn gedecoreerde Japanse Satsuma vazen met landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 27 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 22,7 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met draak/feniks decor en oker kleurig glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 21 cm.
Resultaat: 100 EUR

Oude octagonale Chinees porseleinen celadon vaas. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 33 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rode draken decor. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese drinkbeker Ø 9 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose (Scherz) drinkbeker. Figuur kan omhoog en omlaag. Met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren en foo-honden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 11,3 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen kom met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met draken/karper decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese fles, H 29,5 cm.
Startprijs 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen fles met kraanvogel decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Vijf Japanse Imari borden Ø 21 - 22 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vijf 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden. Divers/floraal. Twee borden randschade. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 17e - 18e eeuws Chinees porselein (3x)
Resultaat: 100 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met floraal decor + zeemleer glazuur. Ieder kopje chip en/of haarlijn/randschade. Afmeting: 4 x Ø 6,7 cm. In redelijke staat.

Chinese kom Ø 14 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose vaas, H 35 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Lijsters in bloesemboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.