Antiek Japans eierschaal porseleinen draken servies met portretten in bodems. Kopjes + vergulding + wierookbrander. Circa 1930. Eén kopje gelijmd. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 25 cm.
Twee grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel/goud decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Imari schaal met zilver, 833/000. Rond schaal met een rechthoekig gecontourneerde rand voorzien van een afbeelding met figuren. Aan de schaal zit een zilveren opengewerkte beugel versierd met floraal ...
Grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen wandelstokken-houder met floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 62 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse fijn gedecoreerde Imari porseleinen dekselvazen met landschap/floraal/goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen rolvazen met floraal/goud decor. Eén onderrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 46,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met rode draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari theepot met zilver bewerking, geplaatst op een zilveren comfoor, rond model met gecontourneerde rand met graveerwerk, geplaatst op een hardstenen basement. MT.: J.M. van Kempen...
Drie delen antiek Japans Imari porselein. Floraal/goud decor. Twee vazen + één schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 37 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen Imari borden. Divers. Floraal. Afmeting: Ø 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen. Floraal/goud en ribbel decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met zangvogels/tuin decor. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Imari porseleinen lampenvoet met reliëf van floraal/vlinder/vogel en goud decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse gedetailleerd beschilderde Japanse Satsuma/ kutani schotel met haan/kip/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Vijf Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Twee vazen lichte randschade. Afmeting: 17 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Acht 19e eeuwse Japans Imari porseleinen pijpvazen. Floraal decor. Twee met bovenrandschade/chips. Rest goed. Afmeting: 8 - 16 cm.
Zes delen Japans Imari porselein. Divers. 19e Eeuw. Enkele chips + haarlijn. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Twee bolvazen, één chip. Twee ruit-vormige schalen, goed. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e - 19e eeuws Japans paravent (kamerscherm). Handbeschilderde gouache met vogels/waterlandschap en goud decor. Afmeting: 167 x 378 x 2 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e - 19e eeuws Japans paravent (kamerscherm). Handbeschilderde gouache met vogels/waterlandschap en goud decor. Afmeting: 167 x 378 x 2 cm. In goede staat.
Drie delen China/Japan. 1. Trekpot van natuursteen. 2. Cloisonné trekpot met floraal decor. 3. Chinees potje met floraal decor. Afmeting: 6,5 - 13 cm.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraag vazen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met figuren in tuin/2x koekoek decor. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.
Kleine fijn gedecoreerde antieke Japanse Satsuma trekpot met figuren/draak en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere lithografie. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met landschap/figuren/coulissen + goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen capucijner Familie Rose kop en schotels. Floraal. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese capucijner kopjes + één schotel. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje goed. Eén schotel goed. Tuin decor. Afmeting: 4,5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein met Sang de boeuf glazuur. Pijpvaas + gemberpot. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon censer op drie poten met craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 13,6 cm. In goede staat.
Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering. Floraal + vlinder. Afmeting: 4,5 x 9 x Ø 6 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen vaas met lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rode versieringen + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met tuin/vogel decor. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Kleine antieke Chinese censer van brons. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Floraal decor. 1. Theekan, handvat gelijmd. 2. Vier verdeel schalen. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose mosterdpot met floraal decor. Haarlijn vrucht deksel + haarlijn handvat. Afmeting: H 10,5 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen China. Divers. 1x Bronzen stempel. 2x Muntgeld. 2x Opiumgewichten. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met origineel deksel. Chine de commande. Geisha bij Europese stad decor. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen capucijner kopjes met floraal/landschap decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws chinees porseleinen Kang Xi bord met zilveren hengsel. Beschadigd/gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In matige staat.
Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Floraal/draken decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas in balustervorm. Familie Verte/figuren en paarden in tuin decor. Afmeting: H 42 cm. Haarlijnen + chips. Restauratie. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén met landschap decor, randschade. Eén met peterselie decor, gelijmd. Afmeting: H 13 - 15 cm. In matige staat.
Grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander van messing met foo-honden koppen, floraal en (kraan)vogel decor. Afmeting: 22,8 x 31 x 26 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden met tuin decor. Eén bord chips + minimale haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor + craquelé glazuur. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.
Chinese ronde plaquette van porselein, met tekst en signatuur. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Gerestaureerd. Landschap/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 15 - 23 cm. In matige staat.
18e Eeuwse Japanse dekselvaas met floraal/vlinder/goud decor. Roofvogel op deksel los erbij. Deksel randschade. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Kraanvogel/golven decor. Beiden kommen haarlijn. Afmeting: Ø 12 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met jagers in landschap en waterval decor. Afmeting: H 17,2 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 1x Theebus met floraal decor. 1x Gemberpot met blauw glazuur. En twee 19e eeuwse kannen met floraal/kostbaarheden decor, chips. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede st...
Chinees porseleinen celadon vaas met groen craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen vazen met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel. Cargo vondst. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese figuren. Geglazuurd aardewerk. Chinese mannen. 19e Eeuw. Afmeting: H 14 - 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kom met floraal/kalebas en karaktertekens decor. Met bodemmerk. Twee restauraties rand. Afmeting: 7,8 x Ø 17,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Japans Satsuma porseleinen theeservies. Eierschaal porselein met figuren/goud decor. Eén kopje haarlijn, tevens minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met okergeel glazuur + draak/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk + collectiezegels. Craquelé glazuur. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren/godheid/perzik/goud decor. Met bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese hardhouten gesneden hocker met marmeren blad, klauwpoten en floraal decor. Afmeting: 46 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Grote Chinese scepter van jade met tekst/vleermuis decor. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Acht oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: circa Ø 3 - 4 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Sokkel rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 131 x 73 x 56 cm.
Grote Chinees porseleinen vaas met foo-honden decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...
Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet met Familie Rose krijger decor. Met bodemmerk. Vaas ingekort. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met messing. Figuren in tuin decor. Eén chip vaas. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren bij pagode decor. Geen bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Grote vierkante Chinees porseleinen vaas met messing voet, groen glazuur en olifantenkoppen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote Chinese vaas met ramskoppen en bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen waterbak met groen craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Drie fijn gedecoreerde Japanse Satsuma vazen met landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met draak/feniks decor en oker kleurig glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22,7 cm. In goede staat.
Oude octagonale Chinees porseleinen celadon vaas. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rode draken decor. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose (Scherz) drinkbeker. Figuur kan omhoog en omlaag. Met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren en foo-honden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met draken/karper decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen fles met kraanvogel decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden. Divers/floraal. Twee borden randschade. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met floraal decor + zeemleer glazuur. Ieder kopje chip en/of haarlijn/randschade. Afmeting: 4 x Ø 6,7 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Lijsters in bloesemboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.