Antiek enkelloops geweer met hoekige loop. Zwaar. Nr. 196. Marine? Breuk in kolf. Afmeting: L 108 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Märklin treinen. Onder andere; 1x Märklin HO 34882 stoomlocomotief nr. 043 903-4. 1x Märklin HO 33184 stoomlocomotief nr. 18 427. 1x Märklin HO 33840 stoomlocomotief nr. 50 2448. 1x Märklin HO 339...
Lot met diverse wagons. Circa 45 stuks van diverse merken. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Grote Westminster tafelklok met kwartier-slag op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast in barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 140 x 53 cm. In goede staat.
Ovaal theekastje van mahoniehout met facet geslepen glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 78 x 45 cm. In goede staat.
Kapitale empire kolomtafel met leeuwenpoten. Palissanderhout. Circa 1820. Afmeting: 73 x 120 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten verstelbare bureau/armleunstoel. Circa 1910. Afmeting: 94 x 60 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Engelse halve maantafel van eikenhout. Met floraal decor op blad + gebobbelde poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 69 x 34 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met facet geslepen spiegelglas. Circa 1880. Afmeting: H 150 x B 110 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hardhouten gestoken piedestal voor Chinees porseleinen vaas. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. / Ø 38 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse spiegel welke belijmd is met marmer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 135 x B 92 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met sledepoten en snijwerk. Afmeting: 59 x 124 x 51 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist van eikenhout met panelen + origineel beslag. Afmeting: 69 x 116 x 59 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Hollandse kussenkast met ranken + palissander robbelijsten. Uitneembaar, met lades en schappen. Ongerestaureerd. Afmeting: 190 x 190 x 76 cm. In goede staat.
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Koud beschilderde bronzen bulldog in Weense-stijl. Origineel? Gebruikssporen + patina. Ongesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Circa 1930. Griekse wijsheer met boek op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Masier. Toegeschreven aan Jean Pierre Masier. 1878 - 1957. Chips aan zwart marmeren basement. Afmeting: 32 cm...
18e - 19e Eeuwse Hollandse tegel met wapen Alckmaar (Alkmaar). Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil platelen oorvaas met floraal decor. Circa 1900. Gemerkt Regina W.B. Gouda, 33.3 M3. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Chinoiserie/floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Oud Hollands 6-pas polychrome tegeltableau. Grolsch Bier. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Grote porseleinen Herend schaal. Opengewerkt, en met floraal/goud decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee Chinese Encre de Chine porseleinen borden met zeldzaam decor van doedelzakspelers/landschap/floraal. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Zeven delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: grote trekpot (beschadigd), drie schotels (twee haarlijn, 1 goed), drie kopjes (goed). Afmeting: 7 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met mandarijn eenden in vijver decor, met rondom figuren en goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bloemvazen/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draak in hemel decor + verso wolken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met zes tekens bodemmerk. Met dubbele blauwe ring. Afmeting: H 5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. Eén met pioenroos/paradijsvogel decor. Eén met floraal/kostbaarheden/tekst decor. Afmeting: H 22 - 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes decor. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In goede staat.
Negen stuks antiek Chinees porseleinen kopjes. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Imari et cetera. Enkele chips en/of haarlijn + goed. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese hardhouten gestoken hocker met natuurstenen blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel/goud decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari theepot met zilver bewerking, geplaatst op een zilveren comfoor, rond model met gecontourneerde rand met graveerwerk, geplaatst op een hardstenen basement. MT.: J.M. van Kempen...
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose brushpot met pioenroos decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 12 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese capucijner kopjes + één schotel. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje goed. Eén schotel goed. Tuin decor. Afmeting: 4,5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein met Sang de boeuf glazuur. Pijpvaas + gemberpot. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met tuin/vogel decor. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met origineel deksel. Chine de commande. Geisha bij Europese stad decor. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese vaas met ramskoppen en bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 1. Celadon met groen craquelé glazuur. 2. Meerkleurig glazuur. Afmeting: H 27 - 37 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/zangvogel decor + tekst. Merkteken. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; grote Sung vaas met groen glazuur en floraal decor. En een grote waterbak met grijs craquelé glazuur + tekst op bodem. Daarbij een schaal met glazuur Vietn...
Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinees porseleinen dekselpot met floraal/vogel decor. Beschadigd. Afmeting: H 34 cm. In matige staat.
Acht delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Zes schotels + twee kopjes. Imari + één Familie Rose. Chips en/of haarlijn. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek zilveren cabaret, Rococo, vierkant gecontourneerd model versierd met 8 kwabvormige elementen, Het cabaret is geplaatst op 4 lichtgekrulde poten. MT.: Abraham Fortman, Leiden, jl.: q:1774. ca 23...
Bijzondere zilveren rozensprenkelaar, 800/000, met gedreven Djokja decor. ø 5,5x12cm. ca 86,5 gram. Iets scheef, verder in goede staat
Grote zilveren ring, 925/000, met gekleurde zirconia's. Ring met 2 bloemelementen, versierd met champagne en kleurloze zirconia's. 37x15mm. ø 56. ca 13,9 gram. Nieuw.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een moderne takbroche. Voorzien van een bolsluiting. 50x21mm. ca 4,4 gram. In goede staat
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met gouden band. Rechthoekig horloge, gemerkt Zenith, mechanisch, bevestigd aan een gouden schakelband. Breedte 14 mm. 17 cm. Brutogewicht 15,2 gram. In goede staat
King Seiko horloge automatic, rechthoekig model voorzien van een stalen band en een zwart/grijze wijzerplaat voorzien van dag en datumaanduiding. breedte 36 mm. Jaren zeventig. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met groene steen. Ring met een grove zetkast met grillig gevormde poten geplaatst in een hartvorm en bezet met een grillige groene mineraal. De zijkanten van de band zijn ver...
Affandi. 1937. Indonesische School. Europese vrouw in zomers landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.
H.C. Bogman Jr. 1890 - 1975. Zonnige boerderij tussen de bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Petzold. Circa 1930 - 1950. Duitse School. Meisjesportret. Kleine beschadiging(en). Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse neo renaissance historisme documentenkist met figuren decor et cetera. Circa 1880. Afmeting: 15 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse cloisonné kaarskandelaren gemaakt van twee Meiji vazen. Floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee klassisistische wandkandelaren van messing met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Design lamp uit de 60er - 70er jaren. Teakhout met glas of plexiglas. Ongesigneerd. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Antieke vier-delige Hollandse kopergeslagen haardset van messing. Drie-master decor. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
17e Eeuws gegraveerd Hollands wafelijzer met tekst + floraal decor. Smeedijzer. Afmeting: 80 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Lot Japans/Chinees cloisonné. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.
Chinees hardhouten sieraden kastje met messing beslag en florale snijstukken van jade. Afmeting: 18 x 14 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 41 x Ø 37 cm. In goede staat.
Prachtig antiek dubbelloops jachtgeweer met jachtgraveringen, damast loop + laadstok. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer. 'St. Etienne'. Met damastloop + graveringen. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.
Drie antieke bajonetten. 19e - 20e Eeuw. Diverse nummers ingeponst. Afmeting: L 37 - 70 cm. In goede staat.
Antiek zeldzaam Duits jachtgeweer met gebogen kolf. Graveringen + schrift 'Jos. Winkler in Augsburg'. Kogelhouder in kolf. Damastloop met goud inleg. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.
Duitse dolk. F.D. Wüsthof-Solingen. WO II. RZ. M. 7/19. Spits van dolk ooit gerepareerd. Afmeting: L 25 cm. Verder in goede staat.
Interessant lot met diverse metalen Dinky Toys. 20e Eeuw. Onder andere; MG Midget 108 (ingesealed). Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Oosterse bronzen pendule met putti + halve maan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 37 x 13 x 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire met verguld bronzen beslag en band-intarsia. Afmeting: 104 x 60 x 106 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken kamferkist met Chinese voorstelling van figuren/draak en pagodes. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Engels mahoniehouten linnen-kabinet. Circa 1820. Afmeting: 203 x 121 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1870. Afmeting: 79 x 80 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse historisme piedestal van notenhout. Afmeting: H 99 x Ø 25 cm. In goede staat.
Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen chocolade-kan met bronzen montuur en houten handvat. Gelijmd. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: H 23 cm. In matige staat.
Twee antieke Delftse Porceleyne Fles Fayence knobbel vazen met floraal decor. Circa 1930. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Dertien antieke tegels met leuke voorstellingen. Divers. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen tempelleeuwen met Familie Verte + goud decor. Afmeting: 11,5 - 12,5 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met floraal decor. Eén bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: H 11 - 12,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met landschap/figuur decor. Beide kopjes haarlijnen. Beide schotels, goed. Afmeting: 5,5 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Japans porseleinen kakiemon schotel met figuren onder parasol decor. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten + vier kommen. 19e Eeuw. Afmeting: 11, 5 - 12,5 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden. Twee queng lung borden, één haarlijn + chips. En één bord met geisha's met parasol/goud decor, verso insecten decor. Afmeting: Ø 22 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 - Ø 23,5 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Familie Rose schotel + kopje, schotel gelijmd, kopje chips. Familie Rose pattipan, gelijmd. Dekseldoos, gelijmd. Familie Rose bord. 18e Eeuw...
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Floraal/landschap decor. Onder andere Kang Xi, zes tekens. Eén schotel gelijmd. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: Ø 10 - 12 cm.