Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese vaas, H 18,5 cm. 7048
Chinese vaas, H 18,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekselterrine + onderschotel 7040
18e Eeuwse Chinese dekselterrine + onderschotel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 34,5 cm. 7034
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 34,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7028
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm. 7004
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Drie-delig Delfts kaststel 6256
Drie-delig Delfts kaststel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Groot 28-pas tegeltableau, 1950 6212
Groot 28-pas tegeltableau, 1950

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau, 1900 6211
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Groot perzisch kleed, 300 x 220 cm. 4506
Groot perzisch kleed, 300 x 220 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
4-Laden commode, 1800 4118
4-Laden commode, 1800

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee antieke ijzeren handboeien 2737
Twee antieke ijzeren handboeien

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
F. Huysmans, Landarbeiders 1208
F. Huysmans, Landarbeiders

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Arrah Lee Gaul, Bertram's garden 1042
Arrah Lee Gaul, Bertram's garden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Omega horloge megasonic 891
Omega horloge megasonic

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden manchetknopen 863
Gouden manchetknopen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Vier odeurflacons 177
Vier odeurflacons

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren koffiepot 53
Zilveren koffiepot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm. 7766
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinees Kantonese vaas, H 34,5 cm. 7752
Chinees Kantonese vaas, H 34,5 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Vier Chinese kopjes 7737
Vier Chinese kopjes

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese vaas H 27 cm. 7660
Chinese vaas H 27 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen 7582
Twee Chinese kommen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 14,8 cm. 7565
Chinese kom Ø 14,8 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antiek Japans Satsuma servies, 1900 7424
Antiek Japans Satsuma servies, 1900

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm. 7228
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinese papierrol-houder 7186
Chinese papierrol-houder

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen met zilveren dop, H 12 cm. 7069
Twee 18e eeuwse Chinese vazen met zilveren dop, H 12 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese munten dekseldoos 7066
Chinese munten dekseldoos

Resultaat:

17.000 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen wandvaas, H 23 cm. 7044
Chinees porseleinen wandvaas, H 23 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7036
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein 7000
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee delen 18e eeuws Delfts fayence 6058
Twee delen 18e eeuws Delfts fayence

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Empire halspiegel 4223
Empire halspiegel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Drentse kast 4174
18e Eeuwse Drentse kast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke staande kapstok, 1870 4095
Antieke staande kapstok, 1870

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Hollands secretaire 4040
Hollands secretaire

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Duitse boeren broodspinde 4038
18e Eeuwse Duitse boeren broodspinde

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Gründerzeit kast, 1880 4007
Antieke Gründerzeit kast, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuws kabinet 4005
18e Eeuws kabinet

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee aanstekers, Vietnam 2751
Twee aanstekers, Vietnam

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Doos met antiek diversen 2229
Doos met antiek diversen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke beddepan, 1800 2129
Antieke beddepan, 1800

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot 19e eeuws tin (6x) 2093
Lot 19e eeuws tin (6x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuwse theekist 2064
18e Eeuwse theekist

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Evert Pieters, Gemberpot met rozen 1032
Evert Pieters, Gemberpot met rozen

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zilveren koffiepot 34
Zilveren koffiepot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vleesschotel 7727
18e Eeuwse Chinese vleesschotel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote Chinese Familie Verte vaas, H 33,2 cm. 7539
Grote Chinese Familie Verte vaas, H 33,2 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Japanse Satsuma schotel Ø 21,5 cm. 7438
19e Eeuwse Japanse Satsuma schotel Ø 21,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese vaaslamp met bronzen montuur, H 49 cm. 7386
Chinese vaaslamp met bronzen montuur, H 49 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm. 7330
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21 cm. 7241
17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese beker, H 19 cm. 7240
Chinese beker, H 19 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel, 37 x 29,5 cm. 7204
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel, 37 x 29,5 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein 7195
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese waterschaal 7162
Chinese waterschaal

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Acht 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - 12 cm. 7149
Acht 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - 12 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Vijf delen antiek Chinees porselein 7110
Vijf delen antiek Chinees porselein

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 23,5 cm. 7088
Chinese kom Ø 23,5 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Drie Chinese borden Ø 22 -Ø 24 cm. 7087
Drie Chinese borden Ø 22 -Ø 24 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (6x) 7076
Lot Chinees porselein (6x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Kakiemon schotel Ø 15,2 cm. 7018
Antieke Japanse Kakiemon schotel Ø 15,2 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7017
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e  eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm. 7002
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee Chinese tempelleeuwen 6191
Twee Chinese tempelleeuwen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (13x) 6187
Lot antieke tegels (13x)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee antieke Delftse vazen, H  30 cm. 6176
Twee antieke Delftse vazen, H 30 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Meissen chocolade-kan, H 23 cm. 6024
18e Eeuwse Meissen chocolade-kan, H 23 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen putti, H 23 cm. 5019
Bronzen putti, H 23 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Piedestal 4247
Piedestal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Louis Philippe speeltafel, 1870 4149
Louis Philippe speeltafel, 1870

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Engels linnen-kabinet, 1820 4133
Engels linnen-kabinet, 1820

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Indonesische kamferkist 4078
Indonesische kamferkist

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
18e Eeuws Hollands secretaire, 1760 4064
18e Eeuws Hollands secretaire, 1760

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse eethoek, 1870 4053
Franse eethoek, 1870

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse pendule 3561
Franse pendule

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Lot Dinky Toys 3010
Lot Dinky Toys

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Duitse dolk, L 25 cm. 2716
Duitse dolk, L 25 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek Duits jachtgeweer, L. 119 cm. 2711
Antiek Duits jachtgeweer, L. 119 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Drie antieke bajonetten 2709
Drie antieke bajonetten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 130 cm. 2707
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 130 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 119 cm. 2706
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 119 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
19e Eeuwse theestoof 2267
19e Eeuwse theestoof

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinees sieraden kastje 2249
Chinees sieraden kastje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot Japans/Chinees cloisonné (13x) 2226
Lot Japans/Chinees cloisonné (13x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
17e Eeuws wafelijzer 2217
17e Eeuws wafelijzer

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke haardset, 1900 2214
Antieke haardset, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Design lamp, H 30,5 cm. 2119
Design lamp, H 30,5 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee wandkandelaren, 1900 2112
Twee wandkandelaren, 1900

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee cloisonné kandelaren, H 40 cm. 2106
Twee cloisonné kandelaren, H 40 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Neo renaissance documenten kist, 1880 2063
Neo renaissance documenten kist, 1880

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Petzold, Meisjesportret 1359
Petzold, Meisjesportret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met kruisbessen 1130
C. Cornelisz, Stilleven met kruisbessen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H. Bogman Jr., Boerderij 1038
H. Bogman Jr., Boerderij

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Affandi, Europese vrouw in zomers landschap 1021
Affandi, Europese vrouw in zomers landschap

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Gouden ring met hartsteen 798
Gouden ring met hartsteen

Resultaat:

1.000 EUR