Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Antieke eiken klok met intarsia. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. H 27,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bovenste plint gelijmd + enkele chips. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Negen antieke Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1890. Decor Timer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Dertien antieke tegels met leuke voorstellingen. Divers. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.