53. Juliveiling 2022

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

Onduidelijk gesigneerd, Boerderij bij beek
Startprijs 80 EUR

Lot China/Japan
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 34,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Lot Chinees porselein (9x)
Startprijs 80 EUR

G. Burger, Damesportret
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12 cm.
Resultaat: 190 EUR

2 Zilveren ring en oorhangers
Startprijs 60 EUR