Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Raymond Weil horloge Gloria
Resultaat: 60 EUR

Raymond Weil horloge model Gloria, 18 krt gold plated, rond model met een creme kleurige wijzerplaat met bewerking en voorzien van romeinse cijfers, met datumaanduiding. Voorzien van een goldplated ba...

Twee zilveren kandelaren
Startprijs 280 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met kabelrand met een balustervormige kolom met floraal bewerkt randje en voorzien van een rond licht. Diverse deukjes en oneffenheden. ø9x25cm. Totaal...

3 Wandelstokken met zilver
Resultaat: 150 EUR

Drie wandelstokken met zilver, een wandelstok met halfrond handvat versierd met een meanderbewerking, diverse deuken, een wandelstok met een halfrond handvat deels versierd met biedermeier graveerwerk...

Gouden oorhangers, bloemenmand
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met zirconia's. Een oorsteker met zirconia met daaraan een hanger in de vorm van een bloemenmand bezet met 5 zirconia;'s in spiegelchatons. grootte 11x23mm. ca 1,9 gram...

Zilveren choker met poezen en emaille
Resultaat: 100 EUR

Zilveren choker, 925/000, met poezen. Choker met een gedraaid collier met in het midden een zilveren hart met 2 poezen, versierd met emaille, robijnen, markesiet en parel. 44cm. 5,5cm. ca 9,8 gram. Ni...

Zilveren broches en choker, 3x
Startprijs 80 EUR

Set van zilver, 925/000, met goud, voorzien van een choker en 2 broches met een geruwde bewerking en een goldpated element. 40 cm. 50x26mm en 69x16mm. Totaal ca 31 gram. MT.: Moser & Pfeil, Pforzheim....

Antieke spiegel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse kopergeslagen spiegel. Neo barok. Floraal. Circa 1900. Afmeting: 64 x 32 x 7 cm. In goede staat.

Tien oude Chinese munten
Resultaat: 190 EUR

Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.

Tibetaanse sculptuur, H 24,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Oud Tibetaans houtgestoken figuur met restvergulding. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Gouden camee hanger
Startprijs 90 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met schelpcamee. hanger met een ovale geelgouden rand voorzien van een getorste bewerking en voorzien van een ovaal gesneden schelpcamee. Grootte 22x38mm, incl. oog. ca 3,9...

Antieke hanglamp, 1900
Startprijs 300 EUR

Grote antieke messing vergulde hanglamp met putti en guirlandes. Circa 1900. Deels voor kaarsen + 1-lichts elektrisch. Afmeting: 90 x 60 x 45 cm. In goede staat.

Antieke vergulde houten Madonna, H 52 cm.
Startprijs 180 EUR

Antieke vergulde houtgesneden Madonna. Frankrijjk. Circa 1800. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Twee plafonieres Ø 22 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee plafonieres met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - Ø 22 cm. In goede staat.

Zilver vergulde choker met robijn
Startprijs 50 EUR

Zilveren gold plated choker, 925/000, met robijnen. Choker met een in het midden een sierlijk element, 17x22mm, versierd met 5 robijnen, bevestigd tussen de ketting. Voorzien van bakslot en veilighei...

Zilveren beker
Startprijs 650 EUR

Unieke Nautilusbeker voorzien van een grote parelmoeren schep op een zilveren voet met houten basement, versierd met schelp- en visappliqueen. 925/000. MT. voet: C.Bos & Zn. Amsterdam, jl.:G:1991. ø1...

Groot bronzen beeld met monogram M.H. (Marianne Houtkamp), H 93 cm.
Resultaat: 3.250 EUR

Monogram M.H. Zeer groot bronzen beeld. Halfnaakte dame op zwart marmeren sokkel. Marianne Houtkamp, 1948 Amsterdam. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte (totaal): 93 cm. In zeer goede staat.

Gouden oorring met diamant
Resultaat: 150 EUR

Gouden creool, 585/000, met diamant. creool met scharnier, half wit en half geelgouden bezet met een rij met briljant geslepen diamanten, 29x ca 0.02 ct. Breedte 1,9 mm. ø28 mm. ca 2,3 gram. In goede ...

Twee gouden broches
Startprijs 100 EUR

Twee geelgouden rozetten met granaat, 585/000, Kleine gouden rozet, ø 10mm, bevestigd op een onedele steker, en een broche met een bloemvormige rozet met granaten in diverse vormen. Voorzien van een ...

Twee cloisonné kandelaren, H 40 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse cloisonné kaarskandelaren gemaakt van twee Meiji vazen. Floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Lot antieke kandelaren
Resultaat: 70 EUR

Lot diverse antieke kaarskandelaren van messing. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Grote tinnen theekan
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Oude vliegtuig propeller
Resultaat: 1.000 EUR

Grote oude vliegtuigpropeller van hardhout met naam Keil + diverse nummers. 20e Eeuw. Afmeting: 268 cm. In goede staat.

Frans sabel, L 91,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Frans sabel met bronzen heft, adelaar en leeuwenkoppen. LA 77. Afmeting: L 91,5 cm. In goede staat.

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 123 cm.
Resultaat: 190 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop, graveringen + naam 'St. Etienne Manufacture'. Met goud inleg in loop. Breuk in kolf. Afmeting: L 123 cm. In redelijk/goede staat.