Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Franse pendule , 1850 3511
Antieke Franse pendule , 1850
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
Antieke bronzen boeddha, H 22,5 cm. 7617
Antieke bronzen boeddha, H 22,5 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee antieke tegeltableau's, 1900 6131
Twee antieke tegeltableau's, 1900

Resultaat:

50 EUR

Franse Retour de Egypt pendule 3536
Franse Retour de Egypt pendule
Startprijs 200 EUR
Antiek zilveren lodereindoosje 224
Antiek zilveren lodereindoosje
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Grote Chinese Familie Rose vaas, H 41 cm. 7642
Grote Chinese Familie Rose vaas, H 41 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Chinese celadon vazen, H 12 - 26 cm. 7647
Twee Chinese celadon vazen, H 12 - 26 cm.

Resultaat:

350 EUR

Lot Zwiebelmuster porselein 6156
Lot Zwiebelmuster porselein
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Drie-delig Frans klokkenstel, 1890 3545
Drie-delig Frans klokkenstel, 1890

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese brushpot 7651
Chinese brushpot

Resultaat:

60 EUR

Drie delen porselein 6165
Drie delen porselein
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zilveren dienblad 233
Zilveren dienblad

Resultaat:

170 EUR

Grote tafelklok, 1900 3570
Grote tafelklok, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Franse lakwerk reiswekker 3575
Antieke Franse lakwerk reiswekker

Resultaat:

375 EUR

Chinese wierookbrander Ø 18 cm. 7672
Chinese wierookbrander Ø 18 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Oud Chinees rol schilderij, H 100 x B 29 cm. 7676
Oud Chinees rol schilderij, H 100 x B 29 cm.

Resultaat:

600 EUR

Chinese vaas met oren 7681
Chinese vaas met oren
Startprijs 200 EUR
Zilveren suikerbak 258
Zilveren suikerbak
Startprijs 170 EUR
Zilveren dienblad 267
Zilveren dienblad
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Franse pendule, 1880 3600
Antieke Franse pendule, 1880

Resultaat:

250 EUR

Franse pendule, 1880 3609
Franse pendule, 1880
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7706
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Chinese tempelleeuwen 6191
Twee Chinese tempelleeuwen

Resultaat:

100 EUR

Drie antieke Japanse borden Ø 18 - 18,5 cm. 7715
Drie antieke Japanse borden Ø 18 - 18,5 cm.
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Drie antieke fruitmanden 6196
Drie antieke fruitmanden

Resultaat:

200 EUR

Antieke Gouda platelen vaas, 1910 6200
Antieke Gouda platelen vaas, 1910
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Odeurflacon met goud 292
Odeurflacon met goud

Resultaat:

120 EUR

Odeurflacon met gouden dop 301
Odeurflacon met gouden dop
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Franse comtoise 3634
Franse comtoise

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Staande klok, H 255 cm. 3643
Staande klok, H 255 cm.

Resultaat:

150 EUR

Twee antieke borden 6225
Twee antieke borden
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Drie oude Deense vazen, H 17 - 22 cm. 6230
Drie oude Deense vazen, H 17 - 22 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm. 7004
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm.

Resultaat:

500 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein 7740
Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 160 EUR
Gouden ring met sterrobijn 505
Gouden ring met sterrobijn
Startprijs 800 EUR
Antieke commode, 1820 4011
Antieke commode, 1820
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden, Ø 4 - 7  cm. 7749
Drie 18e eeuwse Chinese borden, Ø 4 - 7 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Chinese kom Ø 33 cm. 7013
Grote 18e eeuwse Chinese kom Ø 33 cm.

Resultaat:

150 EUR

Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm. 4020
Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm.
Startprijs 500 EUR
Brede gouden armband 514
Brede gouden armband
Startprijs 1.750 EUR
Hollandse boeren-glasvitrine 4045
Hollandse boeren-glasvitrine
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Gouden ring met diamant 539
Gouden ring met diamant

Resultaat:

250 EUR

Hollandse penantkast, 1850 4054
Hollandse penantkast, 1850
Startprijs 260 EUR
Verkocht
Bronzen sculptuur, Anton Büschelberger 5023
Bronzen sculptuur, Anton Büschelberger

Resultaat:

2.250 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein 7038
Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese schenkkan, H 30 cm. 7047
Chinese schenkkan, H 30 cm.

Resultaat:

250 EUR

Set sieraden 544
Set sieraden
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Breistoel, 1860 4249
Breistoel, 1860

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese tulpenvaas, H 59 cm. 7072
Chinese tulpenvaas, H 59 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Chinees of Japans lakwerk kabinet 4080
Chinees of Japans lakwerk kabinet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Chinese schalen Ø 15 cm. 7081
Twee Chinese schalen Ø 15 cm.

Resultaat:

275 EUR

Gouden broche met diamant 570
Gouden broche met diamant
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Antieke Duitse keukentafel, 1910 4089
Antieke Duitse keukentafel, 1910

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Collier van bloedkoralen 579
Collier van bloedkoralen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese pattipan 7106
18e Eeuwse Chinese pattipan

Resultaat:

100 EUR

Hollandse commode, 1770 4114
Hollandse commode, 1770
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse Chinese Familie Rose pot Ø 18,5 cm. 7115
18e Eeuwse Chinese Familie Rose pot Ø 18,5 cm.
Startprijs 350 EUR
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 122 cm. 2701
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 122 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Twee Franse brandweerhelmen 2718
Twee Franse brandweerhelmen

Resultaat:

160 EUR

Militaire helmen (4x) 2735
Militaire helmen (4x)
Startprijs 100 EUR
Penvuur jachtgeweer 2752
Penvuur jachtgeweer
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (5x) 7119
Lot antiek Chinees porselein (5x)

Resultaat:

200 EUR

Eiken armleunstoel 4127
Eiken armleunstoel
Startprijs 100 EUR
Gouden armband met muntjes 583
Gouden armband met muntjes
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Chinees drakenbord Ø 22,3 cm. 7136
Chinees drakenbord Ø 22,3 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
18e Eeuwse eiken kist 4140
18e Eeuwse eiken kist

Resultaat:

100 EUR

Antieke lessenaar, 1920 4144
Antieke lessenaar, 1920
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lot kostuum sieraden 600
Lot kostuum sieraden

Resultaat:

150 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot 7153
Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR
Antieke eiken wandkast, 1900 4157
Antieke eiken wandkast, 1900
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese Kanton petroleumlamp, H 52 cm. 7170
Chinese Kanton petroleumlamp, H 52 cm.

Resultaat:

250 EUR

2 Zilveren ring en oorhangers 617
2 Zilveren ring en oorhangers
Startprijs 60 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Drentse kast 4174
18e Eeuwse Drentse kast

Resultaat:

425 EUR

Eiken spinde, 1800 4191
Eiken spinde, 1800
Startprijs 300 EUR
Chinese Familie Rose tazza Ø 14,3 cm. 7187
Chinese Familie Rose tazza Ø 14,3 cm.
Startprijs 300 EUR
Gouden oorhaken granaat 634
Gouden oorhaken granaat
Startprijs 180 EUR
Lot China 7200
Lot China
Startprijs 225 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel, 37 x 29,5 cm. 7204
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel, 37 x 29,5 cm.

Resultaat:

375 EUR

18e Eeuwse Duitse tafel met lade 4208
18e Eeuwse Duitse tafel met lade
Startprijs 250 EUR
Gouden choker met diamant 651
Gouden choker met diamant
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese kom op console Ø 15,5 cm. 7217
Chinese kom op console Ø 15,5 cm.

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Dubbelgebogen commode 4225
Dubbelgebogen commode

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese Meiping drakenvaas, H 21 cm. 7234
Chinese Meiping drakenvaas, H 21 cm.

Resultaat:

750 EUR

Zilveren heren horloge 668
Zilveren heren horloge
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese vazen, H 22 - 25 cm. 7251
Drie 18e eeuwse Chinese vazen, H 22 - 25 cm.

Resultaat:

300 EUR

Tafel met marqueterie 4242
Tafel met marqueterie
Startprijs 275 EUR
Chinese vaas, H 29,5 cm. 7268
Chinese vaas, H 29,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Nepalese Thangka, 61 x 43 cm. 7285
Nepalese Thangka, 61 x 43 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Gouden ring met turkoois 685
Gouden ring met turkoois

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot sieraden 800
Lot sieraden

Resultaat:

35 EUR

Gouden choker met diamant en robijn 817
Gouden choker met diamant en robijn
Startprijs 1.250 EUR
Gouden broche met granaat 834
Gouden broche met granaat
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Barnsteen hanger met zilver 851
Barnsteen hanger met zilver

Resultaat:

150 EUR

Antieke figurengroep 5001
Antieke figurengroep
Startprijs 300 EUR
Lot zilveren sieraden 868
Lot zilveren sieraden
Startprijs 80 EUR
Zilveren pennenarmband 885
Zilveren pennenarmband
Startprijs 35 EUR