Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 116 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer met graveringen + signatuur. Met damastloop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek pistool, L 35 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeldzaam antiek pistool met knikloop en gravering. Circa 1800. Stukje hout van kolf mist. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

Oud bronzen luipaard
Startprijs 400 EUR

Groot, oud gegoten bronzen luipaard. Edovolk Benin, Nigeria. Vermoedelijk naar. Afmeting: 41 x 41 x 14 cm. In goede staat.

18e Eeuws houtgestoken figuur, H 24 cm.
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws houtgestoken barok figuur met polychromie. Eén arm mist. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.

Paar zilveren koektrommels
Startprijs 1.400 EUR

Paar zilveren koektrommels, 833/000, empire, een rond en een rechthoekig model voorzien van filetranden. MT.: H.Smits, Amsterdam, jl.:O:1823. Voorzien van vilt aan de onderzijde. Totaal ca 760 gram. ø...

Vijf antieke kandelaren
Startprijs 120 EUR

Vijf antieke messing kandelaren van brons. 19e Eeuw. Eén set gotische stijl. Afmeting: H 15 - 20 cm. In goede staat.

Djokja zilveren bestek
Startprijs 3.000 EUR

Grote Djokja zilveren bestekset, 800/000, met 12 tafelmessen met zilver, 12 lepels en 11 tafelvorken. 11 Visvorken, 12 messen en een visschep. 6 Dessertvorken, 6 lepels en 11 dessertmessen met zilver....

Chinese schaal Ø 25,7 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal op drie poten met paars/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 25,7 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Badende dame
Resultaat: 50 EUR

Adolf Joseph Pohl. 1872 - 1930. Bronzen figuur. Badende dame. Op marmer gelijmd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

Indisch bronzen orkest
Startprijs 300 EUR

Indisch bronzen orkest met tien musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Startprijs 225 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd opengewerkt model, met een geschulpte rand en gezaagd spijlenpatroon. De schaal is versierd met gedreven bloemdecor op de bodem en met voluten, cartouche...

Zilveren collier en hanger met edelstenen
Resultaat: 60 EUR

Zilveren collier en hanger met edelstenen. Zilveren jasseron collier, 835/000, met daaraan een ruitvormige hanger bezet met diverse edelstenen in diverse vormen en kleuren, o.a. turkoois, bloedkoraal...

Chinese bronzen vis met drakenkop
Startprijs 750 EUR

Chinees vergulde bronzen vis met drakenkop. Met bodemmerk. Slijtage/patina. Afmeting: 8 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.

Antieke Japans Satsuma servies
Startprijs 300 EUR

Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Oud Chinees figuur, Dansende monnik
Startprijs 40 EUR

Oud Chinees goudkleurig houtgesneden figuur. Dansende monnik. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil buste, H 42 cm.
Startprijs 450 EUR

Antieke bronzen plated Franse Jugendstil buste. Titel: Nymphe. Door E. Villanis. 1858 - 1914. Behoeft reiniging. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Gouden ring smaragd en diamant
Startprijs 750 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant en smaragd. Ring met in het midden een geelgouden band en aan de buitenzijden witgouden banden, oplopend naar en zetkast en bezet met in totaal 44 briljant geslepen d...

Gouden hanger met bloedkoraal
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ovale hanger met een opengewerkte geschulpte rand, gezet met een ovale bloedkoraal. Grootte hanger 26x14mm. In zeer goede staat

Antiquarisch boek
Resultaat: 80 EUR

Zeldzaam antiquarisch boek uit 1894. Shepp's New York City Ilustrated. Over New York met vele illustraties. Afmeting: 28 x 23 x 5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse bijbel + 17e eeuwse tegel
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Hollandse bijbel + een 17e eeuwse Hollandse tegel. Bijbel Staten Generaal 1761, te Amsterdam, door P.H. Losek en H. Brandt, Onder de Linden. O. van Grafhorst, G. de Groot. P. Schouten en Co...

Chinese chocoladebeker
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen chocolade-beker met Familie Verte figuren decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas , H 25,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Verte vaas met pioenroos/vlinder decor. Met dubbele blauwe bodemringen. Chips bovenrand. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Modern bronzen figuur, Paard
Startprijs 1.200 EUR

Zeer groot modern bronzen paard op zwart marmeren basement. In de stijl van Giacometti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 27 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Startprijs 160 EUR

Ronde zilveren schaal, 800/000, op 3 florale poten, versierd met een gezaagde floraal bewerkte rand. ø14x9cm. ca 193 gram. Italië, Firenze. In goede staat.

Zilveren bloemensteker
Resultaat: 400 EUR

Fraaie zilveren bloemensteker, 84 zolotniks, 875/000, rond model rijkelijk versierd met floraal graveerwerk en een parelrand. ø15x7cm. ca 359 gram. In goede staat

Twee 19e eeuwse wandconsoles
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse gotische stucwerk wandconsoles met houten plateau en metalen wandbevestiging. Afmeting: 34 x 36 x 30 cm. In goede staat.

Zilveren cabaret
Startprijs 220 EUR

Ovaal zilveren cabaret, 833/000, met een bewerkte rand met voluten en floraal decor. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl:Q:1926. 26x19cm. ca 310 gram. In goede staat

Bronzen stier naar Picasso
Resultaat: 100 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Daum figuur, Pauw
Resultaat: 1.000 EUR

Groot gelimiteerd Frans Daum glazen dier figuur. Pauw. Kleur: blauw/groen. Nr. 13/300. Ontwerp Guy Petit Fils. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 32 x 9 cm. In goede staat.

Gouden collier, gepunninkt
Startprijs 250 EUR

Geelgouden collier, 585/000, gemaakt met een vierkant gepunnikte schakel. Voorzien van een veeroog. 1,3x1,3mm, lengte 47 cm. ca 4,5 gram. In goede staat

Drie miniatuur portretten
Startprijs 100 EUR

Drie miniatuur dames portretten. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x B 7 cm. In goede staat.

Twee miniatuur schilderijen, Dames portret
Resultaat: 40 EUR

Twee miniatuur schilderijen. 19e + 20e Eeuw. Dames bustes. Beide compleet geschilderd. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.

Zilveren hanger en ring met markesiet
Resultaat: 100 EUR

Fraaie zilveren hanger en ring met markesiet. Grote rechthoekig gecontourneerde hanger rijkelijk bezet met markesietstenen en in het midden voorzien van een rond gefacetteerde blauwe steen. De hanger...

Zilveren collier met hanger
Resultaat: 60 EUR

Zilveren collier en hanger voorzien van jaspis. Lang venetiaans collier, 835/000, met daaraan een grote rechthoekige hanger bezet met een grote jaspis. Grootte 45x59mm inclusief oog. lengte collier 80...

Djokja zilveren rozenwater sprenkelaar
Resultaat: 130 EUR

Bijzondere zilveren rozensprenkelaar, 800/000, met gedreven Djokja decor. ø 5,5x12cm. ca 86,5 gram. Iets scheef, verder in goede staat

2 Zilveren doosje
Resultaat: 70 EUR

Lot met 2 zilveren doosjes, 833/000, een rond pillendoosje, gladmodel met gravure aan de bovenzijde, 1940, en een bewerkte rand. MT.: onduidelijk. jl.: vermoedelijk R: 1826. ø 48mm. En een klein drieh...

Art Deco glazen kap, 1920
Resultaat: 60 EUR

Groot Art Deco gesatineerde glazen lampenbol. Circa 1920. Afmeting: 31x Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese lakwerkvaas, H 36 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinese lakwerk vaas met reliëf figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 26 cm. In goede staat.

Lot antieke knopen
Startprijs 80 EUR

Lot met 11 antieke zilveren knopen, 800/000, gladde modellen. ø14-17,5mm. ca 16,2 gram. Enkelen beschadigd, verder in goede staat

Zilveren hanger met parelmoer
Startprijs 50 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000, met parelmoer en amethist. Peervormige hanger uit parelmoer met een zilveren gekrulde versiering voorzien van peervormig geslepen amethist en hangeroog. 6x4cm, inclusie...

Twee Japanse Imari vazen, H 30 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel/goud decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Imari schaal met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Imari schaal met zilver, 833/000. Rond schaal met een rechthoekig gecontourneerde rand voorzien van een afbeelding met figuren. Aan de schaal zit een zilveren opengewerkte beugel versierd met floraal ...

Collier met bloedkoraal
Resultaat: 100 EUR

Collier van 13 rijen met fijne langwerpige bloedkoralen, ø2,5mm, bevestigd aan een double sluiting. Getorst collier. ca 48 cm. ø ca 14mm. ca 64,2 gram. In goede staat

Gouden armband robijn en diamant
Startprijs 1.600 EUR

Fraaie geelgouden armband, 750/000, in de stijl van Hermes, met robijn en diamant. Slavenband met scharnier en aan de bovenzijde voorzien van een druppelvormig element bezet met een ovale cabouchon ro...

Lot antiek smeedijzer (divers)
Startprijs 50 EUR

Lot antiek smeedijzer. 19e Eeuw. Onder andere; Zeis, klopper, notenkraker, vuurtang. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse kandelaren
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Franse kaarskandelaren van porselein met messing. Sevres. Circa 1890. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Collier van cultivé parels met witgoud.
Resultaat: 650 EUR

Collier van cultivé parels, ø7-7,5mm, met een fraai luster, bevestigd aan witgouden sluiting in een bloemvorm met 4 parels een klein briljant geslepen diamantje en 4 saffiertjes. ø slot 15mm. lengte 8...

Zilveren tas met ketting
Startprijs 80 EUR

Tas met een zilveren beugel en ketting, 833/000. Zwart velouren tas met een gecontourneerde beugel met graveerwerk en opgesoldeerde geslepen zilveren elementen. De beugel is voorzien van een jasseronk...

Zilveren tas
Startprijs 100 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, ovaal gecontourneerd model opengewerkt met wapen van Nederland en van diverse Nederlandse steden en guirlandes. vermoedelijk Groningen, jl.:J:1919. Voorzien van een k...

Bulova accutron horloge
Resultaat: 110 EUR

Bulova accutron horloge, rond model met goudkleurige kast. Voorzien van een nieuw glas en een andere stalen en double band. Werkend. ø 35 mm.

Witgouden rijring met zirconia's
Startprijs 50 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met zirconia's. Rivierering met een rij met 5 vierpootchatons bezet met zirconia's. Breedte 3,3 mm. ø 60 mm. ca 1,9 gram. Band iets uit model, 1 pootje ontbreekt, verder in...

Evert Pieters, Gemberpot met rozen
Resultaat: 800 EUR

Evert Pieters. 1856 - 1932. Gemberpot met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Bart Peizel, Havengezicht Rotterdam met schepen
Startprijs 450 EUR

Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jongen aan het bellen blazen
Startprijs 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Jongen aan het bellen blazen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 14 - 15 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Eén voet gelijmd + enkele chips. Afmeting: H 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

John Bevort, Landschap met berkenbomen en fazanten
Resultaat: 200 EUR

Groot werk van John Bevort. 1917 - 1996. Landschap met berkenbomen en fazanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Vier odeurflacons
Resultaat: 180 EUR

Lot met 4 dubbele odeurflacons, in diverse kleuren en Boheems kristal. De grote rode geslepen heeft 2 zilveren doppen. In redelijk goede staat. 9-15 cm.

Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel, H 16 - 23 cm.
Resultaat: 500 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met vissers in landschap decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 16 - 23 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 11,6 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Twee grote Chinese kommen Ø 16 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

5-Delig Petrus Regout kaststel
Resultaat: 150 EUR

Vijf-delig Hollands Petrus Regout keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander van messing met foo-honden koppen, floraal en (kraan)vogel decor. Afmeting: 22,8 x 31 x 26 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 16 - 17 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden met tuin decor. Eén bord chips + minimale haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.

Borstbeeld op piëdestal
Resultaat: 50 EUR

Keramieken buste met gipsen piëdestal. Tweede helft 20e eeuw. Scherf ingelijmd. Afmeting: H 119 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke ikoon
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke ikoon met heilige voorstellingen in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 44,5 x B 34,5 cm. In goede staat.

Jacob van Rossum, Lezende elegante dame
Startprijs 450 EUR

Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Lezende elegante dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 39 x B 22 cm. In goede staat.

Marmeren schaakspel (compleet)
Resultaat: 50 EUR

Compleet marmeren schaakspel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 40,5 cm. In goede staat.

Antieke pop + bedje, 1930
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop + opvouwbaar metalen poppenbed. Circa 1930. Pop gemerkt met zon + P + ster, nr. 4536 G.3. Pop heeft echt haar, babylichaam en slaapogen. Bakfout + chip bij linkeroog. Af...

V. Lens, Twee portretten (echtpaar )
Startprijs 150 EUR

Twee portretten. Hollandse School. 19e Eeuw. Gesigneerd V. Lens. Echtpaar. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.

J.C.V. Wassenaar, Statdsgezicht Amsterdam
Startprijs 150 EUR

J.C. v. Wassenaar. Circa 1930. Stadsgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Zilveren kandijbak
Resultaat: 220 EUR

Zeldzaam Fries Kandijbakje, 833/000, rond model met floraal gezaagde rand en geplaatst op een rond voetje met rand. Met hengsel voorzien van lijnendecor. ø8x10cm. MT.: R.Feenstra, Sneek, jl.:H:1817. c...

Statenbijbel met zilverwerk
Resultaat: 140 EUR

Statenbijbel met lederen kaft en 2 zilveren sloten, 833/000, met acanthusbladeren en opgesoldeerde florale elementen. MT.: H.H. van den Dool, Schoonhoven, jl.: F:1840. 15,5x8,5x7cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (52 st.)
Startprijs 250 EUR

Lot van 52 stuks antieke blauw-witte tegels. Circa 1900. Afmeting ca.: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goed staat.

Lot antieke tegels (28 st.)
Startprijs 200 EUR

Lot van 28 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

19e Eeuwse Engelse bracketklok, H 55 cm.
Resultaat: 575 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten bracketklok door Jasper Guy Shaftesbury. Eerste helft 19e eeuw. Met zwaar bronzen uurwerk, fusee, snek. Weekloper, halfuur-slag op grote verzilverde/plated bel. Afmeting...

Pendule met Pierrot
Startprijs 225 EUR

Massieve notenhouten pendule met mandoline spelen Pierrot. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags F.H.S. uurwerk met enchappement + repetitie slagwerk op twee bellen. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.

Friese notaris staartklok, 1800
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Friese notaris staartklok + wekker. Circa 1800. Afmeting: 100 cm. In goede originele staat.

Chinese drinkbeker Ø 9 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose (Scherz) drinkbeker. Figuur kan omhoog en omlaag. Met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren en foo-honden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 130 EUR

Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal gezaagd model met een gecontourneerde rand met parelbewerking. Geplaatst op een ovale ring met filetrand en voorzien van grepen met bloemdecor. De mand is voorzien ...

Twee antieke majolica vazen, 1910
Startprijs 100 EUR

Twee antieke majolica oorvazen met floraal decor. Jugendstil. Circa 1910. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met brood en tin
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Twee paarden bij hek
Startprijs 100 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee paarden bij hek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24,5 x B 30 cm. In goede staat.

Drie antieke platelen vazen, 1910
Resultaat: 130 EUR

Drie antieke Hollandse polychrome platelen vazen met jugendstil floraal decor. Circa 1910. Twee grote vazen goed. Kleine vaas minimale chip. Afmeting: H 19 - 28,5 cm. In goede staat.

Drie antieke plateel borden Ø 22 - 27 cm.
Startprijs 80 EUR

Drie antieke Hollandse polychrome platelen borden. Circa 1900. Jugendstil. Gouda + letters + nummers. Floraal/vlinder decor. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In goede staat.

E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar
Startprijs 200 EUR

E. Buitendijk? Hollandse School. 19e Eeuw. Heuvellandschap met paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 63 cm. In goede staat.

G. Grassere, Figuren bij woonwagenkamp
Startprijs 250 EUR

Gerard Grassere, 1947. 1915 - 1993. Twee keer gesigneerd. Figuren bij woonwagenkamp. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, H 47 cm.
Startprijs 140 EUR

Duitse notenhouten tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Met enchappement. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Zilveren schaal met blauw glas
Startprijs 130 EUR

Zilveren schaal met blauw glas, 833/000/ Bolle glazen schaal met zilveren houder uitgewerkt met bloemdecor, geplaatst op een ronde voet. Amsterdam, jl.:Y:1933. ø12x7-9cm. ca 200 gram. Kleine chip in h...

3 Delen kristal met zilverwerk
Startprijs 100 EUR

Drie delen kristal met zilver, 833/000, met een hoge mosterdpot voorzien van zilveren kraag met scharnierende dop, ø7x16cm, een kristallen peperbus geplaatst op een zilveren voet met zilveren strooido...

Lot antieke wapenschotels
Startprijs 80 EUR

Lot antieke wapenschotels. 1900 Eeuw en ouder. Drie keer Frankrijk, goed. Eén keer Limoges. Eén keer China, circa 1800, gelijmd. Afmeting: 23 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse wekkerklok, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekker. Vrouw op ezel. Wijzer wekker mist. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.

Franse Charles Dix wandklok
Startprijs 300 EUR

Prachtige grote Franse antieke palisanderhouten Charles Dix wandklok met florale intarsia en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 38 x 15 cm. In zeer ...

Chinese inktpot met ratten
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen inkthouder met twee ratten, voorzien van blauw glazuur. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met perzikboom/goud decor. Afmeting: 12,3 cm. In goede staat.

Antieke majolica tabakspot, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Jugendstil majolica Fayence tabakspot. Floraal/hond en kind decor. Circa 1900. Afmeting: 19 x 17 x 12 cm. In goede staat.