Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Franse boudoir spiegel, 1880 5031
Antieke Franse boudoir spiegel, 1880
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke spiegel, 1900 2126
Antieke spiegel, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm. 7330
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm. 7323
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers, bloemenmand 739
Gouden oorhangers, bloemenmand

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren choker met poezen en emaille 732
Zilveren choker met poezen en emaille

Resultaat:

100 EUR

Antieke hanglamp, 1900 2117
Antieke hanglamp, 1900
Startprijs 300 EUR
Zilveren broches en choker, 3x 730
Zilveren broches en choker, 3x
Startprijs 80 EUR
Antieke vergulde houten Madonna, H 52 cm. 5012
Antieke vergulde houten Madonna, H 52 cm.
Startprijs 180 EUR
Gouden camee hanger 721
Gouden camee hanger
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Twee plafonieres Ø 22 cm. 2115
Twee plafonieres Ø 22 cm.

Resultaat:

50 EUR

Zilveren beker 14
Zilveren beker
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Tien oude Chinese munten 7298
Tien oude Chinese munten

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Tibetaanse sculptuur, H 24,5 cm. 7296
Tibetaanse sculptuur, H 24,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Groot bronzen beeld met monogram M.H. (Marianne Houtkamp), H 93 cm. 5005
Groot bronzen beeld met monogram M.H. (Marianne Houtkamp), H 93 cm.

Resultaat:

3.250 EUR

Zilver vergulde choker met robijn 714
Zilver vergulde choker met robijn
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Twee cloisonné kandelaren, H 40 cm. 2106
Twee cloisonné kandelaren, H 40 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot antieke kandelaren 2101
Lot antieke kandelaren

Resultaat:

70 EUR

Grote tinnen theekan 2099
Grote tinnen theekan
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Gouden oorring met diamant 707
Gouden oorring met diamant

Resultaat:

150 EUR

Twee gouden broches 705
Twee gouden broches
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Oude vliegtuig propeller 2747
Oude vliegtuig propeller

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Frans sabel, L 91,5 cm. 2740
Frans sabel, L 91,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 123 cm. 2713
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 123 cm.

Resultaat:

190 EUR