Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese vaas met draken, H 42 cm. 7745
Chinese vaas met draken, H 42 cm.

Resultaat:

650 EUR

Vijf delen Chinees porseleinen 7746
Vijf delen Chinees porseleinen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Vijf Chinese trekpotten, 11 - 16 cm. 7747
Vijf Chinese trekpotten, 11 - 16 cm.

Resultaat:

110 EUR

Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm. 7748
Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden, Ø 4 - 7  cm. 7749
Drie 18e eeuwse Chinese borden, Ø 4 - 7 cm.

Resultaat:

100 EUR

Lot 18e eeuwse Chinese schalen (8x) 7750
Lot 18e eeuwse Chinese schalen (8x)
Startprijs 80 EUR
2x China/Mao Tse Tung 7751
2x China/Mao Tse Tung
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinees Kantonese vaas, H 34,5 cm. 7752
Chinees Kantonese vaas, H 34,5 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antiek Japans Satsuma servies 7753
Antiek Japans Satsuma servies

Resultaat:

400 EUR

Grote Chinese vaas, H 87 cm. 7754
Grote Chinese vaas, H 87 cm.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein ( 7x) 7755
Lot Chinees porselein ( 7x)

Resultaat:

140 EUR

17e - 18e  Eeuwse Kang Xi schenkkan 7756
17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan
Startprijs 600 EUR
Chinese Yixing trekpot 7757
Chinese Yixing trekpot
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse Chinese trekpot 7758
18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 225 EUR
Verkocht
6x Antiek porselein (divers) 7759
6x Antiek porselein (divers)

Resultaat:

45 EUR

Drie Japanse Imari dekselvazen, H 31 cm. 7760
Drie Japanse Imari dekselvazen, H 31 cm.
Startprijs 160 EUR
Twee grote Kutani pijpvazen, H 24,5 cm. 7761
Twee grote Kutani pijpvazen, H 24,5 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Twee Japanse Imari schotels Ø 37 cm. 7762
Twee Japanse Imari schotels Ø 37 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm. 7763
Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm.

Resultaat:

450 EUR

Twee Chinese/Kantonese gemberpotten Ø 11 cm. 7764
Twee Chinese/Kantonese gemberpotten Ø 11 cm.
Startprijs 50 EUR
Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm. 7765
Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm. 7766
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.

Resultaat:

750 EUR

Antiek Oosters figuur, H 21 cm. 7767
Antiek Oosters figuur, H 21 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese kom Ø 16,4 cm. 7768
Chinese kom Ø 16,4 cm.

Resultaat:

375 EUR

Twee grote Chinese Familie Rose dekselvazen, H 56 cm. 7769
Twee grote Chinese Familie Rose dekselvazen, H 56 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Johan Heesen, Boerderij met boerin en kippen 1388
Johan Heesen, Boerderij met boerin en kippen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese  Familie Rose vaas, H 30,5 cm. 7067
Chinese Familie Rose vaas, H 30,5 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee Puttense bloempotten, 1880 6264
Twee Puttense bloempotten, 1880

Resultaat:

50 EUR

Drie oude dieren figuren 5041
Drie oude dieren figuren
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen sculptuur, Anton Büschelberger 5023
Bronzen sculptuur, Anton Büschelberger

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese brushpot, H 12 x Ø 10,5 cm. 7668
Chinese brushpot, H 12 x Ø 10,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

19e Eeuwse Engelse theetafel 4063
19e Eeuwse Engelse theetafel
Startprijs 150 EUR
12-Pas tegeltableau 6168
12-Pas tegeltableau
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke Hollandse landkaart 1306
Antieke Hollandse landkaart

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese cloisonné klok 3657
Chinese cloisonné klok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Piedestal 4247
Piedestal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse Bretonse hoekkast, 1880 4248
Franse Bretonse hoekkast, 1880

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Breistoel, 1860 4249
Breistoel, 1860

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kersen eettafel 4250
Kersen eettafel

Resultaat:

120 EUR

19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur 5113
19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur
Startprijs 350 EUR
Keramieken vaas met salamander, H 25 cm. 6251
Keramieken vaas met salamander, H 25 cm.
Startprijs 40 EUR
Twee delen antiek plateel, 1910 6252
Twee delen antiek plateel, 1910
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm. 6253
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm.

Resultaat:

200 EUR

Twee delen plateel 6254
Twee delen plateel
Startprijs 50 EUR
2x Porseleinen honden 6255
2x Porseleinen honden
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Drie-delig Delfts kaststel 6256
Drie-delig Delfts kaststel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke bloempot op zuil 6257
Antieke bloempot op zuil

Resultaat:

160 EUR

Antieke Duitse majolica dekselpot, H 31 cm. 6258
Antieke Duitse majolica dekselpot, H 31 cm.
Startprijs 120 EUR
Porseleinen schaal in Sevres-stijl 6259
Porseleinen schaal in Sevres-stijl
Startprijs 180 EUR
Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm. 6260
Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke platelen zuil + bloempot, 1920 6261
Antieke platelen zuil + bloempot, 1920

Resultaat:

150 EUR

Antieke Delftse schotel Ø 36 cm. 6262
Antieke Delftse schotel Ø 36 cm.
Startprijs 80 EUR
Kop + schotel met zilver-overlay 6263
Kop + schotel met zilver-overlay
Startprijs 50 EUR
Grote antieke lamp, H 107 cm. 5114
Grote antieke lamp, H 107 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Drie glazen design schalen Ø 25 - 47 cm. 5523
Drie glazen design schalen Ø 25 - 47 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Meissen Teichert Cölln majolica jardiniere 6265
Antieke Meissen Teichert Cölln majolica jardiniere

Resultaat:

130 EUR