Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren choker met poezen en emaille
Resultaat: 100 EUR

Zilveren choker, 925/000, met poezen. Choker met een gedraaid collier met in het midden een zilveren hart met 2 poezen, versierd met emaille, robijnen, markesiet en parel. 44cm. 5,5cm. ca 9,8 gram. Ni...

Twee antieke vijzels
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke bronzen vijzels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 14,5 cm. In goede staat.

Twee religieuze houten figuren
Startprijs 60 EUR

Twee religieuze houtgesneden figuren van beuken en lindenhout. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Startprijs 70 EUR

Massief bronzen figuur. Dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Empire-stijl lamp, H 58 cm.
Startprijs 50 EUR

Messing tafellamp in Empire-stijl. Gemerkt S + Sweden. 20e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp, 1900
Startprijs 300 EUR

Grote antieke messing vergulde hanglamp met putti en guirlandes. Circa 1900. Deels voor kaarsen + 1-lichts elektrisch. Afmeting: 90 x 60 x 45 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Franklin Mint, Bronzen olifant
Resultaat: 80 EUR

Franklin Mint. Bronzen Afrikaanse olifant. Tweede helft 20e eeuw. (1991). Afmeting: 26 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Zilveren inktpot
Startprijs 500 EUR

Fraaie zilveren empire inktset, 925/000, voorzien van een gecontourneerd schuitvormige gezaagde houder op 4 pootjes ,met een spijlendecor. In de houder zitten 2 vierkante zilveren houders met daarin v...

Houten Heilig figuur, H 55 cm.
Startprijs 125 EUR

19e Eeuws notenhouten Heilig figuur met boek. Frankrijk? Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Gouden camee hanger
Startprijs 90 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met schelpcamee. hanger met een ovale geelgouden rand voorzien van een getorste bewerking en voorzien van een ovaal gesneden schelpcamee. Grootte 22x38mm, incl. oog. ca 3,9...

Tien oude Chinese munten
Resultaat: 190 EUR

Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.

Amerikaanse tinnen plaquette 'Hold up!'
Resultaat: 100 EUR

Amerikaanse tinnen Western figurengroep op houten plaquette. Western Heritage Museum. Titel: Hold Up!. Afmeting: 14 x 55 x 20 cm. In goede staat.

Twee cloisonné kandelaren, H 40 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse cloisonné kaarskandelaren gemaakt van twee Meiji vazen. Floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Grote tinnen theekan
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Zilveren doos
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke zilveren doos rechthoekig model voorzien van een scharnierend deksel voorzien van een romantische voorstelling met figuren en pauwen. De zijkanten zijn versierd met putti's en dieren en floraa...

Zilver vergulde choker met robijn
Startprijs 50 EUR

Zilveren gold plated choker, 925/000, met robijnen. Choker met een in het midden een sierlijk element, 17x22mm, versierd met 5 robijnen, bevestigd tussen de ketting. Voorzien van bakslot en veilighei...

Bronzen panter (naar R. Bugatti)
Startprijs 1.200 EUR

Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.

Gouden oorring met diamant
Resultaat: 150 EUR

Gouden creool, 585/000, met diamant. creool met scharnier, half wit en half geelgouden bezet met een rij met briljant geslepen diamanten, 29x ca 0.02 ct. Breedte 1,9 mm. ø28 mm. ca 2,3 gram. In goede ...

Antiek koperen adelaar met wapen in lijst
Startprijs 200 EUR

Grote antieke koperen adelaar met wapen in houten lijst. Verso etiket 'Gefertigt im Kriegsgefangenschaft 1914 - 1920. Lager Bando Japan von Obermaat Humpich Kiautschaou (Wilhelmshaven). Afmeting: H 10...

Zeldzaam zwaard, L 116 cm.
Resultaat: 650 EUR

Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 375 EUR

Dubbelloops jachtgeweer met korte kolf en afgezaagde loop. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 123 cm.
Resultaat: 190 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop, graveringen + naam 'St. Etienne Manufacture'. Met goud inleg in loop. Breuk in kolf. Afmeting: L 123 cm. In redelijk/goede staat.