Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Dertien antieke polychrome Fayence tegels. Floraal decor. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Henk Dekker, 1925. 1897 - 1974. Vele schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Elf stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels met terphuizen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire eettafel. Circa 1820. Afmeting: 66 x 106 cm. In goede staat.
Lot met zeven zilveren lepels, 2 roomlepels, één met een bak in schelpvorm en een gekrulde steel met griffioen en één roomlepel met ronde bak en een steel met een randje met bandwerk, drie suikerschep...
Odeurflacon met zilveren dop, 833/000. Flacon uit Boheems glas met floraal decor, voorzien van een zilveren kraag en dop met graveerwerk. Gaatje in dop bij scharnier. 11 cm. Verder in goede staat.
Antieke Duitse boeren kast van eikenhout met panelen. Uitneembaar. Circa 1840. Afmeting: 170 x 60 x 208 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Vier grote antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Afmeting: H 24 - 26 cm. In goede staat.
Lot antiek Engels serviesgoed. Circa 1900. Onder andere; Coalport. Royal Worcester en ongemerkt. Kop + schotels, 2 sets + borden + schalen. Afmeting: 5,5 - 31 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In go...
Twee 19e eeuwse empire-stijl porseleinen siervazen. Napoleon III. Circa 1870. Handbeschilderd + verguld. Figuren/landschap decor + kariatiden. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence trekpot met floraal decor. Deksel chip, en mogelijk niet origineel. Afmeting: 11 x 17 x 10 cm. In redelijk staat.
Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd met bloemdecor en voorzien van een ketting. Aan de beugel zit een geborduurde tas. 10 cm. In goede staat.
Negen antieke Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1890. Decor Timer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Dertien antieke tegels met leuke voorstellingen. Divers. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met diamant. Horloge Prestige Quartz, met een rechthoekige kast aan de boven- en onderzijde bezet met in totaal 16 singlecut geslepen diamanten. Het horloge is voorzi...
Chinees porseleinen celadon bord met dikke onderrand. Grijs/groen glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Antieke en volledig gerestaureerde bijzettafel met diverse sterren, tevens rondom intarsia. Circa 1910. Minimale fineerschade. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...
Antieke Hollandse Rosenburg platelen polychrome knobbel vaas met floraal decor. Nr. A 440. Circa 1900. Binnenin vaas zit iets vast. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Hollands 20-pas tegeltableau met driemaster en annotatie 1775. Afmeting:H 65 x B 52 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.