53. Juliveiling 2022

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

Chinees drakenbord Ø 22,3 cm. 7136
Chinees drakenbord Ø 22,3 cm.

650 EUR

Serie Salvador Dali tegels (6x) 1009
Serie Salvador Dali tegels (6x)

650 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,4 cm. 7082
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,4 cm.

650 EUR

Drie-delig 18 eeuws kaststel, H 36 cm. 6039
Drie-delig 18 eeuws kaststel, H 36 cm.

650 EUR

Zilveren theepot op comfoor 102
Zilveren theepot op comfoor

650 EUR

Franse pendule 3650
Franse pendule

650 EUR

Chinese knobbelvaas, H 19,5 cm. 7309
Chinese knobbelvaas, H 19,5 cm.

650 EUR

M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen 1011
M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen

650 EUR

J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht 1058
J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht

650 EUR

Antieke statenbijbel met zilverwerk 156
Antieke statenbijbel met zilverwerk

650 EUR

Ongesigneerd, Man bij slapende vrouw in interieur 1000
Ongesigneerd, Man bij slapende vrouw in interieur

650 EUR

Zuid-Duitse vitrinekast, 1830 4201
Zuid-Duitse vitrinekast, 1830

650 EUR

Bronzen figuur, Jager met hert 5018
Bronzen figuur, Jager met hert

650 EUR

Chinese vaas met draken, H 42 cm. 7745
Chinese vaas met draken, H 42 cm.

650 EUR

Chinees drakenbord Ø 17,3 cm. 7150
Chinees drakenbord Ø 17,3 cm.

650 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese dekselkommen Ø 14 cm. 7062
Twee 18e eeuwse Chinese dekselkommen Ø 14 cm.

700 EUR

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox 7279
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox

700 EUR

Chinese kom Ø 15,3 cm. 7113
Chinese kom Ø 15,3 cm.

700 EUR

Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 cm. 6236
Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 cm.

700 EUR

18e Eeuws kabinet 4005
18e Eeuws kabinet

700 EUR

Antiek Duits jachtgeweer, L. 119 cm. 2711
Antiek Duits jachtgeweer, L. 119 cm.

700 EUR

Franse empire pendule, 1820 3516
Franse empire pendule, 1820

700 EUR

Chinees porseleinen wandvaas, H 23 cm. 7044
Chinees porseleinen wandvaas, H 23 cm.

700 EUR

Gelimiteerde Engelse Tournant klok 3625
Gelimiteerde Engelse Tournant klok

700 EUR

Witgouden oorhangers met diamant 526
Witgouden oorhangers met diamant

700 EUR

Gouden slavenband met diamant 562
Gouden slavenband met diamant

700 EUR

Collier , 4 rijen met gouden streekslot 655
Collier , 4 rijen met gouden streekslot

700 EUR

Eiken hoekkast 4213
Eiken hoekkast

700 EUR

Chinese Familie Verte rolvaas, H 47,7 cm. 7177
Chinese Familie Verte rolvaas, H 47,7 cm.

700 EUR

Chinese dekselpot Ø 10,5 cm. 7263
Chinese dekselpot Ø 10,5 cm.

700 EUR

Affandi, Europese vrouw in zomers landschap 1021
Affandi, Europese vrouw in zomers landschap

750 EUR

Chinese Meiping drakenvaas, H 21 cm. 7234
Chinese Meiping drakenvaas, H 21 cm.

750 EUR

18e Eeuwse Chinese of Japanse schenkkan, H 21 cm. 7001
18e Eeuwse Chinese of Japanse schenkkan, H 21 cm.

750 EUR

Gouden Omega horloge 763
Gouden Omega horloge

750 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm. 7766
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.

750 EUR

Antieke Duitse staande klok, H 235 cm. 3515
Antieke Duitse staande klok, H 235 cm.

750 EUR

Twee Chinese Familie Verte borden Ø 22,5 cm. 7199
Twee Chinese Familie Verte borden Ø 22,5 cm.

750 EUR

Gouden ring met diamant en saffier 821
Gouden ring met diamant en saffier

750 EUR

Antieke mysterieuze Franse pendule, 1900 3514
Antieke mysterieuze Franse pendule, 1900

750 EUR

Chinese scepter van jade 7496
Chinese scepter van jade

750 EUR

17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm. 2010
17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm.

800 EUR

Lot Chinese kop en schotels (11x) 7008
Lot Chinese kop en schotels (11x)

800 EUR

Chinese Familie Rose  theepot 7197
Chinese Familie Rose theepot

800 EUR

Zes 18e eeuwse Chinese kopjes 7623
Zes 18e eeuwse Chinese kopjes

800 EUR

18e Eeuws Duits Ilmenau servies 6096
18e Eeuws Duits Ilmenau servies

800 EUR

Evert Pieters, Gemberpot met rozen 1032
Evert Pieters, Gemberpot met rozen

800 EUR

Zilveren tafelset (empire) 18 eeuw 10
Zilveren tafelset (empire) 18 eeuw

800 EUR

Zilveren tablet & kristaldoos 29
Zilveren tablet & kristaldoos

800 EUR

Gouden ring met safiier en diamant 509
Gouden ring met safiier en diamant

800 EUR

Antieke Weense bruidsklok onder glazen stolp, 1820 3512
Antieke Weense bruidsklok onder glazen stolp, 1820

800 EUR

Teakhouten scheepskist 4015
Teakhouten scheepskist

800 EUR

Chinese kom op voet Ø 17,6 cm. 7164
Chinese kom op voet Ø 17,6 cm.

800 EUR

Vijf-delig Chinees kaststel 7184
Vijf-delig Chinees kaststel

800 EUR

Chinese vaas met oren, H 40 cm. 7718
Chinese vaas met oren, H 40 cm.

800 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 29 cm. 6031
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 29 cm.

850 EUR

Drie Chinese kop + schotels 7073
Drie Chinese kop + schotels

850 EUR

Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm. 7061
Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm.

850 EUR

Chinese vaas op console 7249
Chinese vaas op console

850 EUR

Ron Meilof, Hollands landschap met koeien 1092
Ron Meilof, Hollands landschap met koeien

850 EUR

Zilveren tafelset met blauw glas, 4x 279
Zilveren tafelset met blauw glas, 4x

850 EUR

Gouden slavenband 510
Gouden slavenband

850 EUR

Franse skelet pendule onder stolp, H 46 cm. 3525
Franse skelet pendule onder stolp, H 46 cm.

850 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Chinees kaststel 7045
Vijf-delig 18e eeuws Chinees kaststel

880 EUR

Sculptuur van aardewerk, 1930 6157
Sculptuur van aardewerk, 1930

900 EUR

Chinees rol schilderij, H 130 x B 44 cm. 7277
Chinees rol schilderij, H 130 x B 44 cm.

900 EUR

Drie antieke Chinese kop + schotels 7083
Drie antieke Chinese kop + schotels

900 EUR

Antieke staande klok 3505
Antieke staande klok

900 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,3 cm. 7058
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,3 cm.

900 EUR

Grote oude bronzen kat 5054
Grote oude bronzen kat

900 EUR

Chinese Familie Rose schotel 7046
Chinese Familie Rose schotel

900 EUR

Antieke Delftse tulpenvaas, 1880 6030
Antieke Delftse tulpenvaas, 1880

950 EUR

Chinese Familie Verte schotel Ø 37,5 cm. 7181
Chinese Familie Verte schotel Ø 37,5 cm.

950 EUR

Twee 18e eeuwse Kang Xi kommen Ø 8,2 cm. 7037
Twee 18e eeuwse Kang Xi kommen Ø 8,2 cm.

950 EUR

18e Eeuwse Chinese vleesschotel, 50 x 38,5 cm. 7127
18e Eeuwse Chinese vleesschotel, 50 x 38,5 cm.

950 EUR

Chinese klapmutskom Ø 21,5 cm. 7356
Chinese klapmutskom Ø 21,5 cm.

1.000 EUR

Chinese helm 7286
Chinese helm

1.000 EUR

Chinese vaas, H 22 cm. 7460
Chinese vaas, H 22 cm.

1.000 EUR

Zilveren cabaret, Leiden 1774 2
Zilveren cabaret, Leiden 1774

1.000 EUR

Gouden ring met hartsteen 798
Gouden ring met hartsteen

1.000 EUR

F. Huysmans, Landarbeiders 1208
F. Huysmans, Landarbeiders

1.000 EUR

Chinese vaas, H 26 cm. 7250
Chinese vaas, H 26 cm.

1.000 EUR

Gouden ring/broche/hanger 701
Gouden ring/broche/hanger

1.000 EUR

Heinrich Gogarten, Sprokkelvrouw in besneeuwd bos 1007
Heinrich Gogarten, Sprokkelvrouw in besneeuwd bos

1.000 EUR

Oude vliegtuig propeller 2747
Oude vliegtuig propeller

1.000 EUR

Antiek drie-delig Frans klokkenstel, 1870 3535
Antiek drie-delig Frans klokkenstel, 1870

1.000 EUR

Chinese rolwagen vaas, H 49 cm. 7079
Chinese rolwagen vaas, H 49 cm.

1.000 EUR

Chinese octagonale vaas 7112
Chinese octagonale vaas

1.000 EUR

Bijzonder Chinees Familie Rose bord Ø 20,2 cm. 7135
Bijzonder Chinees Familie Rose bord Ø 20,2 cm.

1.000 EUR

Groot 18e - 19e eeuwse Japans paravent (kamerscherm) 7445
Groot 18e - 19e eeuwse Japans paravent (kamerscherm)

1.000 EUR

Daum figuur, Pauw 5500
Daum figuur, Pauw

1.000 EUR

Chinese kom Ø 11,3 cm. 7514
Chinese kom Ø 11,3 cm.

1.100 EUR

Zilveren servies 5
Zilveren servies

1.100 EUR

Chinese vaaslamp met bronzen montuur, H 49 cm. 7386
Chinese vaaslamp met bronzen montuur, H 49 cm.

1.100 EUR

Witgouden oorhangers parel en diamant 531
Witgouden oorhangers parel en diamant

1.100 EUR

Louis Seize hoekkast, 1780 4002
Louis Seize hoekkast, 1780

1.100 EUR

Antieke Engelse Eureka Clock London 3509
Antieke Engelse Eureka Clock London

1.100 EUR