Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren tandenstokerhouder/Naaldenkoker 254
Zilveren tandenstokerhouder/Naaldenkoker

Resultaat:

40 EUR

Chinese kom Ø 14 cm. 7519
Chinese kom Ø 14 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Henk Dekker, Schepen bij havenmonding 1006
Henk Dekker, Schepen bij havenmonding

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
13x Antiek tegels 6067
13x Antiek tegels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot zilveren lepels, 7x 271
Lot zilveren lepels, 7x

Resultaat:

40 EUR

Anton Karssen, Hollandse ijspret 1023
Anton Karssen, Hollandse ijspret
Startprijs 1.450 EUR
Verkocht
Twee antieke speelgoed rammelaars 3016
Twee antieke speelgoed rammelaars

Resultaat:

60 EUR

Zes Chinese Familie Verte kopjes Ø 7,5 cm. 7536
Zes Chinese Familie Verte kopjes Ø 7,5 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Boheemse flacon met zilver 288
Boheemse flacon met zilver

Resultaat:

30 EUR

Lot Hollandse tegels (11x) 6084
Lot Hollandse tegels (11x)
Startprijs 100 EUR
A.J. Zwart, Boeren interieur met schouw 1040
A.J. Zwart, Boeren interieur met schouw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke Duitse staande klok, H 235 cm. 3515
Antieke Duitse staande klok, H 235 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Beugeltas met zilverwerk 305
Beugeltas met zilverwerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 11,3 cm. 7553
18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 11,3 cm.

Resultaat:

90 EUR

A. de la Riviere, Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper 1057
A. de la Riviere, Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Gouden horloge 501
Gouden horloge

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Franse Charles Dix pendule, 1840 3532
Franse Charles Dix pendule, 1840

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vier antieke Engelse Staffordshire honden 6101
Vier antieke Engelse Staffordshire honden

Resultaat:

90 EUR

Gouden hanger tempel 518
Gouden hanger tempel
Startprijs 750 EUR
A. Potgieter, Berglandschap met bloesembomen 1074
A. Potgieter, Berglandschap met bloesembomen
Startprijs 150 EUR
Kleine Franse pendule, 1870 3549
Kleine Franse pendule, 1870
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Lot Engels serviesgoed, 1900 6118
Lot Engels serviesgoed, 1900

Resultaat:

60 EUR

4-Rijig parel collier 535
4-Rijig parel collier
Startprijs 700 EUR
Anthony Keizer, Heidegezicht 1091
Anthony Keizer, Heidegezicht
Startprijs 300 EUR