Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

A. de la Riviere, Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper 1057
A. de la Riviere, Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper
Startprijs 450 EUR
Zes Chinese Familie Verte kopjes Ø 7,5 cm. 7536
Zes Chinese Familie Verte kopjes Ø 7,5 cm.
Startprijs 80 EUR
Antiek Petrus Regout serviesgoed 6221
Antiek Petrus Regout serviesgoed
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Boheemse flacon met zilver 288
Boheemse flacon met zilver

Resultaat:

30 EUR

Drie delen porselein 6234
Drie delen porselein
Startprijs 20 EUR
Friese burgermeester staartklok, 1800 3630
Friese burgermeester staartklok, 1800
Startprijs 160 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 11,3 cm. 7553
18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 11,3 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Beugeltas met zilverwerk 305
Beugeltas met zilverwerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee delen China 7570
Twee delen China

Resultaat:

100 EUR

Antieke Franse glaspendule 3647
Antieke Franse glaspendule
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein 7000
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Gouden horloge 501
Gouden horloge

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Antieke Gründerzeit kast, 1880 4007
Antieke Gründerzeit kast, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antiek eiken sideboard, 1880 4024
Antiek eiken sideboard, 1880

Resultaat:

350 EUR

A. Potgieter, Berglandschap met bloesembomen 1074
A. Potgieter, Berglandschap met bloesembomen
Startprijs 150 EUR
Gouden hanger tempel 518
Gouden hanger tempel
Startprijs 750 EUR
Chinese Meiping vaas, H 34 cm. 7587
Chinese Meiping vaas, H 34 cm.
Startprijs 450 EUR
Anthony Keizer, Heidegezicht 1091
Anthony Keizer, Heidegezicht
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7017
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

150 EUR

Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm. 4041
Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Grote eiken kapstok 4058
Grote eiken kapstok

Resultaat:

150 EUR

Chinese lampenvoet, H 35 cm. 7604
Chinese lampenvoet, H 35 cm.
Startprijs 100 EUR
4-Rijig parel collier 535
4-Rijig parel collier
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Hollandse empire eettafel, 1820 4076
Hollandse empire eettafel, 1820

Resultaat:

80 EUR