Collier van labradorietkralen met zilver, BWG. Collier van rijen gefacetteerde labradorietkralen, 4mm, versierd met elementen. Samenkomend in een driehoekig eindstuk met cantille bewerking en voorzie...
Drie Chinees porseleinen dekselvazen met prunus decor + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 17 - 30 cm. In goede staat.
Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen dekselpotten met vogel/vlinder/tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een bewerkte geelgouden band voorzien van een zilveren rozet bezet met 11 diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13,5mm. ø59. ca 5,1 gram. Stenen h...
Antieke Hollandse landkaart Ditio-Isulana. Joannes van Waesberge, 1645 - 1660. Handingekleurd. Geldriae + Frisiae. Gravure op papier. Afmeting: H 39 x B 49 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, Certina, mechanisch, met een vierkante kast en een gevlochten band voorzien van ruitvormige elementen bezet met 4 briljant geslepen diamanten. Breedte 14 mm. lengte 1...
Kersen eettafel met taps toelopende poten. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 88 x 78 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Delfts polychrome fayence kaststel. 19e Eeuw. vooorstellend Stadhouder Willem V en Wilhelmina van Pruisen Met spreuk; 'hieronder rust ik veylig'. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 3...
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Mediterraans dorp. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Tissot horloge seastar automatic, met een goudkleurige ronde kast, voorzien van een rookbruinige, in kleur verlopende wijzerplaat met witte wijzers. Voorzien van een metalen band, niet origineel. Werk...
Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen vijzels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Naar Charles Leickert. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op triplex. Afmeting: H 14,5 x B 21 cm. In goede staat.
Bogdan Vojska. 1958. Portret in mozaïek-vormgeving. Slovenië 2001. Olieverf op linnen. Afmeting: H 141 x B 141 cm. In goede staat.
Twee grote antieke eikenhout gestoken wandplaquettes met wildvoorstelling. Decor met gevogelte/haas/geit. Circa 1880. Frankrijk of Duitsland. Afmeting: 73 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse globe. Circa 1930. Prof. Dr. A. Krause, Handels und Verkehrsglobus. Verkleuring. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.
Twee oude Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd. Figuren decor. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.
Groot lot oud papier- en muntgeld. Divers. Wereld, Nederland. Tevens twee Juliana-albums. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.
Negen delen divers antiek koperwerk, o.a.: Theestoof, ketels, emmers stormlamp et cetera. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits Meissen porseleinen servies met bloemen decor. Bestaande uit: 3 kannen, 11 kopjes + 16 schotels en theebus. Alle kopjes goed, theebus chip aan deksel, 13 schotels goed, 3 schotels chip...
Vier antieke speculaasplanken van hout. 19e Eeuw. Eén plank dubbelzijdig. Afmeting: 20 - 54 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
Antiek Frans brons verguld wandornament. Genummerd P.D. 146. Circa 1850. Zeemonster. Afmeting: 19 x 16 x 6 cm. In goede staat.
17e Eeuws gegraveerd Hollands wafelijzer met tekst + floraal decor. Smeedijzer. Afmeting: 80 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Delftse Fayence pronkvazen (voor bloemen) met messing monturen + leeuwenkoppen. Bodemmerken. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antiek glas-in-lood venster met voorstelling naar Rembrandt. Circa 1900. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.
Drie-delige 18e eeuwse Delftse Fayence vazenset. Landschap/floraal/vogel decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands Fayence 4-pas tegeltableau. Paard voor stal. Oudere restauratie. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 41 x Ø 37 cm. In goede staat.
2 Grote houtgesneden West Afrikaanse beelden met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Antiek Duits Nymphenburg porseleinen figuur. Cavalerist te paard. Degen, teugels en sporen missen. Circa 1920. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.
Drie Duitse porseleinen figuren. Bestaande uit: Dame + heer, gemerkt bijenkorf, man vingers beschadigd. En een cupido bij piedestal, Sitzendorf, circa 1900. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse figuren van porselein. Man en vrouw. Met blindmerk. Circa 1830. Dame gelijmd + chip hoed. Afmeting: H 21 cm. In matig/goede staat.
Engelse mahoniehouten staande klok. Circa 1840. Door Joseph Rosentall. Engelse regulateur met kwikslinger compensatie, met uren + minuten wijzer van elkaar gescheiden. + secondenwijzer. Achtdaags, met...
Antieke Duitse Gustav Becker eikenhouten staande klok. Circa 1890. Met messing bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, Halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke Franse majolica pendule met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Haarlijnen. Behoeft reiniging. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Oude Duitse koekoeksklok van notenhout. Tweede helft 20e eeuw. Stukje los erbij. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.
Kleine 19e eeuwse verzilverde Vorderzappler pendule onder originele glazen stolp. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule. Vrouw met zeis en koren. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.