53. Juliveiling 2022

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

Chinese penselenpot Ø 18 cm. 7655
Chinese penselenpot Ø 18 cm.

1.200 EUR

Lot Chinees porselein (9x) 7051
Lot Chinees porselein (9x)
Startprijs 80 EUR
Antiek eiken sideboard, 1880 4024
Antiek eiken sideboard, 1880

350 EUR

Gouden armband met muntjes 583
Gouden armband met muntjes
Startprijs 250 EUR
Lot China/Japan 7446
Lot China/Japan

60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12 cm. 7068
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12 cm.

190 EUR

Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm. 4041
Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm.
Startprijs 400 EUR
Lot kostuum sieraden 600
Lot kostuum sieraden

150 EUR