53. Juliveiling 2022

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

Drie Chinese kop + schotels 7073
Drie Chinese kop + schotels

850 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 29 cm. 6031
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 29 cm.

850 EUR

Chinese vaas met oren, H 40 cm. 7718
Chinese vaas met oren, H 40 cm.

800 EUR

Vijf-delig Chinees kaststel 7184
Vijf-delig Chinees kaststel

800 EUR

Chinese kom op voet Ø 17,6 cm. 7164
Chinese kom op voet Ø 17,6 cm.

800 EUR

Teakhouten scheepskist 4015
Teakhouten scheepskist

800 EUR

Antieke Weense bruidsklok onder glazen stolp, 1820 3512
Antieke Weense bruidsklok onder glazen stolp, 1820

800 EUR

Gouden ring met safiier en diamant 509
Gouden ring met safiier en diamant

800 EUR

Zilveren tablet & kristaldoos 29
Zilveren tablet & kristaldoos

800 EUR

Zilveren tafelset (empire) 18 eeuw 10
Zilveren tafelset (empire) 18 eeuw

800 EUR

Evert Pieters, Gemberpot met rozen 1032
Evert Pieters, Gemberpot met rozen

800 EUR

18e Eeuws Duits Ilmenau servies 6096
18e Eeuws Duits Ilmenau servies

800 EUR

Zes 18e eeuwse Chinese kopjes 7623
Zes 18e eeuwse Chinese kopjes

800 EUR

Chinese Familie Rose  theepot 7197
Chinese Familie Rose theepot

800 EUR

Lot Chinese kop en schotels (11x) 7008
Lot Chinese kop en schotels (11x)

800 EUR

17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm. 2010
17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm.

800 EUR

Chinese scepter van jade 7496
Chinese scepter van jade

750 EUR

Antieke mysterieuze Franse pendule, 1900 3514
Antieke mysterieuze Franse pendule, 1900

750 EUR

Gouden ring met diamant en saffier 821
Gouden ring met diamant en saffier

750 EUR

Twee Chinese Familie Verte borden Ø 22,5 cm. 7199
Twee Chinese Familie Verte borden Ø 22,5 cm.

750 EUR

Antieke Duitse staande klok, H 235 cm. 3515
Antieke Duitse staande klok, H 235 cm.

750 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm. 7766
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.

750 EUR

Gouden Omega horloge 763
Gouden Omega horloge

750 EUR

18e Eeuwse Chinese of Japanse schenkkan, H 21 cm. 7001
18e Eeuwse Chinese of Japanse schenkkan, H 21 cm.

750 EUR

Chinese Meiping drakenvaas, H 21 cm. 7234
Chinese Meiping drakenvaas, H 21 cm.

750 EUR

Affandi, Europese vrouw in zomers landschap 1021
Affandi, Europese vrouw in zomers landschap

750 EUR

Chinese dekselpot Ø 10,5 cm. 7263
Chinese dekselpot Ø 10,5 cm.

700 EUR

Chinese Familie Verte rolvaas, H 47,7 cm. 7177
Chinese Familie Verte rolvaas, H 47,7 cm.

700 EUR

Eiken hoekkast 4213
Eiken hoekkast

700 EUR

Collier , 4 rijen met gouden streekslot 655
Collier , 4 rijen met gouden streekslot

700 EUR

Gouden slavenband met diamant 562
Gouden slavenband met diamant

700 EUR

Witgouden oorhangers met diamant 526
Witgouden oorhangers met diamant

700 EUR

Gelimiteerde Engelse Tournant klok 3625
Gelimiteerde Engelse Tournant klok

700 EUR

Chinees porseleinen wandvaas, H 23 cm. 7044
Chinees porseleinen wandvaas, H 23 cm.

700 EUR

Franse empire pendule, 1820 3516
Franse empire pendule, 1820

700 EUR

Antiek Duits jachtgeweer, L. 119 cm. 2711
Antiek Duits jachtgeweer, L. 119 cm.

700 EUR

18e Eeuws kabinet 4005
18e Eeuws kabinet

700 EUR

Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 cm. 6236
Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 cm.

700 EUR

Chinese kom Ø 15,3 cm. 7113
Chinese kom Ø 15,3 cm.

700 EUR

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox 7279
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox

700 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese dekselkommen Ø 14 cm. 7062
Twee 18e eeuwse Chinese dekselkommen Ø 14 cm.

700 EUR

Chinees drakenbord Ø 17,3 cm. 7150
Chinees drakenbord Ø 17,3 cm.

650 EUR

Chinese vaas met draken, H 42 cm. 7745
Chinese vaas met draken, H 42 cm.

650 EUR

Bronzen figuur, Jager met hert 5018
Bronzen figuur, Jager met hert

650 EUR

Zuid-Duitse vitrinekast, 1830 4201
Zuid-Duitse vitrinekast, 1830

650 EUR

Ongesigneerd, Man bij slapende vrouw in interieur 1000
Ongesigneerd, Man bij slapende vrouw in interieur

650 EUR

Antieke statenbijbel met zilverwerk 156
Antieke statenbijbel met zilverwerk

650 EUR

J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht 1058
J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht

650 EUR

M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen 1011
M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen

650 EUR

Chinese knobbelvaas, H 19,5 cm. 7309
Chinese knobbelvaas, H 19,5 cm.

650 EUR

Franse pendule 3650
Franse pendule

650 EUR

Zilveren theepot op comfoor 102
Zilveren theepot op comfoor

650 EUR

Drie-delig 18 eeuws kaststel, H 36 cm. 6039
Drie-delig 18 eeuws kaststel, H 36 cm.

650 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,4 cm. 7082
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,4 cm.

650 EUR

Serie Salvador Dali tegels (6x) 1009
Serie Salvador Dali tegels (6x)

650 EUR

Chinees drakenbord Ø 22,3 cm. 7136
Chinees drakenbord Ø 22,3 cm.

650 EUR

Chinese Fam. Rose plaquette 7561
Chinese Fam. Rose plaquette

650 EUR

Chinese kom Ø 23,5 cm. 7088
Chinese kom Ø 23,5 cm.

650 EUR

Chinese Familie Rose dekseldoos 7163
Chinese Familie Rose dekseldoos

650 EUR

Lot 18e eeuws Kang Xi porselein (3x) 7132
Lot 18e eeuws Kang Xi porselein (3x)

650 EUR

Twee Chinese vazen, H 25 cm. 7252
Twee Chinese vazen, H 25 cm.

650 EUR

Collier van cultivé parels met witgoud. 878
Collier van cultivé parels met witgoud.

650 EUR

Antieke Chinese vaas, H 12 cm. 7308
Antieke Chinese vaas, H 12 cm.

650 EUR

Drie design stoelen 4027
Drie design stoelen

650 EUR

Zeldzaam zwaard, L 116 cm. 2738
Zeldzaam zwaard, L 116 cm.

650 EUR

Zilveren broodmand 25
Zilveren broodmand

625 EUR

18e Eeuwse vitrine-opzet kast met oude bierverf 4042
18e Eeuwse vitrine-opzet kast met oude bierverf

600 EUR

Grote Chinese brushpot, H 16 x Ø 19,7 cm. 7629
Grote Chinese brushpot, H 16 x Ø 19,7 cm.

600 EUR

Diepe Chinese schotel Ø 36,8 cm. 7612
Diepe Chinese schotel Ø 36,8 cm.

600 EUR

Chinese knobbelvaas, H 34,5 cm. 7530
Chinese knobbelvaas, H 34,5 cm.

600 EUR

Chinese Familie Rose schotel Ø 34,7 cm. 7528
Chinese Familie Rose schotel Ø 34,7 cm.

600 EUR

Chinese vaas op console, H 30 cm. 7174
Chinese vaas op console, H 30 cm.

600 EUR

18e Eeuws Duits kistje 2003
18e Eeuws Duits kistje

600 EUR

Niek van der Plas, Strandgezicht 1014
Niek van der Plas, Strandgezicht

600 EUR

Gouden ring met parel, onyx en diamant. 567
Gouden ring met parel, onyx en diamant.

600 EUR

18e Eeuwse Hollandse kussenkast 4000
18e Eeuwse Hollandse kussenkast

600 EUR

Chinese Ducai kom Ø 16,5 cm. 7223
Chinese Ducai kom Ø 16,5 cm.

600 EUR

Antieke donderbus percussie 2700
Antieke donderbus percussie

600 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 34,5 cm. 7034
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 34,5 cm.

600 EUR

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox 7278

600 EUR

Arrah Lee Gaul, Bertram's garden 1042
Arrah Lee Gaul, Bertram's garden

600 EUR

Oud Chinees rol schilderij, H 100 x B 29 cm. 7676
Oud Chinees rol schilderij, H 100 x B 29 cm.

600 EUR

Chinese vaas, H 46 cm. 7193
Chinese vaas, H 46 cm.

600 EUR

19e Eeuwse Engelse bracketklok, H 55 cm. 3524
19e Eeuwse Engelse bracketklok, H 55 cm.

575 EUR

18e Eeuwse Meissen theepot 6011
18e Eeuwse Meissen theepot

550 EUR

Zilveren broodmand 23
Zilveren broodmand

550 EUR

Vijf gouden penningen Nederlands koningshuis 2168
Vijf gouden penningen Nederlands koningshuis

550 EUR

Broche met oud diamant 831
Broche met oud diamant

550 EUR

Drie gouden munten/penning 2169
Drie gouden munten/penning

550 EUR

Chinese draken vaas, H 22 cm. 7431
Chinese draken vaas, H 22 cm.

550 EUR

Lot tegels (74 st.) 6078
Lot tegels (74 st.)

550 EUR

Engels linnen-kabinet, 1820 4133
Engels linnen-kabinet, 1820

550 EUR

Chinese vaas op console, H 28 cm. 7192
Chinese vaas op console, H 28 cm.

550 EUR

Heilig beeld, zilver 3
Heilig beeld, zilver

550 EUR

Antieke Delftse tabakspot 6054
Antieke Delftse tabakspot

550 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein 7000
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein

550 EUR