Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese vazen, H 25 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met groen glazuur + granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Zes Chinese Familie Verte kopjes Ø 7,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met draken en karaktertekens. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese lachende godheid, H 42,5 cm.
Startprijs 420 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen lachende godheid op wolk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose figuur, H 21,3 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose figuur. Chinese godheid. Met fijn geschilderde decoraties. Mist één vinger. Afmeting; H 21,3 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese cups
Startprijs 150 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,8 cm. In goede staat.

Chinese wierookstokhouder
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen wierookstokjeshouder met draken/vissen/paarden decor. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen kom met groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,8 x Ø 15 cm. In goede staat.

Empire spiegel, H 90 x B 45 cm.
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire spiegel. Afmeting: H 90 x B 45 cm. In goede staat.

Hollandse vitrinekast
Startprijs 600 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 216 x 150 x 40 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet, H 35 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet met bloesemboom/zwaluw decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Grote eiken tafel, 1880
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke eikenhouten Gründerzeit tafel. Circa 1880. Afmeting: 78 x 125 x 101 cm. In goede staat.

Duits schrijfbureau, 1880
Startprijs 600 EUR

Duits notenhouten schrijfbureau. Biedermeier-stijl. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 78 x 77 x 136 cm. In goede staat.

Twee Chinese drakenvazen, H 23 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenvazen met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose vaas, H 41 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/zangvogel decor + tekst. Merkteken. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Twee Chinese celadon vazen, H 12 - 26 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Groen craquelé glazuur + 1x blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 12 - 26 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur, H 38 cm.
Startprijs 120 EUR

Chinees bronzen goudgelakt figuur. Keizer met draak en noot. Bijgeschilderd. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese hocker, H 47 x Ø 32 cm.
Startprijs 275 EUR

Chinees porseleinen hocker met Foo-hond decor. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. In goede staat.

Klein Chinees bord Ø 15,7 cm.
Startprijs 900 EUR

Klein Chinees porseleinen bord met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 15,7 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 87 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote decoratieve Chinees porseleinen vaas met figuren/floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 87 cm. In goede staat.

Nachtkast met jalouziedeur, 1800
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten nachtkast met lade en jalouziedeur. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 60 x 55 x 31 cm. In goede staat.

19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.000 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Dubbelgebogen commode
Resultaat: 130 EUR

Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan
Startprijs 600 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Kleine damessecretaire
Startprijs 160 EUR

Kleine mahoniehouten damessecretaire. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 45 x 27 cm. In goede staat.

Duitse vitrinekast
Startprijs 500 EUR

Duitse kersenhouten 2-deurs vitrinekast met lades en volle zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Deur verbogen. Afmeting: 200 x 145 x 63 cm. In redelijke staat.

Keramieken vaas met salamander, H 25 cm.
Startprijs 40 EUR

Art Deco keramieken geglazuurde vaas met salamander. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Gouden Close for Ever armband
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden close for ever armband, 585/000, met ovale ogen gemaakt uit rond-draad. Voorzien van veeroog en veiligheid. breedte 4,5 mm. lengte 18,5 cm. ca 11,8 gram. In goede staat

Gouden ring met hart amethist en spinel
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met amethist en spinel. Ring met een slag voorzien van een hartvormig gefacetteerde amethiust en blauw spinel. Met bij beide stenen een zirconia. Breedte ring 14 mm. ø 55. ca...

Twee zilveren kandelaren
Startprijs 1.100 EUR

Stel prachtige zilveren kandelaren, 934/000, op een ronde voet versierd met een bewerkte rand en voorzien van een ronde zuil met acanthusbladeren. Met een vierkant gecontourneerd licht. ø14x28cm. MT.:...

Zilveren theebus
Resultaat: 320 EUR

Zilveren theebus, 833/000, ovaal model versierd met cannelures en een scharnierend deksel voorzien van filetranden en een bloemapplique als knop. De bus is geplaatst op een ovale voet. MT.: J.Limburg,...

Zilveren koffiepot
Resultaat: 300 EUR

Zilveren koffiepot, 830/000, hoog model rijkelijk versierd met gedreven rozen en voluten rand. De kan is geplaatst op 4 gekrulde poten. importeerkeur van Zweden. ca 778 gram. 23x12x24cm. In goede staa...

Zilveren broodmand
Resultaat: 525 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, ovaal model met gezaagd decor met bloemen en pompoenen met rasterpatroon. Geplaatst op een ovale ring met filetrand. MT.: A.Presburg, Haarlem, jl.:N:1948 ca 525 gram. 27x2...

Zilveren lodereindoos
Resultaat: 80 EUR

Bijzonder fraai lodereindoosje, 833/000, rijkelijk versierd met filigrain, doorlopend aan de onderzijde. Voorzien van opgesoldeerd schild met AE, aan de voorzijde. Geplaatst op 4 bolpootjes en op het ...

Zilveren telefoon miniatuur
Resultaat: 80 EUR

Zilveren miniatuur in de vorm van een oude telefoon, 835/000. 7x6x7cm. ca 97,6 gram. In goede staat

Zilveren dekseldoos
Startprijs 500 EUR

Zilveren dekseldoos, 833/000, rond gecontourneerd model met ribben op een gecontourneerde voet met aculadevorm. De doos is voorzien van een scharnierend deksel.ø13x9cm. MT.: Onduidelijk jl.:U:1854. ...

Strooier & glas met zilver
Startprijs 60 EUR

Kristallen strooier en glas met zilver, 835/000. Glas met ruitslijpsel geplaatst op een gladde ronde voet, ø5,5x10cm en een strooier uit geslepen kristal voorzien van een zilveren element bij voet en ...

Zilveren tasbeugel
Startprijs 120 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, opengewerkt model voorzien van figuren en floraal decor, de knip is voorzien van 2 eikeltjes. De beugel is voorzien van een jasseronketting. Schoonhoven, jl.:J:1919. Voorz...

Zilveren miniatuurset stoelen en bank.
Resultaat: 70 EUR

Zilveren miniatuurset met meubels, 835/000, met een bankje, 6 stoelen en een tafel. Allen gemaakt uit filigrain. 7x2x5cm, 2x2x4,5cm en ø5,5x3,5cm. Totaal ca 43 gram. In goede staat

Zilveren broodmand
Startprijs 360 EUR

Fraaie zilveren broodmand, 835/000, ovaal model met gezaagd spijlen en ovaaldecor, geplaatst op een ovale ring met filetrand. De broodmand is voorzien van 2 leeuwenmacrons met ogen. 28x18x10cm. ca 359...

Gouden boordspeld
Resultaat: 190 EUR

Geelgouden boordspeld, 585/000, een boogvormig element met aan de uiteinde een gouden zeskantig element met florale bewerking met een pareltje. 8,5 cm. ca 3,0 gram. In goede staat

Gouden ring met saffier
Startprijs 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met saffier en zirconia. Rijring met 3 saffieren en 4 zirconia,s. Breedte 3,5 mm. ø51 ca 2,2 gram. Stenen wat beschadigd, verder in goede staat

Antieke donderbus percussie
Resultaat: 600 EUR

Antieke donderbus percussie met graveringen op de loop + kroon en J.S. + C. Circa 1800. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Antiek percussie pistool, L 33 cm.
Resultaat: 180 EUR

Antiek percussie pistool met achtkantige loop. Gemerkt ELG + gravering. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: L 33 cm. In goede staat.

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.
Startprijs 200 EUR

Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 119 cm.
Resultaat: 375 EUR

Prachtig antiek dubbelloops jachtgeweer met jachtgraveringen, damast loop + laadstok. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse brandweerhelmen
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Franse messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers Hombourg Budange. Waarvan één met lederen binnenhelm. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.

Lot divers militaria
Startprijs 60 EUR

Lot divers militaria. Onder andere; drie lederen pistolenholsters, twee dolken waarvan een repro. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 38 cm. In goede staat.

Penvuur jachtgeweer
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.

Zilveren beugeltas
Startprijs 90 EUR

Tas met zilveren beugel, 800/000, gecontourneerde model opengewerkt met putti en floraal decor. Voorzien van een tas met zwart kanten bewerking. De tas is voorzien van een jasseronketting. 18x23cm. In...

Gouden ring met diamant en saffier
Startprijs 190 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Bandring met lijnenbewerking. In het midden voorzien van een rij met 5 kleine briljant geslepen diamantjes en 2 driehoekig geslepen saffieren. Breedte...

Zilveren geboortelepel
Startprijs 120 EUR

Zilveren herinneringslepel, 833/000, getooid met een koe. Aan de achterzijde van de steel voorzien van een monogram gravure: C.B. MT.: A.M. Sustring, Sneek, J.Schijfsma, Sneek,1838/1873. 20 cm. ca 30 ...

Granaat collier
Resultaat: 140 EUR

Collier van granaatstenen met zilveren sluiting. collier met 4 rijen gefacetteerde granaten met diverse maten bevestigd aan een ronde streeksluiting met similie -steen. lengte 39 cm.

2 Parfumflacons
Startprijs 60 EUR

Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Flacon met getorste bewerking en voorzien van een zilveren kraag en bolle dop met ribbewerking. ø3,5x9cm. En een flacon op zilveren voet en met royale...

Zilveren vaas & glas
Resultaat: 45 EUR

Kristallen glas met zilveren voet en een zilveren vaas, 835/000. Klein borrelglaasje met strak geslepen patroon, geplaatst op een rond zilveren voetje, ø5x8cm, en een vaas op een rond gecontourneerde ...

Geelgouden choker
Resultaat: 1.300 EUR

Geelgouden choker, 750/000, met trapezium gevormde schakels met rechthoekig bewerkt element met bal aan de bovenzijde. Het collier is voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 11 mm. lengte 42 c...

Zilveren paté-schep
Resultaat: 100 EUR

Zilveren patéschep, 833/000, met agaten heft. Gecontourneerde schep met een gezaagd blad voorzien van floraal decor, bevestigd aan een agaten heft. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam, jl.:g:1866. 23 cm. ca ...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 70 EUR

Lot zilveren sieraden met een broche en armband in biedermeierstijl, collier met hanger, oorclips met metalen clips, en een rond koningscollier, enkele oogjes ontbreken. ca 107 gram. In goede staat

Reismes met schede
Resultaat: 150 EUR

Reismes in schede, Antiek mes met zilveren greep, 833/000, versierd met krullen en figuren. Bekroond met een hond. En voorzien van een leren bewerkte schede. 31 cm. In goede staat

2 Zilvereren zout tazza's met lepels
Startprijs 70 EUR

Twee kleine zilveren tazza's, 830/000 en 800/000, op ronde voet. De rand is voorzien van een floraal bewerkte rand. ø7x5,5cm. Met 2 kleine specerijenlepeltjes, 800/000 met getorste steel en cartouche....

Odeurflacon met zilver
Startprijs 70 EUR

Kristallen odeurflacon met zilver, 835/000. Buikflacon met slijpwerk, geplaatst op een zilveren voet, voorzien van een zilveren rand, kraag en dop. Versierd met graveerwerk. ø12x4,5cm. voorzien van kr...

Statenbijbel met zilverwerk
Resultaat: 140 EUR

Statenbijbel met lederen kaft en 2 zilveren sloten, 833/000, met acanthusbladeren en opgesoldeerde florale elementen. MT.: H.H. van den Dool, Schoonhoven, jl.: F:1840. 15,5x8,5x7cm. In goede staat.

Jan Korthals, Stadsgracht
Resultaat: 300 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Stadsgracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Zilveren beugeltas
Resultaat: 120 EUR

Antieke zilveren beugeltas, 800/000, gecontourneerd model versierd met krullen voorzien van het wapen van het Vaticaan. 13x36cm. De beugel is voorzien van een zwarte tas met ribbewerking. In goede sta...

M. Krabbé, Gezicht op het IJ Amsterdam
Startprijs 800 EUR

M. Krabbé, 1961. 1908 - 2005.Gezicht op IJ met in de verte het oostelijke havengebied van Amsterdam Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Bart Peizel, Havengezicht Rotterdam met schepen
Startprijs 450 EUR

Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Zilveren suikerstrooier
Resultaat: 120 EUR

Zilveren suikerstrooier, 833/000, voorzien van een ronde gezaagde bak met floraal decor en figuren. De gekrulde steel is voorzien van een gezaagd element met puttohoofd en bekroond met een vogel. jl.:...

Zilveren theelicht
Startprijs 280 EUR

Zilveren comfoor, 800,000, Rond model rijkelijk versierd met floraal gezaagd decor met rasterbewerking en een bewerkte rand met voluten en getrembleerd lijnenspel. Geplaatst op 4 klauwpoten. ø14x8cm. ...

Zilveren miskelk
Startprijs 950 EUR

Bijzondere zilveren miskelk, 950/000, Op ronde voet met cartouches met voorstellingen van heilige figuren. Het deksel is voorzien van Floraal decor en bekroond met een kruis als knop. De kelk is deels...

Bowlpot met zilverwerk
Startprijs 80 EUR

Kristallen bowlpot voorzien van een zilveren knop, 833/000. Bowlpot versierd met slijpwerk geplaatst op een onderschotel met geslepen rand. Op het kristallen deksel zit een zilveren knop met parelrand...

J.F. Herring, Schuur met paarden, hond en figuur
Startprijs 100 EUR

J.F. Herring. 19e Eeuw. Schuur met paarden, hond en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren mosterdpot
Startprijs 250 EUR

Grote zilveren mosterdpot, 833/000, met blauw glas. Mosterdpot op ronde voet met een bak uit geschulpt draadzilver en een rand voorzien van culots en parelbewerking. Porto, Portugal. 12x9,5x18cm. Met ...

Lot zilveren bestek, hartdecor
Startprijs 60 EUR

Lot zilveren bestek, 833/000, met hartfilet. Een suikerstrooier met ronde gezaagde bak, een suikerschep, 2 vorkjes en 10 theelepels. MT.: o.a.A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: r:1876. en A.de Pater, Sc...

Horloge platina met witgoud
Startprijs 3.500 EUR

Bijzonder platina horloge met witgouden band en rijkelijk versierd met diamanten. Horloge met een ronde kast voorzien van een lunette diamanten. aan de boven en onderzijde is het horloge voorzien van ...

Monogram RR, 't Kolkje te Amsterdam
Startprijs 100 EUR

Monogram RR. 1948. 't Kolkje te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 45 cm. In redelijke staat.

J. v.d. Stok, Hollandse ijspret
Resultaat: 200 EUR

J. v.d. Stok. Hollandse School. Circa 1880. Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Plasgezicht
Startprijs 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Plasgezicht met wiekenloze molen. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Portret jonge vrouw
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. A. Danerson? Portret jonge vrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 17 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Twents coulissen landschap
Startprijs 150 EUR

Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

André van Helden, Portret man
Resultaat: 150 EUR

André van Helden. 1912 - 1975. Portret man. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 51 x B 31,5 cm. In goede staat.

A.J. Berry, Katwijkse bomschuiten met vissersvolk
Startprijs 100 EUR

A.J. Berry. Circa 1920. Katwijkse bomschuiten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Twee boeren bij balie
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Twee boeren bij balie. Gouache op papier. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser
Startprijs 250 EUR

J.L. van der Meide. 1910 - 2002. Zeegezicht met schelpenvisser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Twee moderne 5-armige kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee grote moderne 5-armige kandelaren. Vernikkeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 87 cm. In goede staat.

16e- 17e Eeuws heilig figuur (pietà)
Resultaat: 450 EUR

16e - 17e Eeuws eikenhouten heilig figuur met rest polychromie. Afmeting: 31 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Twee antieke plafonieres, 1920
Startprijs 150 EUR

Twee antieke messing plafonieres met facet geslepen en gesatineerd glas. Circa 1920. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.

Houten Heilig figuur, H 55 cm.
Startprijs 125 EUR

19e Eeuws notenhouten Heilig figuur met boek. Frankrijk? Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1920
Resultaat: 100 EUR

Antiek Art Deco inktstel in de vorm van een aap. Metaal met marmeren inktpot. Circa 1920. Afmeting: 14 x 11 x 10 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, 1900
Resultaat: 225 EUR

Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Circa 1900. Jongen draagt waterkruik. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 90 EUR

Antiek bronzen figuur. Jongen met peuk op de lip. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm.

19e Eeuwse stickbarometer
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen
Startprijs 500 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Dorpsstraat
Startprijs 125 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Dorpsstraat. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

Alphons Freijmuth, Abstract
Startprijs 50 EUR

Alphons Freijmuth. '91. Lithografie nr. 15/15. Abstract figuratief. Litho op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, Meisje
Startprijs 140 EUR

Antiek Duits bronzen figuur van Schmidt Felling. 1835 - 1920. Met monogram RHB extra. Figuur mist iets in hand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Pierre Comba, Infanteristen langs de kust
Startprijs 300 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen langs de kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.