Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een markiesvormige kop versierd met een gestorste rand, met een ovaal zilveren element bezet met roos geslepen diamanten. De ring is voorzien van ee...
Chinees porseleinen Familie Rose tazza met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,2 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Lot China. Bestaande uit twee delen jade (amulet + schijf) en vijf Chinese muntstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met muntjes. Armband met singapore schakel voorzien van 5 kleine muntjes met filigrain bewerking. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. breedte 2,4-11mm. ca 3,7 gram.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting: 37 x 29,5 cm. In goede staat.
Lot kostuumsieraden met 15 broches in diverse modellen rijkelijk versierd met stenen. In goede staat
Oker-gele Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee zilveren ringen en een hanger, 925/000, met kleurstenen. Twee ringen met peridoot en amethist. De oorhangers met peridoot, amethist en citrien. ø 54/56, Totaal ca 17,8 gram. Nieuw.
Chinees porseleinen Meiping drakenvaas met twee draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhaken, 585/000, met granaat. Oorhaken met daaraan een ovaal gecontourneerde zetkast versierd met graveerwerk en in het midden bezet met een gefacetteerde granaat. Grootte oorhaak 25x13,5...
Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Fijn gourmetcollier met in het midden een zeskantig opengewerkt element en met 2 diamanten met een oud slijpsel. breedte 2-25 mm. ca 4,3 gram. lengte 52 cm. Kl...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 25 cm. In matige staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte wijzerplaat en rosé elementen op de kast en voorzien van een voorstelling op de achterzijde. Aan het horloge zit een horlogeketting gemaakt uit haar met geelgou...
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en geritste gouden tekst. Met signatuur. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een opengewerkte bewerkte florale kop bezet met een klein turkoois kraaltje, ø 2,5mm. breedte kop 11 mm. ø 53. ca 3,7 gram. In goede staat
Prachtige oude Nepalese Thangka met levenrad, in zeer fijn geschilderde uitvoering + tekst. Afmeting: H 61 x B 43 cm. In goede staat.
Antiek Hollands sideboard van eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880. Zes-deurs, met getorste zuilen en kariatiden. Afmeting: 158 x 248 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten kapstok met koppen. Neo renaissance. Afmeting: 56 x 190 x 12 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire eettafel. Circa 1820. Afmeting: 66 x 106 cm. In goede staat.
Antieke Duitse boeren kast van eikenhout met panelen. Uitneembaar. Circa 1840. Afmeting: 170 x 60 x 208 cm. In goede staat.
Antieke en volledig gerestaureerde bijzettafel met diverse sterren, tevens rondom intarsia. Circa 1910. Minimale fineerschade. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist van eikenhout met panelen + origineel beslag. Afmeting: 69 x 116 x 59 cm. In goede staat.